Vereniging 'Atletiek Leudal' op 'Junioren C/D Poule 63 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Jesse van Roy
  • Jongens Junior D - Kogel - 6,71

Hoogtepunten

Lynn Diederen MJC 800m
  • 2:50,76
  • Jasper Boekhoudt JJD 1000m
  • 3:45,95
  • Jasper Boekhoudt JJD 80m
  • 12,43
  • Yorick Snijders JJD Hoog
  • 1,30
  • Luuk Bitter JJD Hoog
  • 1,35
  • Sam Cauven MJC 150m
  • 22,33
  • Marit Joris MJC Ver
  • 4,15
  • Stijn van Pol JJD 80m
  • 11,99
  • Saar Stijnen MJC Hoog
  • 1,35
  • Vera van Erp MJC 800m
  • 2:51,57
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Stijn van Pol Atletiek Leudal JD 11,99 -0.2 m/s11,90 469
    12 Jasper Boekhoudt Atletiek Leudal JD 12,43 +2.3 m/s12,50 410


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Jasper Boekhoudt Atletiek Leudal JD 3:45,95 --- 387
    15 Luuk Bitter Atletiek Leudal JD 3:52,34 --- 353


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Yorick Snijders Atletiek Leudal JD 16,52 +2.1 m/s16,17 291


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas JD Team 1 (4x80m) AV Unitas - JJD 4 43,86 594
    2 Scopias Atletiek JD Team 1 (4x80m) Scopias Atletiek - JJD 4 45,11 546
    3 AV Achilles Top JD (4x80m) AV Achilles Top - JJD 4 46,73 486
    4 Atletiek Leudal JD (4x80m) Atletiek Leudal - JJD 4 47,78 450
    5 Swift Atletiek JD (4x80m) Swift Atletiek - JJD 4 48,64 371
    5 Atletiek Maastricht JD (4x80m) Atletiek Maastricht - JJD 4 48,70 419
    7 AVON / STB JD (4x80m) - JJD 4 48,98 410
    8 AV Caesar JD (4x80m) AV Caesar - JJD 0 DNS 0
    8 AV Unitas JD Team 2 (4x80m) AV Unitas - JJD 0 DNS 0
    8 AV Weert JD (4x80m) AV Weert - JJD 0 DNS 0
    8 Scopias Atletiek JD Team 2 (4x80m) Scopias Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Jesse van Roy Atletiek Leudal JD 14,60 --- 198


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Jesse van Roy Atletiek Leudal JD 6,71 --- 349
    11 Luuk Bitter Atletiek Leudal JD 5,02 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Luuk Bitter Atletiek Leudal JD 1,35 --- 499
    9 Yorick Snijders Atletiek Leudal JD 1,30 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Stijn van Pol Atletiek Leudal JD 3,79 --- 376


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Sam Cauven Atletiek Leudal MC 22,33 +1.8 m/s--- 429
    19 Indra Ivens Atletiek Leudal MC 23,88 +1.8 m/s--- 323
    20 Lynn Diederen Atletiek Leudal MC 23,96 +1.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Lynn Diederen Atletiek Leudal MC 2:50,76 --- 383
    14 Vera van Erp Atletiek Leudal MC 2:51,57 3:00,00 377
    17 Saar Stijnen Atletiek Leudal MC 2:53,33 2:49,41 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Marit Joris Atletiek Leudal MC 16,25 +0.1 m/s16,23 309


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas MC Team 2 (4x80m) AV Unitas - MJC 4 41,91 677
    2 AV Achilles Top MC (4x80m) AV Achilles Top - MJC 4 43,70 601
    3 Scopias Atletiek MC (4x80m) Scopias Atletiek - MJC 4 44,25 579
    4 STB MC (4x80m) STB - MJC 4 44,78 558
    5 Atletiek Maastricht MC Team 1 (4x80m) Atletiek Maastricht - MJC 4 44,82 557
    6 Atletiek Leudal MC (4x80m) Atletiek Leudal - MJC 4 45,35 537
    7 AV Unitas MC Team 1 (4x80m) AV Unitas - MJC 4 45,36 536
    8 AV Caesar MC (4x80m) AV Caesar - MJC 4 45,74 522
    9 Swift Atletiek MC Team 1 (4x80m) Swift Atletiek - MJC 4 47,10 423
    9 AVON MC (4x80m) AVON - MJC 4 47,46 461
    11 Atletiek Maastricht MC Team 2 (4x80m) Atletiek Maastricht - MJC 4 50,91 350
    12 AV Weert MC (4x80m) AV Weert - MJC 0 DNS 0
    12 Swift Atletiek MC Team 2 (4x80m) Swift Atletiek - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Laura Zelen Atletiek Leudal MC 14,93 --- 220
    15 Anke van Rooijen Atletiek Leudal MC 10,04 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Anke van Rooijen Atletiek Leudal MC 14,20 --- 190
    16 Laura Zelen Atletiek Leudal MC 10,83 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Anke van Rooijen Atletiek Leudal MC 5,88 --- 299
    19 Laura Zelen Atletiek Leudal MC 5,00 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Saar Stijnen Atletiek Leudal MC 1,35 --- 499
    Indra Ivens Atletiek Leudal MC NM --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Marit Joris Atletiek Leudal MC 4,15 --- 448
    13 Vera van Erp Atletiek Leudal MC 3,71 --- 0