Vereniging 'AV Achilles Top' op 'Junioren C/D Poule 63 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Milan Sleijpen
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:15,95
Freek Regtop
  • Jongens Junior D - 80mH - 15,92
Luca Broers
  • Jongens Junior D - Discus - 25,09
Luca Broers
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,84
Fleur Hamers
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:33,38
Britney Eijkmans
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Angelina Krasznai
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,39
Floortje Eijkmans
  • Meisjes Junior D - Speer - 19,74

Hoogtepunten

Fleur Hamers MJC 150m
  • 21,38
  • Keyano Slangen JJD 80m
  • 11,87
  • Angelina Krasznai MJC Ver
  • 4,39
  • Freek Regtop JJD 80m
  • 12,10
  • Milan Sleijpen JJD 1000m
  • 3:15,95
  • Luca Broers JJD Kogel
  • 8,84
  • Fleur Hamers MJC 800m
  • 2:33,38
  • Milan Sleijpen JJD Hoog
  • 1,45
  • Liv Musz MJD 60m
  • 9,09
  • Britney Eijkmans MJC Hoog
  • 1,40
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Lucas Koolen AVON / STB JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Lucas Koolen AVON / STB JC 7,52 --- 395


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Keyano Slangen AV Achilles Top JD 11,87 -0.2 m/s11,55 486
    8 Freek Regtop AV Achilles Top JD 12,10 -0.2 m/s12,05 454
    21 Jop Brouns AV Achilles Top JD 13,67 +2.3 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Milan Sleijpen AV Achilles Top JD 3:15,95 3:19,98 574
    17 Senna America AV Achilles Top JD 3:55,54 4:10,01 337
    18 Jop Brouns AV Achilles Top JD 3:55,98 4:53,11 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Freek Regtop AV Achilles Top JD 15,92 +1.7 m/s17,20 332
    9 Mylan Ligter AV Achilles Top JD 17,09 +2.1 m/s16,85 254
    10 Keyano Slangen AV Achilles Top JD 17,52 +1.7 m/s17,68 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas JD Team 1 (4x80m) AV Unitas - JJD 4 43,86 594
    2 Scopias Atletiek JD Team 1 (4x80m) Scopias Atletiek - JJD 4 45,11 546
    3 AV Achilles Top JD (4x80m) AV Achilles Top - JJD 4 46,73 486
    4 Atletiek Leudal JD (4x80m) Atletiek Leudal - JJD 4 47,78 450
    5 Swift Atletiek JD (4x80m) Swift Atletiek - JJD 4 48,64 371
    5 Atletiek Maastricht JD (4x80m) Atletiek Maastricht - JJD 4 48,70 419
    7 AVON / STB JD (4x80m) - JJD 4 48,98 410
    8 AV Caesar JD (4x80m) AV Caesar - JJD 0 DNS 0
    8 AV Unitas JD Team 2 (4x80m) AV Unitas - JJD 0 DNS 0
    8 AV Weert JD (4x80m) AV Weert - JJD 0 DNS 0
    8 Scopias Atletiek JD Team 2 (4x80m) Scopias Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Luca Broers AV Achilles Top JD 25,09 27,92 396
    8 Senna America AV Achilles Top JD 12,71 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Luca Broers AV Achilles Top JD 8,84 9,65 465
    5 Roman Koolen AV Achilles Top JD 6,47 5,90 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Milan Sleijpen AV Achilles Top JD 1,45 --- 582
    17 Mylan Ligter AV Achilles Top JD 1,15 1,15 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Mylan Ligter AV Achilles Top JD 3,79 +0.9 m/s3,40 376
    9 Tom Wolters AV Achilles Top JD 3,51 3,87 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Fleur Hamers AV Achilles Top MC 21,38 -0.1 m/s21,48 501
    8 Angelina Krasznai AV Achilles Top MC 21,46 +2.8 m/s--- 495
    12 Bente Driessen AV Achilles Top MC 22,06 -0.1 m/s20,72 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Fleur Hamers AV Achilles Top MC 2:33,38 2:32,52 527
    4 Lynn van Ham AV Achilles Top MC 2:38,06 2:41,15 485
    8 Liv Steinbusch AV Achilles Top MC 2:46,98 2:41,30 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Eva Kaaki AV Achilles Top MC 15,44 +0.3 m/s15,04 367
    8 Liv Steinbusch AV Achilles Top MC 16,23 +0.1 m/s16,69 310


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas MC Team 2 (4x80m) AV Unitas - MJC 4 41,91 677
    2 AV Achilles Top MC (4x80m) AV Achilles Top - MJC 4 43,70 601
    3 Scopias Atletiek MC (4x80m) Scopias Atletiek - MJC 4 44,25 579
    4 STB MC (4x80m) STB - MJC 4 44,78 558
    5 Atletiek Maastricht MC Team 1 (4x80m) Atletiek Maastricht - MJC 4 44,82 557
    6 Atletiek Leudal MC (4x80m) Atletiek Leudal - MJC 4 45,35 537
    7 AV Unitas MC Team 1 (4x80m) AV Unitas - MJC 4 45,36 536
    8 AV Caesar MC (4x80m) AV Caesar - MJC 4 45,74 522
    9 Swift Atletiek MC Team 1 (4x80m) Swift Atletiek - MJC 4 47,10 423
    9 AVON MC (4x80m) AVON - MJC 4 47,46 461
    11 Atletiek Maastricht MC Team 2 (4x80m) Atletiek Maastricht - MJC 4 50,91 350
    12 AV Weert MC (4x80m) AV Weert - MJC 0 DNS 0
    12 Swift Atletiek MC Team 2 (4x80m) Swift Atletiek - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Britney Eijkmans AV Achilles Top MC 21,13 20,94 345


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Eva Kaaki AV Achilles Top MC 17,57 17,90 260
    15 Rianne van...n Eijnden AV Achilles Top MC 11,55 12,07 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Djessa Peeters AV Achilles Top MC 7,11 6,74 372
    13 Rianne van...n Eijnden AV Achilles Top MC 5,92 6,35 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Britney Eijkmans AV Achilles Top MC 1,40 1,40 541


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Angelina Krasznai AV Achilles Top MC 4,39 4,43 496
    4 Lynn van Ham AV Achilles Top MC 4,15 4,06 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Liv Musz AV Achilles Top MD 9,09 -0.6 m/s--- 532
    15 Luna Bodelier AV Achilles Top MD 9,48 +0.5 m/s9,44 462
    21 Ester Smeijsters AV Achilles Top MD 9,79 -0.6 m/s9,92 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Liv Musz AV Achilles Top MD 3:38,11 --- 431
    11 Maureen Mols AV Achilles Top MD 3:48,15 3:42,65 375


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Maureen Mols AV Achilles Top MD 13,18 +0.6 m/s13,39 270
    12 Floortje Eijkmans AV Achilles Top MD 13,30 +0.6 m/s13,36 260


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias Atletiek MD Team 1 (4x60m) Scopias Atletiek - MJD 4 32,28 704
    2 Atletiek Maastricht MD Team 1 (4x60m) Atletiek Maastricht - MJD 4 34,46 588
    3 Swift Atletiek MD (4x60m) Swift Atletiek - MJD 4 35,29 548
    4 AV Caesar MD (4x60m) AV Caesar - MJD 4 35,33 546
    5 STB MD Team 1 (4x60m) STB - MJD 4 36,23 504
    6 AV Unitas MD Team 1 (4x60m) AV Unitas - MJD 4 36,69 484
    7 Atletiek Maastricht MD Team 2 (4x60m) Atletiek Maastricht - MJD 4 37,09 466
    8 AVON MD (4x60m) AVON - MJD 4 37,37 454
    9 AV Weert MD (4x60m) AV Weert - MJD 4 38,37 413
    10 AV Achilles Top MD (4x60m) AV Achilles Top - MJD 4 40,94 316
    11 AV Unitas MD Team 2 (4x60m) AV Unitas - MJD 0 DNS 0
    11 Scopias Atletiek MD Team 2 (4x60m) Scopias Atletiek - MJD 0 DNS 0
    11 STB MD Team 2 (4x60m) STB - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Floortje Eijkmans AV Achilles Top MD 19,74 19,14 319


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Fenne Driessen AV Achilles Top MD 8,03 7,16 423
    6 Ester Smeijsters AV Achilles Top MD 7,46 6,96 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Maureen Mols AV Achilles Top MD 1,25 1,20 426
    18 Ester Smeijsters AV Achilles Top MD 1,05 1,05 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Luna Bodelier AV Achilles Top MD 4,16 +2.3 m/s3,75 450
    16 Fenne Driessen AV Achilles Top MD 3,43 +0.7 m/s3,25 0