Vereniging 'Atletiek Maastricht' op 'Junioren C/D Poule 63 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Falco Aarts
  • Jongens Junior C - 800m - 2:17,27
Ruben Hermans
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,65
Robin Hartmans
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:13,89
Jaybre Wau
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,73
Maud Prickaerts
  • Meisjes Junior C - Speer - 21,16
Jaybre Wau
  • Meisjes Junior C - Discus - 30,85
Jaybre Wau
  • Meisjes Junior C - Kogel - 11,89
Darcine Denis
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,40
Merel Schoemaker
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,27

Hoogtepunten

Jaybre Wau MJC Kogel
  • 11,89
  • Falco Aarts JJC 800m
  • 2:17,27
  • Keisi Kunst JJC 800m
  • 2:34,08
  • Darcine Denis MJD 60m
  • 9,08
  • Roos Weidema MJC Hoog
  • 1,35
  • Ruben Hermans JJC Hoog
  • 1,65
  • Jaybre Wau MJC 80mH
  • 12,73
  • Guy Meens JJC 150m
  • 20,92
  • Darcine Denis MJD Hoog
  • 1,40
  • Robin Hartmans JJD 1000m
  • 3:13,89
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Guy Meens Atletiek M...tricht JC 20,92 +0.8 m/s21,50 539


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Falco Aarts Atletiek M...tricht JC 2:17,27 2:15,08 693
    10 Keisi Kunst Atletiek M...tricht JC 2:34,08 2:40,16 521


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas JC Team 1 (4x100m) AV Unitas - JJC 4 48,64 766
    2 Swift Atletiek JC (4x100m) Swift Atletiek - JJC 4 50,92 679
    3 AVON / STB JC (4x100m) - JJC 3 51,92 643
    4 Atletiek Maastricht JC (4x100m) Atletiek Maastricht - JJC 4 53,85 577
    5 AV Weert JC (4x100m) AV Weert - JJC 4 58,73 380
    6 AV Achilles Top / AVON / STB JC (4x100m) - JJC 0 DNS 0
    6 AV Unitas JC Team 2 (4x100m) AV Unitas - JJC 0 DNS 0
    6 Scopias Atletiek JC (4x100m) Scopias Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Guy Meens Atletiek M...tricht JC 25,37 --- 420
    10 Falco Aarts Atletiek M...tricht JC 14,87 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Ruben Hermans Atletiek M...tricht JC 1,65 --- 741


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Ruben Hermans Atletiek M...tricht JC 4,20 --- 458


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Almer Kunst Atletiek M...tricht JD 12,11 +2.3 m/s13,05 452
    11 Tomas Ploemen Atletiek M...tricht JD 12,37 +2.3 m/s12,08 418
    Robin Hartmans Atletiek M...tricht JD DNS 11,28 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Robin Hartmans Atletiek M...tricht JD 3:13,89 3:18,19 589
    9 Brandt Kuijten Atletiek M...tricht JD 3:40,64 3:40,18 416
    12 Tomas Ploemen Atletiek M...tricht JD 3:44,98 3:53,04 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Guy Beuken Atletiek M...tricht JD 17,90 +1.7 m/s--- 206
    13 Tom van Rijn Atletiek M...tricht JD 18,11 +1.7 m/s18,13 194


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas JD Team 1 (4x80m) AV Unitas - JJD 4 43,86 594
    2 Scopias Atletiek JD Team 1 (4x80m) Scopias Atletiek - JJD 4 45,11 546
    3 AV Achilles Top JD (4x80m) AV Achilles Top - JJD 4 46,73 486
    4 Atletiek Leudal JD (4x80m) Atletiek Leudal - JJD 4 47,78 450
    5 Swift Atletiek JD (4x80m) Swift Atletiek - JJD 4 48,64 371
    5 Atletiek Maastricht JD (4x80m) Atletiek Maastricht - JJD 4 48,70 419
    7 AVON / STB JD (4x80m) - JJD 4 48,98 410
    8 AV Caesar JD (4x80m) AV Caesar - JJD 0 DNS 0
    8 AV Unitas JD Team 2 (4x80m) AV Unitas - JJD 0 DNS 0
    8 AV Weert JD (4x80m) AV Weert - JJD 0 DNS 0
    8 Scopias Atletiek JD Team 2 (4x80m) Scopias Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Gido Geuskens Atletiek M...tricht JD 14,55 --- 197
    12 Almer Kunst Atletiek M...tricht JD 9,78 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Guy Beuken Atletiek M...tricht JD 6,20 --- 318
    12 Ari Bendi...e Almeida Atletiek M...tricht JD 4,79 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Tom van Rijn Atletiek M...tricht JD 1,25 --- 426
    14 Miguel Corduwener Atletiek M...tricht JD 1,20 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Brandt Kuijten Atletiek M...tricht JD 3,39 +1.2 m/s--- 296
    12 Benjamin Mans Atletiek M...tricht JD 3,35 --- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Iris van den Heuvel Atletiek M...MC Team 1 21,74 -0.1 m/s23,70 473
    15 Maxime Visser Atletiek M...MC Team 1 22,39 +2.6 m/s--- 424
    16 Kiki van Lieshout Atletiek M...MC Team 1 22,45 +2.6 m/s--- 0
    21 Fenna Cleuren Atletiek M...MC Team 2 24,03 +2.6 m/s--- 313


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Eline Prickaerts Atletiek M...MC Team 1 2:41,12 2:38,68 459
    19 Maxime Visser Atletiek M...MC Team 1 3:00,57 3:00,95 315
    21 Myrthe van Zandvoort Atletiek M...MC Team 2 3:12,10 --- 243
    22 Laura Schreuders Atletiek M...MC Team 2 3:16,46 --- 218


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Jaybre Wau Atletiek M...MC Team 1 12,73 +0.3 m/s13,04 617
    7 Roos Weidema Atletiek M...MC Team 2 16,16 +0.3 m/s16,02 315
    10 Simone Gijzen Atletiek M...MC Team 1 16,67 +0.1 m/s16,15 281


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas MC Team 2 (4x80m) AV Unitas - MJC 4 41,91 677
    2 AV Achilles Top MC (4x80m) AV Achilles Top - MJC 4 43,70 601
    3 Scopias Atletiek MC (4x80m) Scopias Atletiek - MJC 4 44,25 579
    4 STB MC (4x80m) STB - MJC 4 44,78 558
    5 Atletiek Maastricht MC Team 1 (4x80m) Atletiek Maastricht - MJC 4 44,82 557
    6 Atletiek Leudal MC (4x80m) Atletiek Leudal - MJC 4 45,35 537
    7 AV Unitas MC Team 1 (4x80m) AV Unitas - MJC 4 45,36 536
    8 AV Caesar MC (4x80m) AV Caesar - MJC 4 45,74 522
    9 Swift Atletiek MC Team 1 (4x80m) Swift Atletiek - MJC 4 47,10 423
    9 AVON MC (4x80m) AVON - MJC 4 47,46 461
    11 Atletiek Maastricht MC Team 2 (4x80m) Atletiek Maastricht - MJC 4 50,91 350
    12 AV Weert MC (4x80m) AV Weert - MJC 0 DNS 0
    12 Swift Atletiek MC Team 2 (4x80m) Swift Atletiek - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Maud Prickaerts Atletiek M...MC Team 1 21,16 --- 346
    5 Simone Gijzen Atletiek M...MC Team 1 20,43 --- 0
    16 Myrthe van Zandvoort Atletiek M...MC Team 2 8,96 --- 72


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Jaybre Wau Atletiek M...MC Team 1 30,85 --- 487
    6 Simone Gijzen Atletiek M...MC Team 1 17,39 --- 0
    17 Joyce Rusche Atletiek M...MC Team 2 8,07 --- 35


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jaybre Wau Atletiek M...MC Team 1 11,89 --- 609
    7 Maud Prickaerts Atletiek M...MC Team 1 7,53 --- 0
    17 Joyce Rusche Atletiek M...MC Team 2 5,28 --- 260
    18 Renee Christophe Atletiek M...MC Team 2 5,02 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Roos Weidema Atletiek M...MC Team 2 1,35 --- 499
    9 Reema Dandachi Atletiek M...MC Team 1 1,30 --- 462
    Eline Prickaerts Atletiek M...MC Team 1 NM --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Iris van den Heuvel Atletiek M...MC Team 1 3,97 --- 412
    14 Kiki van Lieshout Atletiek M...MC Team 1 3,63 --- 0
    18 Fenna Cleuren Atletiek M...MC Team 2 3,28 --- 274


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Darcine Denis Atletiek M...MD Team 1 9,08 -0.5 m/s9,08 534
    10 Marle Leushuis Atletiek M...MD Team 1 9,27 -0.5 m/s9,13 499
    12 Merel Schoemaker Atletiek M...MD Team 1 9,34 +0.5 m/s9,33 0
    17 Coco Hendriks Atletiek M...MD Team 2 9,63 -0.6 m/s10,09 437
    23 Anna Geomini Atletiek M...MD Team 2 9,91 +0.5 m/s9,84 392
    24 Novia de Wit Atletiek M...MD Team 2 10,33 -0.6 m/s10,06 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Roos Postema Atletiek M...MD Team 1 3:43,60 3:47,29 399
    13 Emma Sijtsma Atletiek M...MD Team 1 3:52,35 3:40,50 353
    15 Novia de Wit Atletiek M...MD Team 2 3:54,54 3:59,37 342
    20 Amber Duits Atletiek M...MD Team 2 4:04,65 4:05,34 293
    21 Elke Poeze Atletiek M...MD Team 1 4:08,57 --- 0
    24 Tessa Hermans Atletiek M...MD Team 2 4:33,35 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Marle Leushuis Atletiek M...MD Team 1 12,46 +1.3 m/s12,37 332
    7 Roos Postema Atletiek M...MD Team 1 12,63 +0.6 m/s13,22 316
    14 Anna Geomini Atletiek M...MD Team 2 13,46 +0.6 m/s13,74 248
    15 Fien van der Vleugel Atletiek M...MD Team 2 13,86 +0.6 m/s13,74 218


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias Atletiek MD Team 1 (4x60m) Scopias Atletiek - MJD 4 32,28 704
    2 Atletiek Maastricht MD Team 1 (4x60m) Atletiek Maastricht - MJD 4 34,46 588
    3 Swift Atletiek MD (4x60m) Swift Atletiek - MJD 4 35,29 548
    4 AV Caesar MD (4x60m) AV Caesar - MJD 4 35,33 546
    5 STB MD Team 1 (4x60m) STB - MJD 4 36,23 504
    6 AV Unitas MD Team 1 (4x60m) AV Unitas - MJD 4 36,69 484
    7 Atletiek Maastricht MD Team 2 (4x60m) Atletiek Maastricht - MJD 4 37,09 466
    8 AVON MD (4x60m) AVON - MJD 4 37,37 454
    9 AV Weert MD (4x60m) AV Weert - MJD 4 38,37 413
    10 AV Achilles Top MD (4x60m) AV Achilles Top - MJD 4 40,94 316
    11 AV Unitas MD Team 2 (4x60m) AV Unitas - MJD 0 DNS 0
    11 Scopias Atletiek MD Team 2 (4x60m) Scopias Atletiek - MJD 0 DNS 0
    11 STB MD Team 2 (4x60m) STB - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Kim van der Heijden Atletiek M...MD Team 1 17,36 --- 272
    8 Margreet de Vilder Atletiek M...MD Team 1 13,78 --- 0
    11 Marne Muijtjens Atletiek M...MD Team 2 13,15 --- 180
    13 Layla Hurkens Atletiek M...MD Team 2 11,86 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Emma Sijtsma Atletiek M...MD Team 1 7,30 --- 383
    11 Kim van der Heijden Atletiek M...MD Team 1 6,88 --- 0
    17 Marne Muijtjens Atletiek M...MD Team 2 5,77 --- 292
    20 Tessa Hermans Atletiek M...MD Team 2 4,77 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Darcine Denis Atletiek M...MD Team 1 1,40 --- 541
    6 Emma Sijtsma Atletiek M...MD Team 1 1,25 --- 0
    9 Fien van der Vleugel Atletiek M...MD Team 2 1,20 --- 389
    16 Layla Hurkens Atletiek M...MD Team 2 1,10 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Merel Schoemaker Atletiek M...MD Team 1 4,27 +0.5 m/s--- 472
    9 Coco Hendriks Atletiek M...MD Team 2 3,77 +0.3 m/s--- 372
    18 Margreet de Vilder Atletiek M...MD Team 1 3,20 +0.7 m/s--- 0
    20 Layla Hurkens Atletiek M...MD Team 2 2,92 +0.0 m/s--- 0