Vereniging 'GSAV Vitalis' op 'Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Wouter Olthof
  • Senioren mannen - 200m - 23,53
Fabian ten Kate
  • Senioren mannen - 5000m - 16:00,91
Lianne van de Belt
  • Senioren vrouwen - 1500m - 4:42,39
Marije Hulzebos
  • Senioren vrouwen - 1500m - 4:52,72
Silke Jonkman
  • Senioren vrouwen - 3000m SC - 11:26,78
Matilde Spitzen
  • Senioren vrouwen - Kogelsl - 32,48
Esmay Meinders
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,60

Hoogtepunten

Silke Jonkman Vsen 3000m SC
  • 11:26,78
  • Jorick Nijenhuis Msen 800m
  • 2:02,34
  • Stefan Gelderman Msen 400m
  • 52,24
  • Ilona Bosma Vsen 400m
  • 1:00,97
  • Fabian ten Kate Msen 5000m
  • 16:00,91
  • Esmay Meinders Vsen Hoog
  • 1,60
  • Lianne van de Belt Vsen 1500m
  • 4:42,39
  • Wouter Olthof Msen 200m
  • 23,53
  • Eva Mollema Vsen 200m
  • 26,36
  • Andrej Sarnatskiy Msen Polshoog
  • 3,50
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    6 Wouter Olthof VTLS GSAV Vitalis Mannen 11,60 -2.5 m/s11,19 665
    24 Thijmen van der Loop VTLS GSAV Vitalis Mannen 13,57 -2.3 m/s12,73 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    2 Wouter Olthof VTLS GSAV Vitalis Mannen 23,53 -0.8 m/s23,00 688
    4 Eric van der Meer VTLS GSAV Vitalis Mannen 23,77 -0.2 m/s22,78 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    4 Stefan Gelderman VTLS GSAV Vitalis Mannen 52,24 50,73 709
    15 Hindrik Jagersma VTLS GSAV Vitalis Mannen 56,58 55,00 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    6 Jorick Nijenhuis VTLS GSAV Vitalis Mannen 2:02,34 1:59,84 708
    10 Rindert Keulen VTLS GSAV Vitalis Mannen 2:04,91 2:01,12 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team 5000mOBPTeam punten
    3 Fabian ten Kate VTLS GSAV Vitalis Mannen 16:00,91 14:55,39 714
    11 Wouter Dijkstra VTLS GSAV Vitalis Mannen 17:20,31 17:00,00 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team 110mH OBPTeam punten
    12 Eric van der Meer VTLS GSAV Vitalis Mannen 17,95 -0.4 m/s20,00 586
    13 Andrej Sarnatskiy VTLS GSAV Vitalis Mannen 18,60 -0.4 m/s18,18 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GSAV Vitalis Mannen (4x400m) GSAV Vitalis - Msen 4 3:30,80 690
    2 AV Athlos Mannen (4x400m) AV Athlos - Msen 4 3:33,77 661
    3 Almere `81 Mannen (4x400m) Almere `81 - Msen 4 3:35,81 641
    4 AV PEC 1910 Mannen (4x400m) AV PEC 1910 - Msen 4 3:36,07 638
    5 Climax Mannen (4x400m) Climax - Msen 4 3:37,14 628
    6 AV Flevo Delta Mannen (4x400m) AV Flevo Delta - Msen 4 3:38,37 617
    7 Altis Mannen (4x400m) Altis - Msen 4 3:39,50 606
    8 AV Phoenix Mannen (4x400m) AV Phoenix - Msen 4 3:40,29 599
    9 AV De Gemzen Mannen (4x400m) AV De Gemzen - Msen 4 3:47,80 532
    10 AV Heerenveen Mannen (4x400m) AV Heerenveen - Msen 4 3:47,89 531
    11 Isala `96 Mannen (4x400m) Isala `96 - Msen 4 3:48,71 524
    12 AV Impala Mannen (4x400m) AV Impala - Msen 4 DQ 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    11 Matisse de Boer VTLS GSAV Vitalis Mannen 29,06 28,36 453
    16 Thijmen van der Loop VTLS GSAV Vitalis Mannen 18,89 --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    16 Matisse de Boer VTLS GSAV Vitalis Mannen 9,11 10,16 394
    20 Joris Beintema VTLS GSAV Vitalis Mannen 8,25 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    17 Joey Steenvoorden VTLS GSAV Vitalis Mannen 1,60 1,70 492


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    13 Andrej Sarnatskiy VTLS GSAV Vitalis Mannen 12,04 +3.6 m/s12,35 572
    19 Thijmen van der Loop VTLS GSAV Vitalis Mannen 9,22 +2.0 m/s--- 0


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team PolshoogOBPTeam punten
    8 Andrej Sarnatskiy VTLS GSAV Vitalis Mannen 3,50 3,70 673


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    7 Eva Mollema VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 13,23 -3.5 m/s12,68 635
    13 Femke van den Bos VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 13,59 -1.2 m/s13,29 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    6 Eva Mollema VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 26,36 -2.9 m/s25,61 733
    11 Ilona Bosma VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 28,33 -3.7 m/s26,66 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    5 Ilona Bosma VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 1:00,97 59,22 747
    9 Erika Bremer VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 1:02,94 1:00,64 0


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam Team 1500mOBPTeam punten
    1 Lianne van de Belt VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 4:42,39 4:38,93 792
    2 Marije Hulzebos VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 4:52,72 4:41,80 0


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    7 Femke van den Bos VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 16,31 +0.4 m/s16,30 617
    14 Anja Bekema VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 18,05 +0.4 m/s17,94 0


    Senioren vrouwen - 3000 meter steeple (76cm)

    # Naam Team 3000m SCOBPTeam punten
    1 Silke Jonkman VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 11:26,78 11:09,37 765


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek Vrouwen (4x400m) Groningen Atletiek - Vsen 4 4:06,06 731
    2 GSAV Vitalis Vrouwen (4x400m) GSAV Vitalis - Vsen 4 4:09,86 703
    3 Altis Vrouwen (4x400m) Altis - Vsen 4 4:10,62 698
    4 AV Athlos Vrouwen (4x400m) AV Athlos - Vsen 4 4:14,74 669
    5 AV NOP Vrouwen (4x400m) AV NOP - Vsen 4 4:15,57 663
    6 AV Impala Vrouwen (4x400m) AV Impala - Vsen 4 4:23,83 609
    7 Isala `96 Vrouwen (4x400m) Isala `96 - Vsen 4 4:28,06 582
    8 Climax Vrouwen (4x400m) Climax - Vsen 4 4:30,51 567
    9 AC TION Vrouwen (4x400m) AC TION - Vsen 4 4:34,11 545
    10 AV Flevo Delta Vrouwen (4x400m) AV Flevo Delta - Vsen 4 4:39,85 512
    11 AAC `61 Vrouwen (4x400m) AAC `61 - Vsen 0 DNS 0
    11 EAC De Sperwers Vrouwen (4x400m) EAC De Sperwers - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    8 Matilde Spitzen VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 10,57 11,12 628
    12 Esmay Meinders VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 9,49 10,63 0


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team KogelslOBPTeam punten
    3 Matilde Spitzen VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 32,48 35,50 630


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    2 Esmay Meinders VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 1,60 1,70 832
    Matilde Spitzen VTLS GSAV Vitalis Vrouwen DNS 1,50 0


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    14 Anja Bekema VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 4,36 +2.0 m/s4,34 517
    16 Femke van den Bos VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 4,29 +3.1 m/s4,45 0