Vereniging 'Groningen Atletiek' op 'Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Leonie van Vliet
  • Senioren vrouwen - 100m - 12,26
Leonie van Vliet
  • Senioren vrouwen - 200m - 25,03
Henderyke Wonink
  • Senioren vrouwen - 400m - 58,39
Jolien de Waard
  • Senioren vrouwen - 1500m - 4:55,41
Charlene Okken
  • Senioren vrouwen - Kogel - 14,49
Lieke Muller
  • Senioren vrouwen - Kogel - 13,44
Eva Reinders
  • Senioren vrouwen - Kogelsl - 53,27
Aruna Rikkers
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,60

Hoogtepunten

Henderyke Wonink Vsen 400m
  • 58,39
  • Charlene Okken Vsen Kogel
  • 14,49
  • Aruna Rikkers Vsen Hoog
  • 1,60
  • Leonie van Vliet Vsen 200m
  • 25,03
  • Eva Reinders Vsen Kogelsl
  • 53,27
  •  

    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    1 Leonie van Vliet Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 12,26 -3.5 m/s11,80 819
    11 Emy Guikema Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 13,49 -3.5 m/s12,76 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    1 Leonie van Vliet Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 25,03 -2.9 m/s23,66 844
    7 Lea Jurdzinski Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 26,73 -2.9 m/s24,83 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    2 Henderyke Wonink Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 58,39 56,58 828
    6 Danique Gimbrère Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 1:01,32 1:00,46 0


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam Team 1500mOBPTeam punten
    3 Jolien de Waard Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 4:55,41 4:42,86 705


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    11 Emy Guikema Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 17,12 +0.0 m/s16,26 545
    13 Lieke Muller Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 17,62 -3.0 m/s15,00 0


    Senioren vrouwen - 3000 meter steeple (76cm)

    # Naam Team 3000m SCOBPTeam punten
    11 Josefien Harmsen Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 15:38,99 --- 310


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek Vrouwen (4x400m) Groningen Atletiek - Vsen 4 4:06,06 731
    2 GSAV Vitalis Vrouwen (4x400m) GSAV Vitalis - Vsen 4 4:09,86 703
    3 Altis Vrouwen (4x400m) Altis - Vsen 4 4:10,62 698
    4 AV Athlos Vrouwen (4x400m) AV Athlos - Vsen 4 4:14,74 669
    5 AV NOP Vrouwen (4x400m) AV NOP - Vsen 4 4:15,57 663
    6 AV Impala Vrouwen (4x400m) AV Impala - Vsen 4 4:23,83 609
    7 Isala `96 Vrouwen (4x400m) Isala `96 - Vsen 4 4:28,06 582
    8 Climax Vrouwen (4x400m) Climax - Vsen 4 4:30,51 567
    9 AC TION Vrouwen (4x400m) AC TION - Vsen 4 4:34,11 545
    10 AV Flevo Delta Vrouwen (4x400m) AV Flevo Delta - Vsen 4 4:39,85 512
    11 AAC `61 Vrouwen (4x400m) AAC `61 - Vsen 0 DNS 0
    11 EAC De Sperwers Vrouwen (4x400m) EAC De Sperwers - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    2 Charlene Okken Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 14,49 15,16 866
    3 Lieke Muller Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 13,44 15,80 0


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team KogelslOBPTeam punten
    1 Eva Reinders Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 53,27 56,45 923


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    2 Aruna Rikkers Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 1,60 1,60 832
    7 Eva Reinders Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 1,50 1,55 0


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    7 Lieke Muller Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 4,91 +4.8 m/s5,30 655
    10 Isa Vochteloo Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 4,65 -0.6 m/s--- 0