Vereniging 'AV PEC 1910' op 'Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Pierre ten Holder
  • Senioren mannen - 100m - 11,39
Pierre ten Holder
  • Senioren mannen - 400m - 51,51
Arne Mulder
  • Senioren mannen - 5000m - 15:45,72
Owen Beuckens
  • Senioren mannen - Polshoog - 4,00

Hoogtepunten

Pierre ten Holder Msen 400m
  • 51,51
  • Arne Mulder Msen 5000m
  • 15:45,72
  • Ben van Boven Msen 800m
  • 2:00,83
  • Owen Beuckens Msen Polshoog
  • 4,00
  • Owen Beuckens Msen Hoog
  • 1,85
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    3 Pierre ten Holder AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 11,39 -2.5 m/s11,20 712
    9 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 11,80 -1.4 m/s11,70 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    7 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 24,00 -0.8 m/s23,10 645
    14 Gijs van Beilen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 24,85 -0.8 m/s23,10 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    2 Pierre ten Holder AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 51,51 49,50 740
    16 Jarno Jansen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 56,67 53,00 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    4 Ben van Boven AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 2:00,83 2:00,00 733
    14 Lars van Surksum AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 2:08,99 2:05,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team 5000mOBPTeam punten
    1 Arne Mulder AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 15:45,72 15:00,00 744
    6 Bas de Jong AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 16:53,12 16:22,00 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team 110mH OBPTeam punten
    10 Jari Kouwen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 17,53 +0.3 m/s16,90 618


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GSAV Vitalis Mannen (4x400m) GSAV Vitalis - Msen 4 3:30,80 690
    2 AV Athlos Mannen (4x400m) AV Athlos - Msen 4 3:33,77 661
    3 Almere `81 Mannen (4x400m) Almere `81 - Msen 4 3:35,81 641
    4 AV PEC 1910 Mannen (4x400m) AV PEC 1910 - Msen 4 3:36,07 638
    5 Climax Mannen (4x400m) Climax - Msen 4 3:37,14 628
    6 AV Flevo Delta Mannen (4x400m) AV Flevo Delta - Msen 4 3:38,37 617
    7 Altis Mannen (4x400m) Altis - Msen 4 3:39,50 606
    8 AV Phoenix Mannen (4x400m) AV Phoenix - Msen 4 3:40,29 599
    9 AV De Gemzen Mannen (4x400m) AV De Gemzen - Msen 4 3:47,80 532
    10 AV Heerenveen Mannen (4x400m) AV Heerenveen - Msen 4 3:47,89 531
    11 Isala `96 Mannen (4x400m) Isala `96 - Msen 4 3:48,71 524
    12 AV Impala Mannen (4x400m) AV Impala - Msen 4 DQ 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    5 Frank Koopmans AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 32,08 --- 521
    12 Dennis de Jong AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 28,63 --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    5 Frank Koopmans AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 11,64 --- 576
    15 Dennis de Jong AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 9,38 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    5 Owen Beuckens AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 1,85 --- 725
    6 Jari Kouwen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 1,80 --- 0


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    14 Jari Kouwen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 11,94 +1.5 m/s--- 561
    Hoang Nguyen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen NM --- 0


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team PolshoogOBPTeam punten
    3 Owen Beuckens AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 4,00 --- 807