Vereniging 'AV Impala' op 'Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Sibren Reekers
  • Senioren mannen - 200m - 23,60
Wieger-Jan de Wit
  • Senioren mannen - Kogel - 14,04
Louise Taatgen
  • Senioren vrouwen - Ver - 5,41

Hoogtepunten

Anke Zonderland Vsen 200m
  • 27,10
  • Sibren Reekers Msen 100m
  • 11,61
  • Louise Taatgen Vsen Ver
  • 5,41
  • Wieger-Jan de Wit Msen Kogel
  • 14,04
  • Louise Taatgen Vsen Kogel
  • 13,37
  • Sibren Reekers Msen 200m
  • 23,60
  • Yassine Bulthuis Vsen Hoog
  • 1,50
  • Sten Stein Msen 200m
  • 23,77
  • Anke Zonderland Vsen 400m
  • 59,65
  • Jarin van der Kooi Msen Hoog
  • 1,80
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    7 Sibren Reekers AV Impala AV Impala Mannen 11,61 -1.4 m/s11,50 663
    20 Wouter van der Spek AV Impala AV Impala Mannen 12,50 -2.5 m/s--- 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    3 Sibren Reekers AV Impala AV Impala Mannen 23,60 -0.8 m/s23,10 682
    5 Sten Stein AV Impala AV Impala Mannen 23,77 -0.2 m/s22,90 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    13 Tiemen Wittermans AV Impala AV Impala Mannen 55,75 53,89 574
    17 Hedser de Boer AV Impala AV Impala Mannen 56,77 55,14 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    15 Ruben Talstra AV Impala AV Impala Mannen 2:09,33 2:06,11 598


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team 5000mOBPTeam punten
    9 Henri Harmsen AV Impala AV Impala Mannen 17:06,70 16:42,29 595
    15 Folkert Visser AV Impala AV Impala Mannen 17:49,97 16:57,88 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team 110mH OBPTeam punten
    9 Jelmer Kootstra AV Impala AV Impala Mannen 17,45 -0.4 m/s18,35 624
    11 Jarin van der Kooi AV Impala AV Impala Mannen 17,66 -0.4 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GSAV Vitalis Mannen (4x400m) GSAV Vitalis - Msen 4 3:30,80 690
    2 AV Athlos Mannen (4x400m) AV Athlos - Msen 4 3:33,77 661
    3 Almere `81 Mannen (4x400m) Almere `81 - Msen 4 3:35,81 641
    4 AV PEC 1910 Mannen (4x400m) AV PEC 1910 - Msen 4 3:36,07 638
    5 Climax Mannen (4x400m) Climax - Msen 4 3:37,14 628
    6 AV Flevo Delta Mannen (4x400m) AV Flevo Delta - Msen 4 3:38,37 617
    7 Altis Mannen (4x400m) Altis - Msen 4 3:39,50 606
    8 AV Phoenix Mannen (4x400m) AV Phoenix - Msen 4 3:40,29 599
    9 AV De Gemzen Mannen (4x400m) AV De Gemzen - Msen 4 3:47,80 532
    10 AV Heerenveen Mannen (4x400m) AV Heerenveen - Msen 4 3:47,89 531
    11 Isala `96 Mannen (4x400m) Isala `96 - Msen 4 3:48,71 524
    12 AV Impala Mannen (4x400m) AV Impala - Msen 4 DQ 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    4 Wieger-Jan de Wit AV Impala AV Impala Mannen 34,14 --- 566


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    2 Wieger-Jan de Wit AV Impala AV Impala Mannen 14,04 --- 731


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    6 Jarin van der Kooi AV Impala AV Impala Mannen 1,80 --- 680
    12 Sven Smeman AV Impala AV Impala Mannen 1,70 --- 0


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    6 Jarin van der Kooi AV Impala AV Impala Mannen 12,62 +1.1 m/s--- 635
    11 Jeffrey Roseboom AV Impala AV Impala Mannen 12,27 +4.0 m/s--- 0


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team PolshoogOBPTeam punten
    11 Sven Smeman AV Impala AV Impala Mannen 3,00 --- 528


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    10 Yassine Bulthuis AV Impala AV Impala Vrouwen 13,39 -1.2 m/s13,26 608
    16 Anneke Kootstra AV Impala AV Impala Vrouwen 14,09 -1.6 m/s13,71 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    10 Anke Zonderland AV Impala AV Impala Vrouwen 27,10 -0.6 m/s26,29 677
    18 Yassine Bulthuis AV Impala AV Impala Vrouwen 29,50 -3.7 m/s27,75 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    4 Anke Zonderland AV Impala AV Impala Vrouwen 59,65 58,00 788


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam Team 1500mOBPTeam punten
    10 Cato Bontekoe AV Impala AV Impala Vrouwen 5:33,92 5:08,00 487


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    8 Anke Zonderland AV Impala AV Impala Vrouwen 16,59 +0.0 m/s16,19 591


    Senioren vrouwen - 3000 meter steeple (76cm)

    # Naam Team 3000m SCOBPTeam punten
    8 Vera Keidel AV Impala AV Impala Vrouwen 13:56,09 13:10,01 463


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek Vrouwen (4x400m) Groningen Atletiek - Vsen 4 4:06,06 731
    2 GSAV Vitalis Vrouwen (4x400m) GSAV Vitalis - Vsen 4 4:09,86 703
    3 Altis Vrouwen (4x400m) Altis - Vsen 4 4:10,62 698
    4 AV Athlos Vrouwen (4x400m) AV Athlos - Vsen 4 4:14,74 669
    5 AV NOP Vrouwen (4x400m) AV NOP - Vsen 4 4:15,57 663
    6 AV Impala Vrouwen (4x400m) AV Impala - Vsen 4 4:23,83 609
    7 Isala `96 Vrouwen (4x400m) Isala `96 - Vsen 4 4:28,06 582
    8 Climax Vrouwen (4x400m) Climax - Vsen 4 4:30,51 567
    9 AC TION Vrouwen (4x400m) AC TION - Vsen 4 4:34,11 545
    10 AV Flevo Delta Vrouwen (4x400m) AV Flevo Delta - Vsen 4 4:39,85 512
    11 AAC `61 Vrouwen (4x400m) AAC `61 - Vsen 0 DNS 0
    11 EAC De Sperwers Vrouwen (4x400m) EAC De Sperwers - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    4 Louise Taatgen AV Impala AV Impala Vrouwen 13,37 --- 802
    21 Eva van den Brink AV Impala AV Impala Vrouwen 6,30 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team KogelslOBPTeam punten
    10 Anneke Kootstra AV Impala AV Impala Vrouwen 22,04 --- 445


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    7 Yassine Bulthuis AV Impala AV Impala Vrouwen 1,50 --- 726


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    2 Louise Taatgen AV Impala AV Impala Vrouwen 5,41 -0.4 m/s--- 774