Vereniging 'AV Flevo Delta' op 'Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Niels Kok
  • Senioren mannen - 400m - 51,62
Jarno de Groot
  • Senioren mannen - 110mH - 15,19
Daan Schade
  • Senioren mannen - Kogel - 12,46
Scott Boon
  • Senioren mannen - Polshoog - 4,60
Lisanne Brouwer
  • Senioren vrouwen - 100mH - 15,71
Maaike Westerdijk
  • Senioren vrouwen - Kogelsl - 35,38
Mariska Klaver
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,60
Diede van der Meer
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,60

Hoogtepunten

Scott Boon Msen Polshoog
  • 4,60
  • Diede van der Meer Vsen Hoog
  • 1,60
  • Diede van der Meer Vsen Kogel
  • 11,45
  • Kjell de Groot Msen 800m
  • 2:01,81
  • Nikki Boon Vsen 200m
  • 27,04
  • Niels Kok Msen 400m
  • 51,62
  • Thijs Zoon Msen 800m
  • 2:03,59
  • Mariska Klaver Vsen Hoog
  • 1,60
  • Nikki Boon Vsen Ver
  • 5,31
  • Jarno de Groot Msen 110mH
  • 15,19
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    5 Stan Ritzer Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 11,59 -2.5 m/s11,20 668
    21 Devin van den Berg Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 12,60 -2.3 m/s12,40 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    18 Youp Brouwer Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 27,08 -3.0 m/s25,50 395
    Stan Ritzer Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen DNS 23,40 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    3 Niels Kok Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 51,62 51,00 735


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    5 Kjell de Groot Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 2:01,81 2:02,00 717
    8 Thijs Zoon Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 2:03,59 2:02,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team 5000mOBPTeam punten
    16 Stefan Breet Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 17:50,51 17:00,00 524


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team 110mH OBPTeam punten
    3 Jarno de Groot Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 15,19 -2.0 m/s14,60 829
    15 Youp Brouwer Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 19,04 +0.3 m/s17,90 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GSAV Vitalis Mannen (4x400m) GSAV Vitalis - Msen 4 3:30,80 690
    2 AV Athlos Mannen (4x400m) AV Athlos - Msen 4 3:33,77 661
    3 Almere `81 Mannen (4x400m) Almere `81 - Msen 4 3:35,81 641
    4 AV PEC 1910 Mannen (4x400m) AV PEC 1910 - Msen 4 3:36,07 638
    5 Climax Mannen (4x400m) Climax - Msen 4 3:37,14 628
    6 AV Flevo Delta Mannen (4x400m) AV Flevo Delta - Msen 4 3:38,37 617
    7 Altis Mannen (4x400m) Altis - Msen 4 3:39,50 606
    8 AV Phoenix Mannen (4x400m) AV Phoenix - Msen 4 3:40,29 599
    9 AV De Gemzen Mannen (4x400m) AV De Gemzen - Msen 4 3:47,80 532
    10 AV Heerenveen Mannen (4x400m) AV Heerenveen - Msen 4 3:47,89 531
    11 Isala `96 Mannen (4x400m) Isala `96 - Msen 4 3:48,71 524
    12 AV Impala Mannen (4x400m) AV Impala - Msen 4 DQ 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    7 Jeroen ten Heuvel Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 31,16 --- 500
    14 Daan Schade Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 28,52 --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    3 Daan Schade Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 12,46 --- 630
    19 Youp Brouwer Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 8,46 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    6 Jarno de Groot Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 1,80 --- 680
    12 Devin van den Berg Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 1,70 --- 0


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    16 Stan Ritzer Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 11,18 +4.3 m/s--- 476
    17 Devin van den Berg Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 10,86 +2.5 m/s--- 0


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team PolshoogOBPTeam punten
    1 Scott Boon Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 4,60 4,70 958


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    9 Lisanne Brouwer Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 13,36 -3.5 m/s12,40 613
    19 Lisette va...Groningen Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 14,26 -1.2 m/s13,60 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    9 Nikki Boon Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 27,04 -0.6 m/s26,30 681
    Lisanne Brouwer Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen DNS 25,70 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    10 Jacquelien Klaver Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 1:04,58 1:04,00 645
    12 Danielle Holstege Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 1:05,25 1:05,00 0


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam Team 1500mOBPTeam punten
    14 Karin Hijmans Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 6:02,19 5:40,00 357
    15 Emma Meijer Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 6:18,26 5:49,00 0


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    3 Lisanne Brouwer Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 15,71 -3.0 m/s14,90 674
    10 Mariska Klaver Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 17,03 +0.0 m/s15,40 0


    Senioren vrouwen - 3000 meter steeple (76cm)

    # Naam Team 3000m SCOBPTeam punten
    5 Iris van Driest Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 12:51,58 12:53,00 579


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek Vrouwen (4x400m) Groningen Atletiek - Vsen 4 4:06,06 731
    2 GSAV Vitalis Vrouwen (4x400m) GSAV Vitalis - Vsen 4 4:09,86 703
    3 Altis Vrouwen (4x400m) Altis - Vsen 4 4:10,62 698
    4 AV Athlos Vrouwen (4x400m) AV Athlos - Vsen 4 4:14,74 669
    5 AV NOP Vrouwen (4x400m) AV NOP - Vsen 4 4:15,57 663
    6 AV Impala Vrouwen (4x400m) AV Impala - Vsen 4 4:23,83 609
    7 Isala `96 Vrouwen (4x400m) Isala `96 - Vsen 4 4:28,06 582
    8 Climax Vrouwen (4x400m) Climax - Vsen 4 4:30,51 567
    9 AC TION Vrouwen (4x400m) AC TION - Vsen 4 4:34,11 545
    10 AV Flevo Delta Vrouwen (4x400m) AV Flevo Delta - Vsen 4 4:39,85 512
    11 AAC `61 Vrouwen (4x400m) AAC `61 - Vsen 0 DNS 0
    11 EAC De Sperwers Vrouwen (4x400m) EAC De Sperwers - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    5 Diede van der Meer Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 11,45 --- 685
    7 Nikki Boon Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 10,81 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team KogelslOBPTeam punten
    2 Maaike Westerdijk Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 35,38 34,00 675
    Janice Zomerman Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen DNS 20,00 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    2 Mariska Klaver Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 1,60 --- 832
    2 Diede van der Meer Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 1,60 --- 0


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    4 Nikki Boon Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 5,31 +1.6 m/s--- 750
    15 Daphne Louws Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 4,31 +3.9 m/s--- 0