Vereniging 'AV Zaanland' op 'Junioren C/D Poule 52 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Roy Deijkers
  • Jongens Junior D - 80m - 11,24
Jelmer de Gauw
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:20,15
Pim Leibbrand
  • Jongens Junior D - Speer - 30,48
Roy Deijkers
  • Jongens Junior D - Kogel - 11,94
Pim Leibbrand
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Jessamy Roubos
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,85
Jessamy Roubos
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,54
Suzanne Otto
  • Meisjes Junior D - Discus - 19,53

Hoogtepunten

Noa Sonius MJD 60m
  • 9,53
  • Eline van Beuzekom MJD 60m
  • 9,59
  • Pim Leibbrand JJD Hoog
  • 1,40
  • Jessamy Roubos MJC Ver
  • 4,54
  • Roy Deijkers JJD Kogel
  • 11,94
  • Jessamy Roubos MJC Kogel
  • 10,85
  • Jelmer de Gauw JJD 1000m
  • 3:20,15
  • Pim Leibbrand JJD Speer
  • 30,48
  • Roy Deijkers JJD 80m
  • 11,24
  • Puck Schipper MJD Ver
  • 4,13
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Roy Deijkers AV Zaanlan...JD Team 1 11,24 -5.9 m/s--- 580
    9 Dante Staneke AV Zaanlan...JD Team 1 12,64 -5.9 m/s--- 383
    20 Matthijs Heistek AV Zaanlan...JD Team 2 14,83 -5.9 m/s--- 151


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Jelmer de Gauw AV Zaanlan...JD Team 1 3:20,15 --- 545
    4 Leon Heijman AV Zaanlan...JD Team 1 3:26,84 --- 500
    13 Thijs van Roermund AV Zaanlan...JD Team 2 3:45,88 --- 387
    16 Tycho ten Hoorn AV Zaanlan...JD Team 2 3:55,46 --- 337


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Pim Leibbrand AV Zaanlan...JD Team 1 16,55 -3.7 m/s--- 289
    Koot Bink AV Zaanlan...JD Team 1 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Zaanland JD Team 1 (4x80m) AV Zaanland - JJD 4 42,86 636
    2 AV Lycurgus JD Team 1 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 43,14 624
    3 AV Lycurgus JD Team 2 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 46,60 491
    4 AV NEA-Volharding JD (4x80m) AV NEA-Volharding - JJD 4 47,27 467
    5 AV Atos JD Team 1 (4x80m) AV Atos - JJD 4 47,71 452
    6 AV Lycurgus JD Team 3 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 49,58 391
    7 AV Lycurgus JD Team 4 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 51,96 320
    8 AC Waterland JD (4x80m) AC Waterland - JJD 0 DNS 0
    8 AV Atos JD Team 2 (4x80m) AV Atos - JJD 0 DNS 0
    8 AV Castricum JD (4x80m) AV Castricum - JJD 2 DNS 0
    8 AV Zaanland JD Team 2 (4x80m) AV Zaanland - JJD 0 DNS 0
    8 DEM JD Team 1 (4x80m) DEM - JJD 4 DNS 0
    8 DEM JD Team 2 (4x80m) DEM - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Pim Leibbrand AV Zaanlan...JD Team 1 30,48 --- 503
    8 Koot Bink AV Zaanlan...JD Team 1 20,93 --- 0
    9 Thijs van Roermund AV Zaanlan...JD Team 2 19,20 --- 309
    14 Lucas Koopmans AV Zaanlan...JD Team 2 15,02 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Thor Hakon Koopman AV Zaanlan...JD Team 1 13,76 --- 180
    10 Leon Heijman AV Zaanlan...JD Team 1 13,15 --- 0
    11 Tycho ten Hoorn AV Zaanlan...JD Team 2 11,67 --- 131


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBPTeam punten
    1 Roy Deijkers AV Zaanlan...JD Team 1 11,94 11,94 --- 612
    8 Jelmer de Gauw AV Zaanlan...JD Team 1 7,17 7,17 --- 0
    11 Matthijs Heistek AV Zaanlan...JD Team 2 5,57 5,57 --- 279
    13 Tycho ten Hoorn AV Zaanlan...JD Team 2 5,55 5,55 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Pim Leibbrand AV Zaanlan...JD Team 1 1,40 --- 541
    4 Jelmer de Gauw AV Zaanlan...JD Team 1 1,35 --- 0
    7 Thijs van Roermund AV Zaanlan...JD Team 2 1,20 --- 389
    7 Lucas Koopmans AV Zaanlan...JD Team 2 1,20 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Thor Hakon Koopman AV Zaanlan...JD Team 1 4,41 +2.5 m/s--- 500
    9 Dante Staneke AV Zaanlan...JD Team 1 4,11 +4.1 m/s--- 0
    11 Lucas Koopmans AV Zaanlan...JD Team 2 3,92 +2.9 m/s--- 402
    19 Matthijs Heistek AV Zaanlan...JD Team 2 3,45 +2.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Liv de Haas AV Zaanland MC 12,28 -4.1 m/s--- 430


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Luna Huiberts AV Zaanland MC 2:58,62 --- 328


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Liv de Haas AV Zaanland MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jessamy Roubos AV Zaanland MC 10,85 --- 562


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Luna Huiberts AV Zaanland MC 1,25 --- 426


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Jessamy Roubos AV Zaanland MC 4,54 +3.0 m/s--- 527
    7 Liv de Haas AV Zaanland MC 4,07 +4.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Noa Sonius AV Zaanlan...MD Team 1 9,53 -3.7 m/s--- 454
    10 Eline van Beuzekom AV Zaanlan...MD Team 2 9,59 -3.7 m/s--- 444
    16 Puck Schipper AV Zaanlan...MD Team 1 10,02 -3.7 m/s--- 375
    24 Daphne Beket AV Zaanlan...MD Team 2 10,71 -3.7 m/s--- 276
    26 Pippa Kuiper AV Zaanlan...MD Team 2 11,04 -3.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    18 Silver Noomen AV Zaanlan...MD Team 1 4:01,14 --- 309
    22 Pien Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 4:21,85 --- 219


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Noa Sonius AV Zaanlan...MD Team 1 12,90 -3.0 m/s--- 293
    9 Pien Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 13,06 -3.0 m/s--- 280
    20 Daphne Beket AV Zaanlan...MD Team 2 14,43 -3.0 m/s--- 178


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM MD Team 1 (4x60m) DEM - MJD 4 34,63 580
    2 AV NEA-Volharding MD Team 1 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 35,16 554
    3 AV Zaanland MD Team 1 (4x60m) AV Zaanland - MJD 4 35,84 522
    4 AV Lycurgus MD Team 1 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 36,72 482
    5 AV Lycurgus MD Team 2 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 37,22 461
    6 AV NEA-Volharding MD Team 2 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 37,61 444
    7 AV Castricum MD Team 1 (4x60m) AV Castricum - MJD 4 38,22 419
    8 AV Castricum MD Team 2 (4x60m) AV Castricum - MJD 4 39,74 360
    9 AV Lycurgus MD Team 3 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 40,27 340
    10 AV NEA-Volharding MD Team 3 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 40,39 336
    11 AC Waterland MD (4x60m) AC Waterland - MJD 0 DNS 0
    11 AV Atos MD (4x60m) AV Atos - MJD 0 DNS 0
    11 AV Zaanland MD Team 2 (4x60m) AV Zaanland - MJD 0 DNS 0
    11 DEM MD Team 2 (4x60m) DEM - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Suzanne Otto AV Zaanlan...MD Team 1 19,53 --- 298
    14 Floor Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 11,98 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Eline van Beuzekom AV Zaanlan...MD Team 2 7,24 --- 379
    6 Suzanne Otto AV Zaanlan...MD Team 1 7,17 --- 375
    9 Floor Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 6,88 --- 0
    18 Pippa Kuiper AV Zaanlan...MD Team 2 5,49 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Floor Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 1,20 --- 389
    11 Pien Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 1,20 --- 0
    19 Eline van Beuzekom AV Zaanlan...MD Team 2 1,15 --- 352


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    6 Puck Schipper AV Zaanlan...MD Team 1 4,13 4,13 +4.2 m/s--- 444
    13 Silver Noomen AV Zaanlan...MD Team 1 3,67 3,65 3,56 3,67 3,67 +1.2 m/s--- 0
    17 Daphne Beket AV Zaanlan...MD Team 2 3,55 3,55 +3.2 m/s--- 328
    18 Pippa Kuiper AV Zaanlan...MD Team 2 2,82 3,17 3,44 - 3,44 +3.0 m/s--- 0