Vereniging 'AV NEA-Volharding' op 'Junioren C/D Poule 52 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Chris Schipper
  • Jongens Junior C - 100m - 13,19
Thomas Jellema
  • Jongens Junior C - 300mH - 45,12
Yarno Dijkman
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Yarno Dijkman
  • Jongens Junior D - Ver - 4,72
Alyshia Kavehercy
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,08
Thyra Terweij
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,40
Laura Wilde
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,53
Eline Mast
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:23,71
Eline Mast
  • Meisjes Junior C - 300mH - 53,94
Marit Bout
  • Meisjes Junior C - 300mH - 54,99
Julia Jongejeugd
  • Meisjes Junior C - Speer - 29,63
Milou Jongeneel
  • Meisjes Junior C - Speer - 29,27
Alyshia Kavehercy
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,03
Julia Jongejeugd
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,60
Gwen Broek
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Julia Jongejeugd
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,85
Luna Meijer
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,85
Brenda de Vos
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:43,30
Jeslyn Doran
  • Meisjes Junior D - Kogel - 7,68
Charlotte Meurs
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,40
Nora van Gompel
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,45

Hoogtepunten

Julia Jongejeugd MJC Ver
  • 4,85
  • Chris Schipper JJC 100m
  • 13,19
  • Alyshia Kavehercy MJC 80m
  • 11,08
  • Yarno Dijkman JJD Ver
  • 4,72
  • Thomas Jellema JJC 300mH
  • 45,12
  • Eline Mast MJC 800m
  • 2:23,71
  • Chris Schipper JJC 300mH
  • 48,27
  • Yarno Dijkman JJD Hoog
  • 1,40
  • Julia Jongejeugd MJC Hoog
  • 1,60
  • Luna Meijer MJD 60m
  • 8,85
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Chris Schipper AV NEA-Vol...JC Team 1 13,19 -4.0 m/s13,03 641
    6 Mika van der Meijden AV NEA-Vol...JC Team 2 14,53 -4.0 m/s13,95 470
    Thomas Jellema AV NEA-Vol...JC Team 1 DNS 12,81 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Ties Arensman AV NEA-Vol...JC Team 1 2:55,27 2:40,51 351


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Thomas Jellema AV NEA-Vol...JC Team 1 45,12 47,58 696
    5 Chris Schipper AV NEA-Vol...JC Team 1 48,27 --- 594


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Mika van der Meijden AV NEA-Vol...JC Team 2 21,55 20,51 19,58 21,55 20,42 335
    8 Sam Bosman AV NEA-Vol...JC Team 1 18,51 17,33 20,89 20,89 19,81 323


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Sam Bosman AV NEA-Vol...JC Team 1 9,37 8,66 492
    7 Mika van der Meijden AV NEA-Vol...JC Team 2 7,51 8,02 394
    9 Ties Arensman AV NEA-Vol...JC Team 1 6,47 6,50 0
    11 Martijn de Witte AV NEA-Vol...JC Team 2 5,18 5,30 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Ties Arensman AV NEA-Vol...JC Team 1 4,02 +2.9 m/s4,00 422
    Thomas Jellema AV NEA-Vol...JC Team 1 DNS 4,86 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Joey Veen AV NEA-Volharding JD 12,32 -4.1 m/s11,61 424
    11 Sybrand Van Nierop AV NEA-Volharding JD 12,77 -4.4 m/s--- 367
    Yoeri de Boer AV NEA-Volharding JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Sybrand Van Nierop AV NEA-Volharding JD 3:34,95 --- 449
    9 Aodhan Wadey AV NEA-Volharding JD 3:37,52 3:35,71 434
    Yoeri de Boer AV NEA-Volharding JD DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Zaanland JD Team 1 (4x80m) AV Zaanland - JJD 4 42,86 636
    2 AV Lycurgus JD Team 1 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 43,14 624
    3 AV Lycurgus JD Team 2 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 46,60 491
    4 AV NEA-Volharding JD (4x80m) AV NEA-Volharding - JJD 4 47,27 467
    5 AV Atos JD Team 1 (4x80m) AV Atos - JJD 4 47,71 452
    6 AV Lycurgus JD Team 3 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 49,58 391
    7 AV Lycurgus JD Team 4 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 51,96 320
    8 AC Waterland JD (4x80m) AC Waterland - JJD 0 DNS 0
    8 AV Atos JD Team 2 (4x80m) AV Atos - JJD 0 DNS 0
    8 AV Castricum JD (4x80m) AV Castricum - JJD 2 DNS 0
    8 AV Zaanland JD Team 2 (4x80m) AV Zaanland - JJD 0 DNS 0
    8 DEM JD Team 1 (4x80m) DEM - JJD 4 DNS 0
    8 DEM JD Team 2 (4x80m) DEM - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Sybrand Van Nierop AV NEA-Volharding JD 16,41 --- 237
    15 Aodhan Wadey AV NEA-Volharding JD 10,77 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Yarno Dijkman AV NEA-Volharding JD 1,40 --- 541


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Yarno Dijkman AV NEA-Volharding JD 4,72 +2.6 m/s--- 564
    5 Joey Veen AV NEA-Volharding JD 4,56 +2.9 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Alyshia Kavehercy AV NEA-Vol...MC Team 1 11,08 -3.4 m/s11,00 606
    2 Thyra Terweij AV NEA-Vol...MC Team 1 11,40 -3.4 m/s10,61 555
    3 Laura Wilde AV NEA-Vol...MC Team 1 11,53 -3.4 m/s11,08 0
    4 Rosaly Zomerdijk AV NEA-Vol...MC Team 2 11,57 -3.4 m/s10,78 529
    14 Elisa Babucci AV NEA-Vol...MC Team 2 12,84 -2.1 m/s12,69 359
    15 Romy Leenstra AV NEA-Vol...MC Team 2 13,36 -4.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Eline Mast AV NEA-Vol...MC Team 1 2:23,71 2:21,90 622
    4 Arwen de Wit AV NEA-Vol...MC Team 1 2:41,84 2:43,50 453
    8 Silvia Bloemendaal AV NEA-Vol...MC Team 2 2:55,31 2:47,75 351
    10 Milou Jongeneel AV NEA-Vol...MC Team 1 2:58,10 2:51,80 0
    13 Elisa Babucci AV NEA-Vol...MC Team 2 3:15,33 3:01,26 224
    14 Rosaly Zomerdijk AV NEA-Vol...MC Team 2 3:30,10 2:50,53 0


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Eline Mast AV NEA-Vol...MC Team 1 53,94 50,59 440
    3 Marit Bout AV NEA-Vol...MC Team 1 54,99 53,26 415
    4 Djeedy Manhoef AV NEA-Vol...MC Team 1 55,84 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV NEA-Volharding MC Team 1 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 4 40,92 721
    2 DEM MC (4x80m) DEM - MJC 4 43,62 604
    3 AV Lycurgus MC Team 1 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 4 44,84 556
    4 AV Lycurgus MC Team 2 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 4 44,90 554
    5 AV Castricum MC (4x80m) AV Castricum - MJC 4 46,11 508
    6 AC Waterland MC (4x80m) AC Waterland - MJC 0 DNS 0
    6 AV Atos MC (4x80m) AV Atos - MJC 0 DNS 0
    6 AV NEA-Volharding MC Team 2 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 0 DNS 0
    6 AV Zaanland MC (4x80m) AV Zaanland - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Julia Jongejeugd AV NEA-Vol...MC Team 1 29,63 29,86 489
    2 Milou Jongeneel AV NEA-Vol...MC Team 1 29,27 27,32 0
    5 Samira van...ookhuizen AV NEA-Vol...MC Team 2 19,96 21,24 323
    6 Robin Kuller AV NEA-Vol...MC Team 2 18,08 17,77 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Alyshia Kavehercy AV NEA-Vol...MC Team 1 10,03 9,52 524
    6 Robin Kuller AV NEA-Vol...MC Team 2 8,75 8,14 460
    8 Laura Wilde AV NEA-Vol...MC Team 1 7,23 6,68 0
    9 Samira van...ookhuizen AV NEA-Vol...MC Team 2 7,13 7,06 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Julia Jongejeugd AV NEA-Vol...MC Team 1 1,60 1,55 702
    3 Gwen Broek AV NEA-Vol...MC Team 1 1,40 1,45 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Julia Jongejeugd AV NEA-Vol...MC Team 1 4,85 +3.7 m/s4,84 591
    4 Thyra Terweij AV NEA-Vol...MC Team 1 4,34 +3.9 m/s4,73 0
    9 Robin Kuller AV NEA-Vol...MC Team 2 3,96 +3.9 m/s4,13 410
    10 Romy Leenstra AV NEA-Vol...MC Team 2 3,72 +4.9 m/s3,66 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Luna Meijer AV NEA-Vol...MD Team 1 8,85 -4.1 m/s8,90 578
    5 Bibi Benkova AV NEA-Vol...MD Team 2 9,34 -5.7 m/s9,39 487
    8 Nicole Splinter AV NEA-Vol...MD Team 2 9,48 -4.1 m/s9,10 462
    15 Charlotte Meurs AV NEA-Vol...MD Team 1 9,99 -3.0 m/s9,85 380
    19 Ileana Meijer AV NEA-Vol...MD Team 1 10,08 -5.7 m/s9,72 0
    20 Lotte Hooijer AV NEA-Vol...MD Team 3 10,13 -3.0 m/s9,97 358
    23 Lieke Hofman AV NEA-Vol...MD Team 2 10,66 -3.6 m/s10,50 0
    28 Laura Babucci AV NEA-Vol...MD Team 3 11,50 -3.6 m/s10,93 178
    Jamillah Bokhove AV NEA-Vol...MD Team 3 DNS 10,02 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Brenda de Vos AV NEA-Vol...MD Team 1 3:43,30 3:41,56 401
    7 Nienke Mast AV NEA-Vol...MD Team 2 3:48,95 3:47,63 370
    11 Laura Babucci AV NEA-Vol...MD Team 3 3:52,03 3:49,64 354
    12 Ileana Meijer AV NEA-Vol...MD Team 1 3:54,36 3:50,01 343
    14 Emma Leeninga AV NEA-Vol...MD Team 3 3:56,50 4:05,59 332
    16 Nora van Gompel AV NEA-Vol...MD Team 3 3:58,31 4:07,13 0
    23 Eva Galesloot AV NEA-Vol...MD Team 2 4:23,61 --- 211
    25 Luna Willemse AV NEA-Vol...MD Team 1 4:27,03 4:50,00 0
    26 Lieke Hofman AV NEA-Vol...MD Team 2 5:25,43 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Luna Willemse AV NEA-Vol...MD Team 1 12,15 -3.7 m/s11,24 360
    5 Ileana Meijer AV NEA-Vol...MD Team 1 12,53 -3.7 m/s12,55 325
    16 Nienke Mast AV NEA-Vol...MD Team 2 13,87 -3.7 m/s13,12 217


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM MD Team 1 (4x60m) DEM - MJD 4 34,63 580
    2 AV NEA-Volharding MD Team 1 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 35,16 554
    3 AV Zaanland MD Team 1 (4x60m) AV Zaanland - MJD 4 35,84 522
    4 AV Lycurgus MD Team 1 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 36,72 482
    5 AV Lycurgus MD Team 2 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 37,22 461
    6 AV NEA-Volharding MD Team 2 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 37,61 444
    7 AV Castricum MD Team 1 (4x60m) AV Castricum - MJD 4 38,22 419
    8 AV Castricum MD Team 2 (4x60m) AV Castricum - MJD 4 39,74 360
    9 AV Lycurgus MD Team 3 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 40,27 340
    10 AV NEA-Volharding MD Team 3 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 40,39 336
    11 AC Waterland MD (4x60m) AC Waterland - MJD 0 DNS 0
    11 AV Atos MD (4x60m) AV Atos - MJD 0 DNS 0
    11 AV Zaanland MD Team 2 (4x60m) AV Zaanland - MJD 0 DNS 0
    11 DEM MD Team 2 (4x60m) DEM - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Keira Mulder AV NEA-Vol...MD Team 1 13,89 --- 183
    12 Jeslyn Doran AV NEA-Vol...MD Team 1 12,93 --- 0
    17 Lotte Hooijer AV NEA-Vol...MD Team 3 10,72 --- 107
    18 Roxy Mijzen AV NEA-Vol...MD Team 2 9,93 --- 87


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Jeslyn Doran AV NEA-Vol...MD Team 1 7,68 --- 404
    4 Nicole Splinter AV NEA-Vol...MD Team 2 7,48 --- 393
    13 Keira Mulder AV NEA-Vol...MD Team 1 6,64 --- 0
    14 Bibi Benkova AV NEA-Vol...MD Team 2 6,58 --- 0
    17 Lotte Hooijer AV NEA-Vol...MD Team 3 5,78 --- 292
    20 Alyssa Clerx AV NEA-Vol...MD Team 3 5,11 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Charlotte Meurs AV NEA-Vol...MD Team 1 1,40 --- 541
    11 Roxy Mijzen AV NEA-Vol...MD Team 2 1,20 --- 0
    11 Eva Galesloot AV NEA-Vol...MD Team 2 1,20 --- 389
    11 Alyssa Clerx AV NEA-Vol...MD Team 3 1,20 --- 389
    11 Emma Leeninga AV NEA-Vol...MD Team 3 1,20 --- 0
    21 Caitlin Hijstee AV NEA-Vol...MD Team 1 1,05 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Nora van Gompel AV NEA-Vol...MD Team 3 4,45 4,45 +2.2 m/s--- 508
    9 Brenda de Vos AV NEA-Vol...MD Team 1 4,02 4,02 +4.0 m/s--- 422
    11 Roxy Mijzen AV NEA-Vol...MD Team 2 3,89 3,89 +3.8 m/s--- 396
    12 Eva Galesloot AV NEA-Vol...MD Team 2 3,79 3,79 +1.4 m/s--- 0
    14 Caitlin Hijstee AV NEA-Vol...MD Team 1 3,67 3,67 +2.8 m/s--- 0
    Jamillah Bokhove AV NEA-Vol...MD Team 3 - DNS --- 0