Vereniging 'AV Castricum' op 'Junioren C/D Poule 52 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Mathilda Way
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,50

Hoogtepunten

Freek van Veen JJD Ver
  • 3,58
  • Mathilda Way MJC Hoog
  • 1,50
  • Lenneke Pettinga MJD Hoog
  • 1,35
  • Lotte Kronenburg MJD Hoog
  • 1,25
  • Freek van Veen JJD Speer
  • 17,58
  • Liam Hoevers JJD Hoog
  • 1,15
  • Lotte Kronenburg MJD 60m
  • 9,45
  • Rens Denneman JJD Discus
  • 13,21
  • Pipp Pauzinga MJC Kogel
  • 9,35
  • Liam Hoevers JJD Kogel
  • 5,57
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    22 Freek van Veen AV Castricum JD 15,06 -5.9 m/s--- 130


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Zaanland JD Team 1 (4x80m) AV Zaanland - JJD 4 42,86 636
    2 AV Lycurgus JD Team 1 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 43,14 624
    3 AV Lycurgus JD Team 2 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 46,60 491
    4 AV NEA-Volharding JD (4x80m) AV NEA-Volharding - JJD 4 47,27 467
    5 AV Atos JD Team 1 (4x80m) AV Atos - JJD 4 47,71 452
    6 AV Lycurgus JD Team 3 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 49,58 391
    7 AV Lycurgus JD Team 4 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 51,96 320
    8 AC Waterland JD (4x80m) AC Waterland - JJD 0 DNS 0
    8 AV Atos JD Team 2 (4x80m) AV Atos - JJD 0 DNS 0
    8 AV Castricum JD (4x80m) AV Castricum - JJD 2 DNS 0
    8 AV Zaanland JD Team 2 (4x80m) AV Zaanland - JJD 0 DNS 0
    8 DEM JD Team 1 (4x80m) DEM - JJD 4 DNS 0
    8 DEM JD Team 2 (4x80m) DEM - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Freek van Veen AV Castricum JD 17,58 --- 276


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Rens Denneman AV Castricum JD 13,21 --- 167


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBPTeam punten
    11 Liam Hoevers AV Castricum JD 5,57 5,57 --- 279


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Liam Hoevers AV Castricum JD 1,15 --- 352
    Rens Denneman AV Castricum JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    17 Freek van Veen AV Castricum JD 3,58 +2.6 m/s--- 334


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Pipp Pauzinga AV Castricum MC 2:46,17 --- 419
    Franka Holland AV Castricum MC DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV NEA-Volharding MC Team 1 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 4 40,92 721
    2 DEM MC (4x80m) DEM - MJC 4 43,62 604
    3 AV Lycurgus MC Team 1 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 4 44,84 556
    4 AV Lycurgus MC Team 2 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 4 44,90 554
    5 AV Castricum MC (4x80m) AV Castricum - MJC 4 46,11 508
    6 AC Waterland MC (4x80m) AC Waterland - MJC 0 DNS 0
    6 AV Atos MC (4x80m) AV Atos - MJC 0 DNS 0
    6 AV NEA-Volharding MC Team 2 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 0 DNS 0
    6 AV Zaanland MC (4x80m) AV Zaanland - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Pipp Pauzinga AV Castricum MC 9,35 --- 491
    10 Bernou van Dam AV Castricum MC 6,74 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Mathilda Way AV Castricum MC 1,50 --- 623


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Mathilda Way AV Castricum MC DNS --- 0
    Franka Holland AV Castricum MC DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Lotte Kronenburg AV Castric...MD Team 2 9,45 -2.5 m/s--- 467
    Benthe Mo...zinos Mul AV Castric...MD Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Lenneke Pettinga AV Castric...MD Team 1 3:43,74 --- 399
    8 Cynth Hui...n 't Veld AV Castric...MD Team 1 3:50,52 --- 362
    20 Bo de Wilde AV Castric...MD Team 2 4:03,85 --- 297
    Iris Kleverlaan AV Castric...MD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Cynth Hui...n 't Veld AV Castric...MD Team 1 13,42 -4.3 m/s--- 251
    15 Eline Booms AV Castric...MD Team 2 13,75 -4.3 m/s--- 226
    19 Iris Kleverlaan AV Castric...MD Team 2 14,22 -4.3 m/s--- 192


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM MD Team 1 (4x60m) DEM - MJD 4 34,63 580
    2 AV NEA-Volharding MD Team 1 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 35,16 554
    3 AV Zaanland MD Team 1 (4x60m) AV Zaanland - MJD 4 35,84 522
    4 AV Lycurgus MD Team 1 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 36,72 482
    5 AV Lycurgus MD Team 2 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 37,22 461
    6 AV NEA-Volharding MD Team 2 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 37,61 444
    7 AV Castricum MD Team 1 (4x60m) AV Castricum - MJD 4 38,22 419
    8 AV Castricum MD Team 2 (4x60m) AV Castricum - MJD 4 39,74 360
    9 AV Lycurgus MD Team 3 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 40,27 340
    10 AV NEA-Volharding MD Team 3 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 40,39 336
    11 AC Waterland MD (4x60m) AC Waterland - MJD 0 DNS 0
    11 AV Atos MD (4x60m) AV Atos - MJD 0 DNS 0
    11 AV Zaanland MD Team 2 (4x60m) AV Zaanland - MJD 0 DNS 0
    11 DEM MD Team 2 (4x60m) DEM - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Bo de Wilde AV Castric...MD Team 2 11,02 --- 115
    16 Famke Nijssen AV Castric...MD Team 1 10,94 --- 113


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 Eline Booms AV Castric...MD Team 2 6,51 --- 337
    Famke Nijssen AV Castric...MD Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Lenneke Pettinga AV Castric...MD Team 1 1,35 --- 499
    7 Lotte Kronenburg AV Castric...MD Team 2 1,25 --- 426
    24 Bo de Wilde AV Castric...MD Team 2 1,00 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    20 Benthe Mo...zinos Mul AV Castric...MD Team 1 3,41 3,41 +1.9 m/s--- 300
    22 Lisa Thomson AV Castric...MD Team 2 3,26 3,26 +3.5 m/s--- 270