Vereniging 'DEM' op 'Junioren C/D Poule 52 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Duncan van Ling
  • Jongens Junior C - Discus - 26,60
Duncan van Ling
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Simon Veldhuis
  • Jongens Junior D - Discus - 18,11
Danique Schram
  • Meisjes Junior C - 300mH - 52,04
Zoe Lammertink
  • Meisjes Junior C - Speer - 21,82
Danique Visser
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Silke de Haas
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,94
Yvana Pol
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,11
Anne Palenstijn
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:41,38
Lotte Ploeger
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,20
Yvana Pol
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,05
Isa Landsaat
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,47

Hoogtepunten

Noa Struyve JJC Hoog
  • 1,50
  • Duncan van Ling JJC Hoog
  • 1,55
  • Yvana Pol MJD 60m
  • 9,11
  • Silke de Haas MJC 80m
  • 11,67
  • Duncan van Ling JJC Ver
  • 4,69
  • Silke de Haas MJC Ver
  • 4,94
  • Isa Landsaat MJD Ver
  • 4,47
  • Kevin Koeckhoven JJC 300mH
  • 51,03
  • Danique Visser MJC Hoog
  • 1,40
  • Dennis Schaap JJC Ver
  • 4,66
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Dennis Schaap DEM JC 15,02 -4.1 m/s14,45 415


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Kevin Koeckhoven DEM JC 51,03 48,62 514


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus JC Team 1 (4x100m) AV Lycurgus - JJC 4 48,44 774
    2 AV Atos JC (4x100m) AV Atos - JJC 4 52,36 627
    3 DEM JC (4x100m) DEM - JJC 4 53,91 575
    4 AV Lycurgus JC Team 2 (4x100m) AV Lycurgus - JJC 0 DNS 0
    4 AV NEA-Volharding JC Team 1 (4x100m) AV NEA-Volharding - JJC 0 DNS 0
    4 AV NEA-Volharding JC Team 2 (4x100m) AV NEA-Volharding - JJC 0 DNS 0
    4 AV Zaanland JC (4x100m) AV Zaanland - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Duncan van Ling DEM JC 26,60 22,24 16,03 26,60 24,14 421
    6 Noa Struyve DEM JC 18,64 21,93 18,03 17,87 21,93 25,00 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Kevin Koeckhoven DEM JC 9,45 9,21 496
    10 Luuk Kooij DEM JC 5,95 6,04 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Duncan van Ling DEM JC 1,55 1,50 663
    4 Noa Struyve DEM JC 1,50 1,55 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Duncan van Ling DEM JC 4,69 +4.0 m/s4,61 558
    5 Dennis Schaap DEM JC 4,66 +3.2 m/s4,68 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Simon Veldhuis DEM JD Team 1 11,93 -4.1 m/s11,41 477
    13 Ilias Toutziarakis DEM JD Team 1 12,85 -5.2 m/s12,12 358
    16 Ronan Molenaar DEM JD Team 1 13,31 -5.2 m/s12,68 0
    18 Bram Klepper DEM JD Team 2 13,89 -5.2 m/s13,02 242


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    17 Jibbe Boonacker DEM JD Team 1 4:04,13 3:54,19 295
    18 Bram Klepper DEM JD Team 2 4:12,24 4:10,12 259
    Zef Kranenburg DEM JD Team 1 DNS 4:21,79 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Ilias Toutziarakis DEM JD Team 1 16,03 -3.8 m/s15,38 324
    5 Sam van der Aar DEM JD Team 1 16,14 -3.8 m/s15,29 316
    8 Jibbe Boonacker DEM JD Team 1 16,83 -3.8 m/s16,04 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Zaanland JD Team 1 (4x80m) AV Zaanland - JJD 4 42,86 636
    2 AV Lycurgus JD Team 1 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 43,14 624
    3 AV Lycurgus JD Team 2 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 46,60 491
    4 AV NEA-Volharding JD (4x80m) AV NEA-Volharding - JJD 4 47,27 467
    5 AV Atos JD Team 1 (4x80m) AV Atos - JJD 4 47,71 452
    6 AV Lycurgus JD Team 3 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 49,58 391
    7 AV Lycurgus JD Team 4 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 51,96 320
    8 AC Waterland JD (4x80m) AC Waterland - JJD 0 DNS 0
    8 AV Atos JD Team 2 (4x80m) AV Atos - JJD 0 DNS 0
    8 AV Castricum JD (4x80m) AV Castricum - JJD 2 DNS 0
    8 AV Zaanland JD Team 2 (4x80m) AV Zaanland - JJD 0 DNS 0
    8 DEM JD Team 1 (4x80m) DEM - JJD 4 DNS 0
    8 DEM JD Team 2 (4x80m) DEM - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Sam van der Aar DEM JD Team 1 24,65 --- 408
    17 Twan Fatels DEM JD Team 1 10,34 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Simon Veldhuis DEM JD Team 1 18,11 --- 271
    14 Twan Fatels DEM JD Team 1 10,88 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBPTeam punten
    6 Sam van der Aar DEM JD Team 1 7,42 7,42 --- 389
    Zef Kranenburg DEM JD Team 1 - DNS --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Simon Veldhuis DEM JD Team 1 1,35 --- 499
    7 Weslie Silfhout DEM JD Team 1 1,20 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Ilias Toutziarakis DEM JD Team 1 4,21 +3.3 m/s--- 460
    15 Ronan Molenaar DEM JD Team 1 3,79 +2.9 m/s--- 0
    20 Bram Klepper DEM JD Team 2 3,07 +2.0 m/s--- 232


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Silke de Haas DEM MC 11,67 -5.4 m/s11,69 515
    7 Danique Schram DEM MC 11,86 -3.4 m/s11,59 487


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Danique Schram DEM MC 52,04 54,03 487
    7 Zoe Lammertink DEM MC 57,56 55,50 357


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV NEA-Volharding MC Team 1 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 4 40,92 721
    2 DEM MC (4x80m) DEM - MJC 4 43,62 604
    3 AV Lycurgus MC Team 1 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 4 44,84 556
    4 AV Lycurgus MC Team 2 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 4 44,90 554
    5 AV Castricum MC (4x80m) AV Castricum - MJC 4 46,11 508
    6 AC Waterland MC (4x80m) AC Waterland - MJC 0 DNS 0
    6 AV Atos MC (4x80m) AV Atos - MJC 0 DNS 0
    6 AV NEA-Volharding MC Team 2 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 0 DNS 0
    6 AV Zaanland MC (4x80m) AV Zaanland - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Zoe Lammertink DEM MC 21,82 23,85 358


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Danique Visser DEM MC 9,56 8,92 501


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Danique Visser DEM MC 1,40 1,45 541


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Silke de Haas DEM MC 4,94 +3.9 m/s4,71 609


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Yvana Pol DEM MD Team 1 9,11 -4.1 m/s8,67 528
    6 Nena Schuijt DEM MD Team 1 9,36 -4.1 m/s9,05 483
    11 Isa Landsaat DEM MD Team 1 9,79 -5.7 m/s9,48 0
    25 Eveline Krom DEM MD Team 2 10,77 -3.6 m/s10,33 268
    Dominique Beentjes DEM MD Team 2 DNS 9,81 0
    Nikki Lagrand DEM MD Team 2 DNS 10,00 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Anne Palenstijn DEM MD Team 1 3:41,38 3:32,38 412
    13 Jet Commandeur DEM MD Team 1 3:55,77 3:43,39 336
    17 Isa Schram DEM MD Team 1 4:00,20 3:42,10 0
    19 Eveline Krom DEM MD Team 2 4:03,75 3:59,13 297


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Lotte Ploeger DEM MD Team 1 11,20 -3.7 m/s10,93 458
    10 Rianne Kooij DEM MD Team 2 13,21 -2.9 m/s13,36 268
    13 Isa Schram DEM MD Team 1 13,61 -3.7 m/s13,18 236
    17 Rachida Loukili DEM MD Team 1 13,98 -3.7 m/s12,62 0
    Dominique Beentjes DEM MD Team 2 DNS 13,75 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM MD Team 1 (4x60m) DEM - MJD 4 34,63 580
    2 AV NEA-Volharding MD Team 1 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 35,16 554
    3 AV Zaanland MD Team 1 (4x60m) AV Zaanland - MJD 4 35,84 522
    4 AV Lycurgus MD Team 1 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 36,72 482
    5 AV Lycurgus MD Team 2 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 37,22 461
    6 AV NEA-Volharding MD Team 2 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 37,61 444
    7 AV Castricum MD Team 1 (4x60m) AV Castricum - MJD 4 38,22 419
    8 AV Castricum MD Team 2 (4x60m) AV Castricum - MJD 4 39,74 360
    9 AV Lycurgus MD Team 3 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 40,27 340
    10 AV NEA-Volharding MD Team 3 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 40,39 336
    11 AC Waterland MD (4x60m) AC Waterland - MJD 0 DNS 0
    11 AV Atos MD (4x60m) AV Atos - MJD 0 DNS 0
    11 AV Zaanland MD Team 2 (4x60m) AV Zaanland - MJD 0 DNS 0
    11 DEM MD Team 2 (4x60m) DEM - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Tania Willemse DEM MD Team 2 15,75 --- 223
    7 Rachida Loukili DEM MD Team 1 14,34 --- 193
    8 Jet Commandeur DEM MD Team 1 14,29 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Yvana Pol DEM MD Team 1 9,05 --- 476
    7 Nena Schuijt DEM MD Team 1 7,06 --- 0
    8 Tania Willemse DEM MD Team 2 7,04 --- 368


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Isa Schram DEM MD Team 1 1,25 --- 426
    7 Lotte Ploeger DEM MD Team 1 1,25 --- 0
    7 Rianne Kooij DEM MD Team 2 1,25 --- 426
    11 Eveline Krom DEM MD Team 2 1,20 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Isa Landsaat DEM MD Team 1 4,47 4,47 +3.0 m/s--- 512
    4 Lotte Ploeger DEM MD Team 1 4,25 4,25 +3.6 m/s--- 0
    5 Rianne Kooij DEM MD Team 2 4,17 4,17 +3.9 m/s--- 452
    Nikki Lagrand DEM MD Team 2 - DNS --- 0