Vereniging 'U-Track' op 'Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Kiran bahadur Roka
  • Jongens Junior C - 100m - 12,84
Timo Hoogendoorn
  • Jongens Junior C - 800m - 2:11,76
Senna Stamper
  • Jongens Junior C - 100mH - 16,52
Alioune Cisse
  • Jongens Junior C - Discus - 23,90
Senna Stamper
  • Jongens Junior C - Discus - 22,48
Frans de Nooij
  • Jongens Junior C - Kogel - 10,14
Senna Stamper
  • Jongens Junior C - Ver - 4,60
Jaraino Bendanon
  • Jongens Junior D - 80m - 11,40
Olle De Laat
  • Jongens Junior D - Kogel - 7,79
Lize Huisman
  • Meisjes Junior C - 80mH - 16,21
Janna Dieleman
  • Meisjes Junior D - Kogel - 7,54

Hoogtepunten

Frans de Nooij JJC 100m
  • 13,70
  • Senna Stamper JJC 100mH
  • 16,52
  • Anne van Wijhe MJC 800m
  • 2:37,90
  • Agnes Kouadio MJD 60m
  • 9,65
  • Kiran bahadur Roka JJC 100m
  • 12,84
  • Timo Hoogendoorn JJC 800m
  • 2:11,76
  • Iris van den Boogaard MJC Hoog
  • 1,30
  • Rosalie Konings MJC Hoog
  • 1,25
  • Lize Huisman MJC 80m
  • 11,75
  • Jaraino Bendanon JJD 80m
  • 11,40
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Kiran bahadur Roka U-Track JC Team 1 12,84 +0.0 m/s--- 692
    7 Frans de Nooij U-Track JC Team 1 13,70 +0.0 m/s--- 572
    10 Toon de Kwaasteniet U-Track JC Team 2 14,05 +0.0 m/s--- 528
    11 Lorenzo Speear U-Track JC Team 2 14,12 +0.0 m/s--- 519


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Timo Hoogendoorn U-Track JC Team 1 2:11,76 2:04,00 759
    7 Max Innikel U-Track JC Team 2 2:33,16 --- 529


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Senna Stamper U-Track JC Team 1 16,52 -0.7 m/s--- 592
    Max Innikel U-Track JC Team 2 DNF --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 U-Track JC Team 1 (4x100m) U-Track - JJC 4 51,25 667
    2 AV Atverni JC Team 1 (4x100m) AV Atverni - JJC 4 52,06 638
    3 AV Atverni JC Team 2 (4x100m) AV Atverni - JJC 4 55,00 490
    4 Fit JC (4x100m) Fit - JJC 4 57,35 469
    5 GAC Hilversum JC Team 2 (4x100m) GAC Hilversum - JJC 4 59,89 399
    6 AV Phoenix JC Team 1 (4x100m) AV Phoenix - JJC 4 1:03,95 298
    7 GAC Hilversum JC Team 1 (4x100m) GAC Hilversum - JJC 4 DQ 0
    7 AV Phoenix JC Team 2 (4x100m) AV Phoenix - JJC 0 DNS 0
    7 U-Track JC Team 2 (4x100m) U-Track - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Damian Stamper U-Track JC Team 1 21,45 26,83 24,35 24,95 26,83 --- 445
    13 Max Innikel U-Track JC Team 2 X 15,04 16,88 16,95 16,95 --- 264
    14 Lorenzo Speear U-Track JC Team 2 X 16,73 9,23 12,67 16,73 --- 0
    15 Alioune Cisse U-Track JC Team 1 X 12,92 13,27 15,71 15,71 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Alioune Cisse U-Track JC Team 1 X 23,66 23,90 X 23,90 --- 376
    3 Senna Stamper U-Track JC Team 1 20,78 19,81 22,48 21,73 22,48 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Frans de Nooij U-Track JC Team 1 9,68 10,14 9,47 10,03 10,14 8,51 529
    4 Alioune Cisse U-Track JC Team 1 - 7,92 8,23 8,10 8,23 --- 0
    8 Lorenzo Speear U-Track JC Team 2 6,44 5,65 5,86 5,38 6,44 --- 333


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Kiran bahadur Roka U-Track JC Team 1 1,25 --- 426
    12 Toon de Kwaasteniet U-Track JC Team 2 1,15 --- 352


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Senna Stamper U-Track JC Team 1 4,60 4,49 4,30 4,25 4,60 --- 540
    5 Damian Stamper U-Track JC Team 1 4,37 4,38 4,24 3,84 4,38 --- 0
    9 Toon de Kwaasteniet U-Track JC Team 2 3,64 X 4,08 - 4,08 +1.1 m/s--- 434


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Jaraino Bendanon U-Track JD Team 3 11,40 -0.1 m/s--- 555
    9 Titus Pauw U-Track JD Team 3 11,98 -0.8 m/s--- 470
    10 Olle De Laat U-Track JD Team 2 12,16 -0.8 m/s--- 446
    15 Sjoerd van Solinge U-Track JD Team 1 12,87 -0.8 m/s--- 355
    22 Rein Horseling U-Track JD Team 1 13,57 -0.8 m/s--- 275
    24 Mats van Dijk U-Track JD Team 2 14,04 -0.8 m/s--- 226
    Joris Vermetten U-Track JD Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Yannick Faerber U-Track JD Team 1 3:27,78 --- 494
    14 Badr-Eddine Seddiki U-Track JD Team 3 3:39,29 --- 424
    20 Sjoerd van Solinge U-Track JD Team 1 3:57,80 --- 325


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Titus Pauw U-Track JD Team 3 15,53 -0.1 m/s--- 360
    9 Stefan Huneker U-Track JD Team 1 16,81 -0.6 m/s--- 272
    14 Mats van Dijk U-Track JD Team 2 18,54 -0.6 m/s--- 171
    Rein Horseling U-Track JD Team 1 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum JD Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 45,21 542
    2 Fit JD (4x80m) Fit - JJD 4 45,68 524
    3 AV Atverni JD (4x80m) AV Atverni - JJD 4 46,38 499
    4 U-Track JD Team 1 (4x80m) U-Track - JJD 4 47,44 461
    5 AV Phoenix JD Team 1 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 47,53 458
    6 GAC Hilversum JD Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 48,00 442
    7 AV Phoenix JD Team 2 (4x80m) AV Phoenix - JJD 0 DNS 0
    7 GAC Hilversum JD Team 3 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 0 DNS 0
    7 U-Track JD Team 2 (4x80m) U-Track - JJD 0 DNS 0
    7 U-Track JD Team 3 (4x80m) U-Track - JJD 4 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Yannick Faerber U-Track JD Team 1 14,45 X 18,36 15,46 18,36 --- 292
    14 Hugo Kiers U-Track JD Team 2 X X X 7,74 7,74 --- 36
    Joep van Ede U-Track JD Team 3 - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Olle De Laat U-Track JD Team 2 6,93 7,07 6,87 7,79 7,79 --- 410
    7 Karsten van Beelen U-Track JD Team 1 6,29 6,59 5,39 5,25 6,59 --- 342
    13 Stefan Huneker U-Track JD Team 1 5,34 - - - 5,34 --- 0
    14 Hugo Kiers U-Track JD Team 2 5,14 X 5,03 4,96 5,14 --- 0
    Joep van Ede U-Track JD Team 3 - - - - DNS --- 0
    Daniël Jonker U-Track JD Team 3 - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Olle De Laat U-Track JD Team 2 1,30 --- 462
    6 Joris Vermetten U-Track JD Team 1 1,30 --- 462
    8 Jaraino Bendanon U-Track JD Team 3 1,30 --- 462
    11 Badr-Eddine Seddiki U-Track JD Team 3 1,25 --- 0
    12 Stefan Huneker U-Track JD Team 1 1,25 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    7 Yannick Faerber U-Track JD Team 1 3,82 3,43 3,82 3,91 3,91 +0.2 m/s--- 400
    11 Karsten van Beelen U-Track JD Team 1 3,66 - X X 3,66 +1.2 m/s--- 0
    12 Hugo Kiers U-Track JD Team 2 3,38 3,51 3,40 X 3,51 +1.1 m/s--- 320
    16 Mats van Dijk U-Track JD Team 2 3,08 2,82 3,07 3,10 3,10 +1.6 m/s--- 0
    Daniël Jonker U-Track JD Team 3 - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Lize Huisman U-Track MC Team 1 11,75 -0.3 m/s--- 503
    Juliët Kruithof U-Track MC Team 1 DNS --- 0
    Anne van Wijhe U-Track MC Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Anne van Wijhe U-Track MC Team 1 2:37,90 --- 487


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Lize Huisman U-Track MC Team 1 16,21 -0.5 m/s--- 312


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum MC Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 43,40 613
    2 AV Phoenix MC Team 1 (4x80m) AV Phoenix - MJC 4 44,37 574
    3 Fit MC (4x80m) Fit - MJC 4 44,45 571
    4 AV Atverni MC (4x80m) AV Atverni - MJC 4 46,65 489
    5 GAC Hilversum MC Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 46,76 485
    6 U-Track MC Team 1 (4x80m) U-Track - MJC 4 DQ 0
    6 AV Phoenix MC Team 2 (4x80m) AV Phoenix - MJC 0 DNS 0
    6 U-Track MC Team 2 (4x80m) U-Track - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Iris van d... Boogaard U-Track MC Team 1 X 15,25 16,69 16,52 16,69 --- 242
    7 Florine va...ckhuijsen U-Track MC Team 1 11,28 X 12,06 12,05 12,06 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Iris van d... Boogaard U-Track MC Team 1 - - 7,51 6,92 7,51 --- 394
    10 Florine va...ckhuijsen U-Track MC Team 1 - 5,20 4,90 4,41 5,20 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Iris van d... Boogaard U-Track MC Team 1 1,30 --- 462
    8 Rosalie Konings U-Track MC Team 1 1,25 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    6 Rosalie Konings U-Track MC Team 1 3,87 4,02 3,69 3,74 4,02 +0.8 m/s--- 422
    10 Juliët Kruithof U-Track MC Team 1 3,08 - - - 3,08 +0.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Agnes Kouadio U-Track MD Team 2 9,65 -1.0 m/s--- 434
    11 Bente van Leusden U-Track MD Team 2 9,77 -1.0 m/s--- 414
    17 Fay Innikel U-Track MD Team 1 10,27 -0.3 m/s--- 338
    18 Willemijn Leiner U-Track MD Team 3 10,33 -1.0 m/s--- 329
    21 Noa Hoogendoorn U-Track MD Team 1 10,45 -1.0 m/s--- 312
    25 Gitta Sikkema U-Track MD Team 3 10,69 -1.0 m/s--- 279
    27 Valerie van Cruchten U-Track MD Team 1 11,17 -1.0 m/s--- 0
    30 Vera Pierik U-Track MD Team 3 14,98 -1.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Noa Hoogendoorn U-Track MD Team 1 3:46,13 --- 386
    11 Dajo Borgonjen U-Track MD Team 1 3:49,54 --- 367
    18 Manou Plantinga U-Track MD Team 2 4:20,00 --- 226
    19 Gitta Sikkema U-Track MD Team 3 4:20,84 --- 223
    20 Vera Pierik U-Track MD Team 3 6:24,39 --- 0
    Jonah van der Haar U-Track MD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Anna Ingen-Housz U-Track MD Team 1 12,74 -0.7 m/s--- 307
    10 Agnes Kouadio U-Track MD Team 2 13,50 -0.7 m/s--- 245
    12 Janna Dieleman U-Track MD Team 1 13,79 -0.7 m/s--- 223
    16 Willemijn Leiner U-Track MD Team 3 14,11 -0.7 m/s--- 200
    20 Fiep Janssen U-Track MD Team 3 14,95 -0.7 m/s--- 144
    Isabo Peelen U-Track MD Team 1 DNS --- 0
    Gitta Sikkema U-Track MD Team 3 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum MD Team 1 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 35,27 549
    2 AV Atverni MD (4x60m) AV Atverni - MJD 4 35,57 535
    3 AV Phoenix MD Team 1 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 36,79 479
    4 AV Phoenix MD Team 2 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 37,10 466
    5 GAC Hilversum MD Team 2 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 37,83 435
    6 Fit MD (4x60m) Fit - MJD 4 38,08 425
    7 U-Track MD Team 2 (4x60m) U-Track - MJD 4 38,28 417
    8 U-Track MD Team 1 (4x60m) U-Track - MJD 4 38,61 403
    9 AV Phoenix MD Team 3 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 39,37 374
    10 GAC Hilversum MD Team 3 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 0 DNS 0
    10 U-Track MD Team 3 (4x60m) U-Track - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Anna Ingen-Housz U-Track MD Team 1 15,30 X 17,88 13,39 17,88 --- 282
    9 Janna Dieleman U-Track MD Team 1 X 10,78 12,20 9,85 12,20 --- 0
    12 Hedwig Werndly U-Track MD Team 2 10,35 10,74 8,49 8,12 10,74 --- 120


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Isabo Peelen U-Track MD Team 1 - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Janna Dieleman U-Track MD Team 1 7,49 6,84 7,48 7,54 7,54 --- 396
    9 Fiep Janssen U-Track MD Team 3 6,09 5,36 5,45 6,17 6,17 --- 316
    15 Vera Pierik U-Track MD Team 3 2,92 3,17 3,35 3,45 3,45 --- 0
    Isabo Peelen U-Track MD Team 1 - - - - DNS --- 0
    Jonah van der Haar U-Track MD Team 2 - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Dajo Borgonjen U-Track MD Team 1 1,25 --- 426
    8 Fay Innikel U-Track MD Team 1 1,20 --- 0
    11 Bente van Leusden U-Track MD Team 2 1,20 --- 389
    14 Fiep Janssen U-Track MD Team 3 1,15 --- 0
    15 Willemijn Leiner U-Track MD Team 3 1,15 --- 352
    16 Manou Plantinga U-Track MD Team 2 1,10 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    5 Dajo Borgonjen U-Track MD Team 1 3,59 3,52 3,50 3,54 3,59 +0.0 m/s--- 336
    15 Valerie van Cruchten U-Track MD Team 1 2,93 3,02 X 2,64 3,02 +0.2 m/s--- 0
    16 Hedwig Werndly U-Track MD Team 2 2,70 2,59 2,12 X 2,70 +0.1 m/s--- 158
    Jonah van der Haar U-Track MD Team 2 - - - - DNS --- 0