Vereniging 'Fit' op 'Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Finn van der Maas
  • Jongens Junior D - 80mH - 14,89
Robin Melamed
  • Jongens Junior D - Ver - 4,57
Nynke Streppel
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,17
Tess Frijters
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:35,45
Noia Veenstra
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,35
Nynke Streppel
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,81

Hoogtepunten

Robin Melamed JJD 80m
  • 11,48
  • Nynke Streppel MJC 80m
  • 11,17
  • Nynke Streppel MJC Ver
  • 4,81
  • Gies Oude Brunink JJC 800m
  • 2:34,57
  • Nout Morssinkhof JJC 100m
  • 13,32
  • Tess Frijters MJC 800m
  • 2:35,45
  • Peer Waterman JJC 800m
  • 2:33,91
  • Janna Luijk MJD 60m
  • 9,39
  • Robin Melamed JJD Ver
  • 4,57
  • Noia Veenstra MJC Hoog
  • 1,35
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Nout Morssinkhof Fit JC 13,32 -0.1 m/s14,20 623
    13 Peer Waterman Fit JC 14,27 -0.1 m/s14,99 501
    15 Krijn Stufkens Fit JC 15,03 +0.0 m/s16,29 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Peer Waterman Fit JC 2:33,91 2:49,32 522
    10 Gies Oude Brunink Fit JC 2:34,57 --- 516


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 U-Track JC Team 1 (4x100m) U-Track - JJC 4 51,25 667
    2 AV Atverni JC Team 1 (4x100m) AV Atverni - JJC 4 52,06 638
    3 AV Atverni JC Team 2 (4x100m) AV Atverni - JJC 4 55,00 490
    4 Fit JC (4x100m) Fit - JJC 4 57,35 469
    5 GAC Hilversum JC Team 2 (4x100m) GAC Hilversum - JJC 4 59,89 399
    6 AV Phoenix JC Team 1 (4x100m) AV Phoenix - JJC 4 1:03,95 298
    7 GAC Hilversum JC Team 1 (4x100m) GAC Hilversum - JJC 4 DQ 0
    7 AV Phoenix JC Team 2 (4x100m) AV Phoenix - JJC 0 DNS 0
    7 U-Track JC Team 2 (4x100m) U-Track - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Kars van Reeuwijk Fit JC 19,61 19,36 17,31 18,50 19,61 --- 317
    12 Peer Waterman Fit JC X 16,37 17,19 17,30 17,30 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Kars van Reeuwijk Fit JC 6,64 6,35 6,22 6,26 6,64 --- 345


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    6 Gies Oude Brunink Fit JC 3,87 4,20 3,64 3,50 4,20 --- 458
    14 Krijn Stufkens Fit JC 3,59 3,72 3,25 3,65 3,72 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Robin Melamed Fit JD 11,48 -1.8 m/s11,79 543
    11 Edward Dijkstra Fit JD 12,22 -0.8 m/s--- 438
    Kian Schouten Fit JD DNS 12,45 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Finn van der Maas Fit JD 3:26,44 3:22,04 502
    9 Wytze de Jong Fit JD 3:29,96 3:51,62 480
    17 Boris van de Beek Fit JD 3:42,54 4:06,17 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Finn van der Maas Fit JD 14,89 -0.6 m/s16,10 411
    18 Quint Keers Fit JD 19,91 -0.1 m/s--- 104


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum JD Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 45,21 542
    2 Fit JD (4x80m) Fit - JJD 4 45,68 524
    3 AV Atverni JD (4x80m) AV Atverni - JJD 4 46,38 499
    4 U-Track JD Team 1 (4x80m) U-Track - JJD 4 47,44 461
    5 AV Phoenix JD Team 1 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 47,53 458
    6 GAC Hilversum JD Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 48,00 442
    7 AV Phoenix JD Team 2 (4x80m) AV Phoenix - JJD 0 DNS 0
    7 GAC Hilversum JD Team 3 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 0 DNS 0
    7 U-Track JD Team 2 (4x80m) U-Track - JJD 0 DNS 0
    7 U-Track JD Team 3 (4x80m) U-Track - JJD 4 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Wytze de Jong Fit JD X 16,84 17,13 14,76 17,13 --- 267
    13 Boris van de Beek Fit JD X X 5,21 11,07 11,07 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Wytze de Jong Fit JD 6,88 6,17 7,04 6,74 7,04 --- 368
    9 Quint Keers Fit JD 5,84 X 6,16 5,56 6,16 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Kian Schouten Fit JD 1,25 --- 426
    14 Quint Keers Fit JD 1,20 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Robin Melamed Fit JD 4,28 4,49 4,29 4,57 4,57 +0.7 m/s--- 533
    5 Edward Dijkstra Fit JD 3,69 3,57 3,90 3,99 3,99 -0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Nynke Streppel Fit MC 11,17 -1.8 m/s--- 591
    8 Noia Veenstra Fit MC 12,05 -1.8 m/s--- 461


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Tess Frijters Fit MC 2:35,45 --- 508
    7 Julia Borst Fit MC 2:45,83 2:50,00 421


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum MC Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 43,40 613
    2 AV Phoenix MC Team 1 (4x80m) AV Phoenix - MJC 4 44,37 574
    3 Fit MC (4x80m) Fit - MJC 4 44,45 571
    4 AV Atverni MC (4x80m) AV Atverni - MJC 4 46,65 489
    5 GAC Hilversum MC Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 46,76 485
    6 U-Track MC Team 1 (4x80m) U-Track - MJC 4 DQ 0
    6 AV Phoenix MC Team 2 (4x80m) AV Phoenix - MJC 0 DNS 0
    6 U-Track MC Team 2 (4x80m) U-Track - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Julia Borst Fit MC 5,61 6,28 6,53 6,63 6,63 --- 344


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Noia Veenstra Fit MC 1,35 --- 499


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Nynke Streppel Fit MC 4,49 4,81 4,30 4,70 4,81 +0.5 m/s--- 583
    4 Tess Frijters Fit MC 3,91 4,06 4,07 4,22 4,22 -0.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Janna Luijk Fit MD 9,39 +0.1 m/s9,63 478
    8 Philine de Ru Fit MD 9,63 -0.3 m/s--- 437
    12 Fenne Bakker Fit MD 9,80 +1.4 m/s9,88 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Noor ter Rahé Fit MD 3:43,57 3:54,00 400
    15 Lieke Reyn Fit MD 4:08,21 4:22,62 277


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lieke Reyn Fit MD DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum MD Team 1 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 35,27 549
    2 AV Atverni MD (4x60m) AV Atverni - MJD 4 35,57 535
    3 AV Phoenix MD Team 1 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 36,79 479
    4 AV Phoenix MD Team 2 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 37,10 466
    5 GAC Hilversum MD Team 2 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 37,83 435
    6 Fit MD (4x60m) Fit - MJD 4 38,08 425
    7 U-Track MD Team 2 (4x60m) U-Track - MJD 4 38,28 417
    8 U-Track MD Team 1 (4x60m) U-Track - MJD 4 38,61 403
    9 AV Phoenix MD Team 3 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 39,37 374
    10 GAC Hilversum MD Team 3 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 0 DNS 0
    10 U-Track MD Team 3 (4x60m) U-Track - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Bente Wiggers Fit MD 10,04 12,57 11,23 10,41 12,57 --- 166


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Bente Wiggers Fit MD X 13,46 13,36 11,46 13,46 --- 173


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Marlieke Schijns Fit MD 6,18 6,24 5,67 5,63 6,24 --- 321
    11 Philine de Ru Fit MD 5,25 5,45 6,02 5,42 6,02 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Noor ter Rahé Fit MD 1,20 --- 389
    18 Fenne Bakker Fit MD 1,05 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    10 Marlieke Schijns Fit MD 3,24 3,25 3,21 3,20 3,25 +0.8 m/s--- 268
    11 Fenne Bakker Fit MD 2,81 3,16 3,24 - 3,24 +0.8 m/s--- 0