Vereniging 'AV Atverni' op 'Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Bart van Zandwijk
  • Jongens Junior C - 100m - 12,26
Bart van Zandwijk
  • Jongens Junior C - Ver - 5,20
Benaiah Bergwijn
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35
Merel Kuper
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,35
Karin de Wit
  • Meisjes Junior D - Speer - 20,28
Karin de Wit
  • Meisjes Junior D - Discus - 17,97
Karin de Wit
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35

Hoogtepunten

Bart van Zandwijk JJC 100m
  • 12,26
  • Stephen-Shawn Ughere JJC Hoog
  • 1,45
  • Merlijne van Doorn MJD 1000m
  • 3:39,65
  • Gianni Louhenapessy JJC 100m
  • 13,75
  • Valerie Soesbergen MJD 60m
  • 9,45
  • Merel Kuper MJC Hoog
  • 1,35
  • Karlijn Mesman MJD 1000m
  • 3:30,38
  • Karin de Wit MJD Hoog
  • 1,35
  • Bart van Zandwijk JJC Ver
  • 5,20
  • Gosin Meerens JJC 100m
  • 13,61
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Bart van Zandwijk AV Atverni JC Team 1 12,26 -0.1 m/s12,33 782
    6 Gosin Meerens AV Atverni JC Team 2 13,61 -1.1 m/s--- 584
    8 Gianni Louhenapessy AV Atverni JC Team 1 13,75 -0.1 m/s12,33 566
    9 Joseph Adepeju AV Atverni JC Team 2 13,89 -0.1 m/s13,80 548
    12 Stephen-Sh...n Ughere AV Atverni JC Team 2 14,21 -1.1 m/s--- 0
    Jeroen Visser AV Atverni JC Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Hidde Woldendorp AV Atverni JC Team 2 2:31,81 --- 542
    9 Pablo Zegwaart AV Atverni JC Team 1 2:34,34 --- 518
    13 Roy van Meurs AV Atverni JC Team 1 2:40,65 --- 463
    Luc Nederpel AV Atverni JC Team 2 DQ --- 0
    Tobias Kramer AV Atverni JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Gianni Louhenapessy AV Atverni JC Team 1 17,77 -0.7 m/s18,24 499
    5 Joseph Adepeju AV Atverni JC Team 2 18,48 -0.2 m/s--- 452
    9 Jeroen Visser AV Atverni JC Team 1 24,47 -0.2 m/s--- 163
    Tobias Kramer AV Atverni JC Team 2 DQ --- 0
    Naoa Yeo AV Atverni JC Team 2 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 U-Track JC Team 1 (4x100m) U-Track - JJC 4 51,25 667
    2 AV Atverni JC Team 1 (4x100m) AV Atverni - JJC 4 52,06 638
    3 AV Atverni JC Team 2 (4x100m) AV Atverni - JJC 4 55,00 490
    4 Fit JC (4x100m) Fit - JJC 4 57,35 469
    5 GAC Hilversum JC Team 2 (4x100m) GAC Hilversum - JJC 4 59,89 399
    6 AV Phoenix JC Team 1 (4x100m) AV Phoenix - JJC 4 1:03,95 298
    7 GAC Hilversum JC Team 1 (4x100m) GAC Hilversum - JJC 4 DQ 0
    7 AV Phoenix JC Team 2 (4x100m) AV Phoenix - JJC 0 DNS 0
    7 U-Track JC Team 2 (4x100m) U-Track - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Pablo Zegwaart AV Atverni JC Team 1 23,57 27,34 X 23,47 27,34 --- 453
    6 Koen van Loo AV Atverni JC Team 1 23,34 23,20 X 21,61 23,34 --- 0
    8 Teagan Hessels AV Atverni JC Team 2 X 20,87 X X 20,87 --- 340


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Pablo Zegwaart AV Atverni JC Team 1 19,56 20,88 17,35 19,37 20,88 --- 323
    9 Koen van Loo AV Atverni JC Team 1 18,57 X 17,84 15,86 18,57 --- 0
    10 Teagan Hessels AV Atverni JC Team 2 15,50 15,04 17,20 17,53 17,53 --- 259
    11 Mike van Doorn AV Atverni JC Team 2 14,84 12,24 13,16 13,88 14,84 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Gosin Meerens AV Atverni JC Team 2 6,75 7,12 7,35 7,14 7,35 --- 385
    10 Jeroen Visser AV Atverni JC Team 1 5,71 5,73 5,98 5,56 5,98 --- 305
    11 Mike van Doorn AV Atverni JC Team 2 5,78 5,35 5,97 5,47 5,97 --- 0
    12 Koen van Loo AV Atverni JC Team 1 5,13 5,62 5,84 5,13 5,84 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Stephen-Sh...n Ughere AV Atverni JC Team 2 1,45 --- 582
    5 Sam Relyveld AV Atverni JC Team 1 1,40 --- 541
    6 Luc Nederpel AV Atverni JC Team 2 1,35 --- 0
    7 Roy van Meurs AV Atverni JC Team 1 1,35 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Bart van Zandwijk AV Atverni JC Team 1 5,20 4,72 4,71 4,16 5,20 --- 660
    4 Gosin Meerens AV Atverni JC Team 2 4,39 4,12 3,48 3,89 4,39 --- 496
    11 Naoa Yeo AV Atverni JC Team 2 3,99 3,76 3,56 3,43 3,99 --- 0
    12 Sam Relyveld AV Atverni JC Team 1 3,88 3,86 3,70 3,90 3,90 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Benaiah Bergwijn AV Atverni JD 11,79 -1.8 m/s9,50 497
    8 Kariim Hammadi AV Atverni JD 11,82 -1.8 m/s10,00 493
    12 Matthijs Verrips AV Atverni JD 12,28 -0.1 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Bas Noordhoek AV Atverni JD 3:20,66 3:36,00 541
    12 Kariim Hammadi AV Atverni JD 3:37,43 3:55,00 435
    22 Niels Sterk AV Atverni JD 4:24,08 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    15 Jonah Pronk AV Atverni JD 18,89 -0.2 m/s--- 153
    16 Boris Hermsen AV Atverni JD 18,90 -0.1 m/s--- 153
    17 Niels Sterk AV Atverni JD 19,03 -0.2 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum JD Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 45,21 542
    2 Fit JD (4x80m) Fit - JJD 4 45,68 524
    3 AV Atverni JD (4x80m) AV Atverni - JJD 4 46,38 499
    4 U-Track JD Team 1 (4x80m) U-Track - JJD 4 47,44 461
    5 AV Phoenix JD Team 1 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 47,53 458
    6 GAC Hilversum JD Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 48,00 442
    7 AV Phoenix JD Team 2 (4x80m) AV Phoenix - JJD 0 DNS 0
    7 GAC Hilversum JD Team 3 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 0 DNS 0
    7 U-Track JD Team 2 (4x80m) U-Track - JJD 0 DNS 0
    7 U-Track JD Team 3 (4x80m) U-Track - JJD 4 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Jonah Pronk AV Atverni JD X 11,38 14,88 15,40 15,40 --- 231
    10 Matthijs Verrips AV Atverni JD 13,54 11,84 9,90 9,15 13,54 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Boris Hermsen AV Atverni JD 6,57 6,41 6,40 6,19 6,57 --- 341
    10 Jonah Pronk AV Atverni JD 5,09 5,45 5,80 5,18 5,80 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Benaiah Bergwijn AV Atverni JD 1,35 --- 499
    6 Levi Relyveld AV Atverni JD 1,30 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    14 Levi Relyveld AV Atverni JD 3,14 2,87 3,31 2,89 3,31 +1.0 m/s--- 280
    17 Niels Sterk AV Atverni JD 2,82 2,79 2,74 2,69 2,82 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Janaica Wessels AV Atverni MC 12,63 -1.8 m/s--- 385
    14 Ella Cox AV Atverni MC 13,35 -1.8 m/s--- 300
    15 Lisa Cox AV Atverni MC 13,86 -1.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Ella Cox AV Atverni MC 2:56,76 3:00,00 340
    10 Lisa Cox AV Atverni MC 2:58,56 3:00,00 328
    11 Merel Kuper AV Atverni MC 3:01,23 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Fenne Liebrand AV Atverni MC 17,52 +0.1 m/s--- 228
    8 Merel Kuper AV Atverni MC 17,96 -0.5 m/s--- 203
    Dianne Vendrig AV Atverni MC DNS 17,30 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum MC Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 43,40 613
    2 AV Phoenix MC Team 1 (4x80m) AV Phoenix - MJC 4 44,37 574
    3 Fit MC (4x80m) Fit - MJC 4 44,45 571
    4 AV Atverni MC (4x80m) AV Atverni - MJC 4 46,65 489
    5 GAC Hilversum MC Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 46,76 485
    6 U-Track MC Team 1 (4x80m) U-Track - MJC 4 DQ 0
    6 AV Phoenix MC Team 2 (4x80m) AV Phoenix - MJC 0 DNS 0
    6 U-Track MC Team 2 (4x80m) U-Track - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Dewi van Onselen AV Atverni MC X 11,68 12,18 13,44 13,44 --- 172
    8 Esmee de Kock AV Atverni MC X 9,70 10,26 10,92 10,92 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Dewi van Onselen AV Atverni MC 6,49 6,39 6,39 6,40 6,49 --- 336
    9 Esmee de Kock AV Atverni MC 5,81 5,40 5,92 5,08 5,92 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Merel Kuper AV Atverni MC 1,35 --- 499
    10 Fenne Liebrand AV Atverni MC 1,20 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    7 Rianne Tersteeg AV Atverni MC 3,66 3,45 3,66 3,81 3,81 +0.8 m/s--- 380
    12 Sterre van Eck AV Atverni MC 2,77 2,76 2,67 2,67 2,77 -0.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Valerie Soesbergen AV Atverni MD 9,45 -0.3 m/s--- 467
    16 Nina van Schaik AV Atverni MD 10,16 -0.3 m/s--- 354
    23 Fenne van Leuveren AV Atverni MD 10,56 -0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Karlijn Mesman AV Atverni MD 3:30,38 --- 477
    8 Merlijne van Doorn AV Atverni MD 3:39,65 3:36,17 422
    12 Anne Marys...uit Fluit AV Atverni MD 3:50,71 4:09,00 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Cécile Fifis AV Atverni MD 13,79 -0.7 m/s--- 223
    18 Joanne Olsem AV Atverni MD 14,43 -0.7 m/s--- 178
    19 Karlijn Mesman AV Atverni MD 14,93 -0.7 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum MD Team 1 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 35,27 549
    2 AV Atverni MD (4x60m) AV Atverni - MJD 4 35,57 535
    3 AV Phoenix MD Team 1 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 36,79 479
    4 AV Phoenix MD Team 2 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 37,10 466
    5 GAC Hilversum MD Team 2 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 37,83 435
    6 Fit MD (4x60m) Fit - MJD 4 38,08 425
    7 U-Track MD Team 2 (4x60m) U-Track - MJD 4 38,28 417
    8 U-Track MD Team 1 (4x60m) U-Track - MJD 4 38,61 403
    9 AV Phoenix MD Team 3 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 39,37 374
    10 GAC Hilversum MD Team 3 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 0 DNS 0
    10 U-Track MD Team 3 (4x60m) U-Track - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Karin de Wit AV Atverni MD 16,48 18,84 20,28 19,96 20,28 --- 329
    8 Amaris Hendriks AV Atverni MD 12,54 11,45 10,75 10,18 12,54 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Karin de Wit AV Atverni MD 17,97 X X 16,27 17,97 --- 268
    11 Joanne Olsem AV Atverni MD 9,56 9,70 11,07 10,67 11,07 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    12 Amaris Hendriks AV Atverni MD 5,67 5,78 5,39 5,76 5,78 --- 292
    14 Fenne van Leuveren AV Atverni MD 4,49 4,52 4,59 4,46 4,59 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Karin de Wit AV Atverni MD 1,35 --- 499
    17 Yara Delfgou AV Atverni MD 1,10 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Cécile Fifis AV Atverni MD 3,34 3,63 3,57 3,30 3,63 +0.5 m/s--- 344
    6 Nina van Schaik AV Atverni MD 3,14 3,41 3,25 3,35 3,41 +0.5 m/s--- 0