Vereniging 'AV Gouda' op 'Senioren 2e Divisie Poule 3 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Vincent Kruit
  • Senioren mannen - 400m - 49,77
Frederique Post
  • Senioren vrouwen - 100m - 12,44
Frederique Post
  • Senioren vrouwen - 200m - 25,95
Julia Hollander
  • Senioren vrouwen - 100mH - 15,59
Sophie van Veen
  • Senioren vrouwen - Discus - 32,58

Hoogtepunten

Ruben Koning Msen 400m
  • 52,87
  • Jochem Ribberink Msen 200m
  • 23,32
  • Frederique Post Vsen 200m
  • 25,95
  • Sophie van Veen Vsen Discus
  • 32,58
  • Frederique Post Vsen 100m
  • 12,44
  • Julia Hollander Vsen 100mH
  • 15,59
  • Vincent Kruit Msen Ver
  • 6,41
  • Floris de Boer Msen 110mH
  • 16,09
  • Vincent Kruit Msen 400m
  • 49,77
  • Julia Hollander Vsen Hoog
  • 1,50
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Vincent Kruit AV Gouda Mannen 11,58 +0.8 m/s11,39 670
    20 Wietse Bosman AV Gouda Mannen 11,92 +1.3 m/s12,22 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Jochem Ribberink AV Gouda Mannen 23,32 +2.3 m/s23,57 708
    16 Riepko de Vries AV Gouda Mannen 23,76 24,43 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Vincent Kruit AV Gouda Mannen 49,77 50,40 816
    11 Ruben Koning AV Gouda Mannen 52,87 52,59 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Indigo Tjan AV Gouda Mannen 2:07,96 2:01,96 619
    16 Jonathan Dol AV Gouda Mannen 2:09,71 2:12,67 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Frank Schotman AV Gouda Mannen 16:34,38 16:47,02 651
    16 Cosmo van Berkel AV Gouda Mannen 18:45,30 17:21,00 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Floris de Boer AV Gouda Mannen 16,09 +0.8 m/s15,87 740


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haarlem Mannen (Zweedse) AV Haarlem - Msen 4 1:58,31 968
    2 Phanos Mannen (Zweedse) Phanos - Msen 4 2:00,56 929
    3 AV De Spartaan Mannen (Zweedse) AV De Spartaan - Msen 4 2:01,17 919
    4 AV Olympus `70 Mannen (Zweedse) AV Olympus `70 - Msen 4 2:02,65 894
    5 AV 1923 Mannen (Zweedse) AV 1923 - Msen 4 2:02,88 890
    6 AV Clytoneus Mannen (Zweedse) AV Clytoneus - Msen 4 2:03,76 876
    7 AV `47 Mannen (Zweedse) AV `47 - Msen 4 2:04,38 866
    8 AV Gouda Mannen (Zweedse) AV Gouda - Msen 4 2:05,39 850
    9 KAV Holland Mannen (Zweedse) KAV Holland - Msen 4 2:06,01 840
    10 AV Haarlemmermeer Mannen (Zweedse) AV Haarlemmermeer - Msen 4 2:06,10 839
    11 AV Lycurgus Mannen (Zweedse) AV Lycurgus - Msen 4 2:07,57 816
    12 AV Fortuna Mannen (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:10,48 773


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Reinier Bliek AV Gouda Mannen 10,84 11,50 520


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Alexander Kirkels AV Gouda Mannen 31,53 26,30 516


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Floris de Boer AV Gouda Mannen 1,75 1,65 634
    15 Ivo van de Pasch AV Gouda Mannen 1,70 1,70 0


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Faas Ignatius AV Gouda Mannen 2,50 2,50 371


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Vincent Kruit AV Gouda Mannen 6,41 -1.2 m/s6,67 695
    18 Riepko de Vries AV Gouda Mannen 5,38 +0.6 m/s5,62 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Frederique Post AV Gouda Vrouwen 12,44 +1.2 m/s12,80 783


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Frederique Post AV Gouda Vrouwen 25,95 +0.3 m/s25,90 766


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    16 Floor Tetelepta AV Gouda Vrouwen 1:08,72 1:08,00 541


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    18 Annelies van Dorp AV Gouda Vrouwen 2:58,88 2:35,00 406


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Annelies van Dorp AV Gouda Vrouwen 13:29,62 11:59,00 303


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Julia Hollander AV Gouda Vrouwen 15,59 +1.3 m/s16,50 687


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haarlem Vrouwen (Zweedse) AV Haarlem - Vsen 4 2:21,72 983
    2 GAC Hilversum Vrouwen (Zweedse) GAC Hilversum - Vsen 4 2:23,21 964
    3 AV De Spartaan Vrouwen (Zweedse) AV De Spartaan - Vsen 4 2:23,83 956
    4 AV Hylas Vrouwen (Zweedse) AV Hylas - Vsen 4 2:25,18 939
    5 Phanos Vrouwen (Zweedse) Phanos - Vsen 4 2:26,28 925
    6 AV Olympus `70 Vrouwen (Zweedse) AV Olympus `70 - Vsen 4 2:27,12 915
    7 KAV Holland Vrouwen (Zweedse) KAV Holland - Vsen 4 2:30,33 877
    8 AV Clytoneus Vrouwen (Zweedse) AV Clytoneus - Vsen 4 2:32,94 847
    9 AV Gouda Vrouwen (Zweedse) AV Gouda - Vsen 4 2:37,13 802
    10 AV NOVA Vrouwen (Zweedse) AV NOVA - Vsen 4 2:48,48 689
    11 AV Hollandia Vrouwen (Zweedse) AV Hollandia - Vsen 4 2:48,63 688
    12 SAV Vrouwen (Zweedse) SAV - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Sophie van Veen AV Gouda Vrouwen 32,58 35,00 596
    17 Cathelijne Janssen AV Gouda Vrouwen 20,99 25,00 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Sophie van Veen AV Gouda Vrouwen 9,92 10,50 584
    21 Cathelijne Janssen AV Gouda Vrouwen 7,55 9,50 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Julia Hollander AV Gouda Vrouwen 1,50 1,60 726


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Laura Molenaar AV Gouda Vrouwen 9,19 +1.3 m/s8,50 543