Vereniging 'AV Fortuna' op 'Senioren 2e Divisie Poule 3 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Liam Shew-A-Tjon
  • Senioren mannen - 400m - 50,43
Jaap van Zevenbergen
  • Senioren mannen - 110mH - 15,24
Liam Shew-A-Tjon
  • Senioren mannen - Kogel - 12,72
Liam Shew-A-Tjon
  • Senioren mannen - Hoog - 2,00
Jaap van Zevenbergen
  • Senioren mannen - Ver - 6,71

Hoogtepunten

Jaap van Zevenbergen Msen 100m
  • 11,28
  • Jaap van Zevenbergen Msen Ver
  • 6,71
  • Jaap van Zevenbergen Msen 110mH
  • 15,24
  • Liam Shew-A-Tjon Msen 400m
  • 50,43
  • Liam Shew-A-Tjon Msen Hoog
  • 2,00
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna Mannen 11,28 +0.8 m/s11,36 738
    19 Jelle Meerman AV Fortuna Mannen 11,90 +0.5 m/s11,74 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    19 Jelle Meerman AV Fortuna Mannen 24,02 +1.6 m/s23,85 643
    21 Jort van der Voorden AV Fortuna Mannen 24,46 24,65 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna Mannen 50,43 48,63 786
    21 Koen Klunder AV Fortuna Mannen 56,91 57,85 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    18 Daan Verlinden AV Fortuna Mannen 2:10,83 2:10,90 576


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Jeroen Cox AV Fortuna Mannen 18:16,50 20:00,00 484


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna Mannen 15,24 +0.8 m/s14,94 823


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haarlem Mannen (Zweedse) AV Haarlem - Msen 4 1:58,31 968
    2 Phanos Mannen (Zweedse) Phanos - Msen 4 2:00,56 929
    3 AV De Spartaan Mannen (Zweedse) AV De Spartaan - Msen 4 2:01,17 919
    4 AV Olympus `70 Mannen (Zweedse) AV Olympus `70 - Msen 4 2:02,65 894
    5 AV 1923 Mannen (Zweedse) AV 1923 - Msen 4 2:02,88 890
    6 AV Clytoneus Mannen (Zweedse) AV Clytoneus - Msen 4 2:03,76 876
    7 AV `47 Mannen (Zweedse) AV `47 - Msen 4 2:04,38 866
    8 AV Gouda Mannen (Zweedse) AV Gouda - Msen 4 2:05,39 850
    9 KAV Holland Mannen (Zweedse) KAV Holland - Msen 4 2:06,01 840
    10 AV Haarlemmermeer Mannen (Zweedse) AV Haarlemmermeer - Msen 4 2:06,10 839
    11 AV Lycurgus Mannen (Zweedse) AV Lycurgus - Msen 4 2:07,57 816
    12 AV Fortuna Mannen (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:10,48 773


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna Mannen 12,72 11,46 647
    18 Ivo Harms AV Fortuna Mannen 9,37 10,10 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Lars Könemann AV Fortuna Mannen 26,61 21,50 425


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna Mannen 2,00 2,00 857
    20 Wouter Loerts AV Fortuna Mannen 1,55 1,65 0


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Ivo Harms AV Fortuna Mannen 3,20 3,81 587


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna Mannen 6,71 +0.0 m/s6,51 759
    16 Jort van der Voorden AV Fortuna Mannen 5,76 +0.9 m/s5,97 0