Vereniging 'AV Clytoneus' op 'Senioren 2e Divisie Poule 3 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Imogen Beard
  • Senioren vrouwen - Discus - 33,00
Femke Corbière
  • Senioren vrouwen - Kogel - 11,17

Hoogtepunten

Daan Jansen Msen 110mH
  • 16,20
  • Jorn van der Maat Msen 200m
  • 23,58
  • Maaike Heida Vsen 200m
  • 27,56
  • Daniël Versteeg Msen 200m
  • 23,22
  • Femke Corbière Vsen Kogel
  • 11,17
  • Nienke Heida Vsen Hoog
  • 1,50
  • Carlijn Helder Vsen 200m
  • 27,23
  • Daniël Versteeg Msen 100m
  • 11,52
  • Jelle Timmerman Msen 800m
  • 2:02,44
  • Nienke Heida Vsen 400m
  • 1:03,26
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Daniël Versteeg AV Clytoneus Mannen 11,52 +0.5 m/s11,60 683
    15 Jorn van der Maat AV Clytoneus Mannen 11,73 +0.5 m/s11,86 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Daniël Versteeg AV Clytoneus Mannen 23,22 +2.3 m/s23,31 718
    15 Jorn van der Maat AV Clytoneus Mannen 23,58 +1.6 m/s23,80 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Gijs Straver AV Clytoneus Mannen 53,05 52,50 676
    19 Hugo van der Ploeg AV Clytoneus Mannen 54,63 53,50 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Jelle Timmerman AV Clytoneus Mannen 2:02,44 2:02,64 706
    11 Marc Roes AV Clytoneus Mannen 2:04,53 2:05,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Tim Valentijn AV Clytoneus Mannen 17:49,63 17:00,00 525
    Michel Mooij AV Clytoneus Mannen DNF 17:00,00 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Daan Jansen AV Clytoneus Mannen 16,20 +1.9 m/s16,40 730


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haarlem Mannen (Zweedse) AV Haarlem - Msen 4 1:58,31 968
    2 Phanos Mannen (Zweedse) Phanos - Msen 4 2:00,56 929
    3 AV De Spartaan Mannen (Zweedse) AV De Spartaan - Msen 4 2:01,17 919
    4 AV Olympus `70 Mannen (Zweedse) AV Olympus `70 - Msen 4 2:02,65 894
    5 AV 1923 Mannen (Zweedse) AV 1923 - Msen 4 2:02,88 890
    6 AV Clytoneus Mannen (Zweedse) AV Clytoneus - Msen 4 2:03,76 876
    7 AV `47 Mannen (Zweedse) AV `47 - Msen 4 2:04,38 866
    8 AV Gouda Mannen (Zweedse) AV Gouda - Msen 4 2:05,39 850
    9 KAV Holland Mannen (Zweedse) KAV Holland - Msen 4 2:06,01 840
    10 AV Haarlemmermeer Mannen (Zweedse) AV Haarlemmermeer - Msen 4 2:06,10 839
    11 AV Lycurgus Mannen (Zweedse) AV Lycurgus - Msen 4 2:07,57 816
    12 AV Fortuna Mannen (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:10,48 773


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Laurens Corbière AV Clytoneus Mannen 11,27 12,00 550
    19 Jochem de Kruijff AV Clytoneus Mannen 8,74 9,84 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Laurens Corbière AV Clytoneus Mannen 32,82 32,73 538


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Mike van der Hoek AV Clytoneus Mannen 1,75 1,75 634
    17 Jochem de Kruijff AV Clytoneus Mannen 1,65 1,60 0


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Noobar Vartan AV Clytoneus Mannen 3,50 3,50 673


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Daan Jansen AV Clytoneus Mannen 5,77 -0.5 m/s5,70 553
    19 Sam Beard AV Clytoneus Mannen 5,22 +2.4 m/s5,70 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Carlijn Helder AV Clytoneus Vrouwen 13,22 +1.6 m/s13,15 637
    14 Anahera Tahapary AV Clytoneus Vrouwen 14,22 +1.0 m/s13,81 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Carlijn Helder AV Clytoneus Vrouwen 27,23 +0.7 m/s27,04 667
    8 Maaike Heida AV Clytoneus Vrouwen 27,56 +0.7 m/s26,96 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Nienke Heida AV Clytoneus Vrouwen 1:03,26 59,77 681
    19 Evelijn van Hilten AV Clytoneus Vrouwen 1:14,74 1:06,34 0


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Nadine de Vries AV Clytoneus Vrouwen 2:34,04 2:26,08 629


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Miranda van den Berg AV Clytoneus Vrouwen 13:36,75 12:25,00 290


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Maaike Heida AV Clytoneus Vrouwen 17,55 +1.2 m/s17,60 510
    11 Anahera Tahapary AV Clytoneus Vrouwen 18,43 +1.2 m/s17,64 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haarlem Vrouwen (Zweedse) AV Haarlem - Vsen 4 2:21,72 983
    2 GAC Hilversum Vrouwen (Zweedse) GAC Hilversum - Vsen 4 2:23,21 964
    3 AV De Spartaan Vrouwen (Zweedse) AV De Spartaan - Vsen 4 2:23,83 956
    4 AV Hylas Vrouwen (Zweedse) AV Hylas - Vsen 4 2:25,18 939
    5 Phanos Vrouwen (Zweedse) Phanos - Vsen 4 2:26,28 925
    6 AV Olympus `70 Vrouwen (Zweedse) AV Olympus `70 - Vsen 4 2:27,12 915
    7 KAV Holland Vrouwen (Zweedse) KAV Holland - Vsen 4 2:30,33 877
    8 AV Clytoneus Vrouwen (Zweedse) AV Clytoneus - Vsen 4 2:32,94 847
    9 AV Gouda Vrouwen (Zweedse) AV Gouda - Vsen 4 2:37,13 802
    10 AV NOVA Vrouwen (Zweedse) AV NOVA - Vsen 4 2:48,48 689
    11 AV Hollandia Vrouwen (Zweedse) AV Hollandia - Vsen 4 2:48,63 688
    12 SAV Vrouwen (Zweedse) SAV - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Imogen Beard AV Clytoneus Vrouwen 33,00 31,50 604
    4 Femke Corbière AV Clytoneus Vrouwen 30,69 33,85 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Femke Corbière AV Clytoneus Vrouwen 11,17 11,71 667
    19 Evelijn van Hilten AV Clytoneus Vrouwen 8,08 7,97 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Nienke Heida AV Clytoneus Vrouwen 1,50 1,50 726


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Imogen Beard AV Clytoneus Vrouwen 9,91 +1.0 m/s10,53 631
    13 Anahera Tahapary AV Clytoneus Vrouwen 8,98 +0.9 m/s10,00 0