Vereniging 'Taxandria Atletiek' op 'Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Marijn Hoondert
  • Jongens Junior C - 800m - 2:18,99
Sam de Vaan
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,25

Hoogtepunten

Jip van den Elsen JJC Hoog
  • 1,55
  • Renée Lebbink MJD 60m
  • 9,09
  • Sam de Vaan MJD Ver
  • 4,25
  • Raoul van Heel JJC Hoog
  • 1,60
  • Julia Brekelmans MJC 80m
  • 11,34
  • Jim van Esch JJC 100m
  • 12,39
  • Marijn Hoondert JJC 800m
  • 2:18,99
  • Cas van Gorp JJC 800m
  • 2:19,64
  • Julia Brekelmans MJC Hoog
  • 1,35
  • Sam de Vaan MJD 60m
  • 8,68
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Jim van Esch Taxandria ...letiek JC 12,39 +2.1 m/s12,58 761
    13 Cas van Gorp Taxandria ...letiek JC 13,14 +4.0 m/s13,44 648
    19 Daan van Laerhoven Taxandria ...letiek JC 14,23 +2.1 m/s14,95 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Marijn Hoondert Taxandria ...letiek JC 2:18,99 2:18,60 673
    4 Cas van Gorp Taxandria ...letiek JC 2:19,64 2:24,55 666
    19 Daan van Laerhoven Taxandria ...letiek JC 2:41,50 2:41,02 0


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Jim van Esch Taxandria ...letiek JC 46,67 52,53 644
    19 Marijn Hoondert Taxandria ...letiek JC 57,97 --- 348


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 49,55 730
    2 Prins Hendrik JC Team 1 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 49,97 714
    3 DAK JC (4x100m) DAK - JJC 4 51,30 665
    4 AV Attila JC (4x100m) AV Attila - JJC 4 51,45 609
    4 Scorpio JC (4x100m) Scorpio - JJC 4 52,70 616
    6 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 4 53,12 601
    7 AV Spiridon JC (4x100m) AV Spiridon - JJC 4 53,25 547
    8 Prins Hendrik JC Team 2 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 55,00 540
    9 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 55,81 515
    10 O.S.S. - VOLO JC (4x100m) O.S.S. - VOLO - JJC 4 56,77 486
    11 AV Marvel JC (4x100m) AV Marvel - JJC 0 DNS 0
    11 Gloria Atletiek JC (4x100m) Gloria Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Jim van Esch Taxandria ...letiek JC 25,23 --- 399
    21 Okke Snoeren Taxandria ...letiek JC 8,67 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Jip van den Elsen Taxandria ...letiek JC 9,42 --- 494
    14 Christian Maas Taxandria ...letiek JC 7,77 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Raoul van Heel Taxandria ...letiek JC 1,60 --- 702
    5 Jip van den Elsen Taxandria ...letiek JC 1,55 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Cas van Gorp Taxandria ...letiek JC 4,12 +0.7 m/s--- 442
    20 Okke Snoeren Taxandria ...letiek JC 3,22 +4.4 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Gijs Schoenmakers Taxandria ...letiek JD 11,41 +2.9 m/s11,56 553


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Gijs Schoenmakers Taxandria ...letiek JD 3:24,26 3:25,25 517
    8 Daan Verschoor Taxandria ...letiek JD 3:31,39 3:29,01 471


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    17 David van Laerhoven Taxandria ...letiek JD 17,26 +2.2 m/s17,78 244


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Daan Verschoor Taxandria ...letiek JD 21,31 --- 349


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    18 Daan Verschoor Taxandria ...letiek JD 13,77 --- 180


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 David van Laerhoven Taxandria ...letiek JD 5,32 --- 263


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 David van Laerhoven Taxandria ...letiek JD 1,20 --- 389


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Gijs Schoenmakers Taxandria ...letiek JD 4,06 +0.7 m/s--- 430


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Julia Brekelmans Taxandria ...letiek MC 11,34 +4.0 m/s--- 564
    18 Liv Snijtsheuvel Taxandria ...letiek MC 12,18 +1.9 m/s12,45 443
    20 Marjolijn Wolfs Taxandria ...letiek MC 12,54 +4.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Imke Mentink Taxandria ...letiek MC 19,97 --- 323
    10 Marjolijn Wolfs Taxandria ...letiek MC 13,08 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Imke Mentink Taxandria ...letiek MC 8,66 --- 456
    11 Liv Snijtsheuvel Taxandria ...letiek MC 6,62 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Julia Brekelmans Taxandria ...letiek MC 1,35 --- 499


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Liv Snijtsheuvel Taxandria ...letiek MC 4,17 +3.0 m/s--- 452
    12 Marjolijn Wolfs Taxandria ...letiek MC 3,60 +3.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Sam de Vaan Taxandria ...letiek MD 8,68 +2.8 m/s8,72 612
    8 Renée Lebbink Taxandria ...letiek MD 9,09 +2.8 m/s9,32 532


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Renée Lebbink Taxandria ...letiek MD 3:48,65 --- 372


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Renée Lebbink Taxandria ...letiek MD DNF 13,32 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    17 Sam de Vaan Taxandria ...letiek MD 1,00 --- 242


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Sam de Vaan Taxandria ...letiek MD 4,25 +1.3 m/s--- 468