Vereniging 'Prins Hendrik' op 'Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Rens de Graauw
  • Jongens Junior C - 100m - 11,55
Rik Spelthan
  • Jongens Junior C - 800m - 2:13,84
Rens de Graauw
  • Jongens Junior C - 300mH - 43,33
Rens de Graauw
  • Jongens Junior C - Discus - 41,21
Jeremy van Zutven
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,75
Jeremy van Zutven
  • Jongens Junior C - Ver - 6,10
Finn Verhoeff
  • Jongens Junior D - 80m - 10,48
Koen Diepen
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:10,24
Sven Grooters
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:11,71
Lans Timmermans
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:12,47
Finn Verhoeff
  • Jongens Junior D - 80mH - 12,44
Jake Romijn
  • Jongens Junior D - Speer - 33,50
Sven Grooters
  • Jongens Junior D - Discus - 27,00
Koen Diepen
  • Jongens Junior D - Discus - 25,82
Viggo Tijbosch
  • Jongens Junior D - Kogel - 11,17
Jake Romijn
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,60
Viggo Tijbosch
  • Jongens Junior D - Ver - 5,18
Daantje de Vet
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,32
Nienke Meubermans
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,40
Daantje de Vet
  • Meisjes Junior C - 300mH - 48,32
Sterre van Bragt
  • Meisjes Junior C - 300mH - 48,66
Joanne Schaap
  • Meisjes Junior C - Speer - 33,35
Joanne Schaap
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,20
Annemiek van Iersel
  • Meisjes Junior C - Ver - 5,09
Jessica Sluiter
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,25
Lise Romijn
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,47
Eline Smit
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:28,84
Tinke Grotenhuis
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:29,25
Jessica Sluiter
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:30,00
Marloes Oomen
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,78
Meike de Graauw
  • Meisjes Junior D - Discus - 27,85
Eden Brouwers
  • Meisjes Junior D - Discus - 18,53
Meike de Graauw
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,84
Marloes Oomen
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35
Renske van der Steen
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,54

Hoogtepunten

Rens de Graauw JJC 300mH
  • 43,33
  • Lise Romijn MJD 60m
  • 8,47
  • Jessica Sluiter MJD 60m
  • 8,25
  • Rens de Graauw JJC 100m
  • 11,55
  • Henk Glaudemans JJC 100m
  • 12,35
  • Jeremy van Zutven JJC Ver
  • 6,10
  • Isabel van Bokhoven MJC 80m
  • 10,69
  • Jeremy van Zutven JJC Hoog
  • 1,75
  • Daantje de Vet MJC 80m
  • 10,32
  • Nienke Meubermans MJC 80m
  • 10,40
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Rens de Graauw Prins Hend...JC Team 1 11,55 +2.1 m/s11,64 904
    4 Henk Glaudemans Prins Hend...JC Team 1 12,35 +4.0 m/s13,08 767
    7 Yannick van Dijk Prins Hend...JC Team 1 12,47 +2.1 m/s12,49 0
    15 Bram Schutte Prins Hend...JC Team 2 13,44 +2.1 m/s15,19 607
    25 Rico Timmermans Prins Hend...JC Team 2 14,82 +2.1 m/s15,85 437
    Joris Verhoeven Prins Hend...JC Team 2 DNS 14,92 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Rik Spelthan Prins Hend...JC Team 1 2:13,84 2:15,20 733
    11 Gijs Houtman Prins Hend...JC Team 1 2:28,63 2:19,14 572
    21 Rik van der Ven Prins Hend...JC Team 1 2:43,81 2:43,00 0


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Rens de Graauw Prins Hend...JC Team 1 43,33 40,85 761
    9 Chiel Hulshof Prins Hend...JC Team 1 51,53 52,94 501
    15 Bram Schutte Prins Hend...JC Team 2 55,45 --- 404
    17 Sjoerd Oberman Prins Hend...JC Team 2 55,75 --- 397
    21 Dieter Stolzenbach Prins Hend...JC Team 2 58,27 58,70 0
    Jeremy van Zutven Prins Hend...JC Team 1 DNF 49,51 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 49,55 730
    2 Prins Hendrik JC Team 1 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 49,97 714
    3 DAK JC (4x100m) DAK - JJC 4 51,30 665
    4 AV Attila JC (4x100m) AV Attila - JJC 4 51,45 609
    4 Scorpio JC (4x100m) Scorpio - JJC 4 52,70 616
    6 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 4 53,12 601
    7 AV Spiridon JC (4x100m) AV Spiridon - JJC 4 53,25 547
    8 Prins Hendrik JC Team 2 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 55,00 540
    9 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 55,81 515
    10 O.S.S. - VOLO JC (4x100m) O.S.S. - VOLO - JJC 4 56,77 486
    11 AV Marvel JC (4x100m) AV Marvel - JJC 0 DNS 0
    11 Gloria Atletiek JC (4x100m) Gloria Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Rens de Graauw Prins Hend...JC Team 1 41,21 47,61 632
    5 Benjamin ...bbelstein Prins Hend...JC Team 1 35,13 34,79 0
    8 Joris Verhoeven Prins Hend...JC Team 2 31,59 28,47 498
    13 Rico Timmermans Prins Hend...JC Team 2 20,01 19,06 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Benjamin ...bbelstein Prins Hend...JC Team 1 10,11 10,42 528
    6 Joris Verhoeven Prins Hend...JC Team 2 10,09 9,93 527
    12 Dieter Stolzenbach Prins Hend...JC Team 2 7,99 7,77 0
    15 Rik Spelthan Prins Hend...JC Team 1 7,59 8,09 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jeremy van Zutven Prins Hend...JC Team 1 1,75 1,75 817
    8 Chiel Hulshof Prins Hend...JC Team 1 1,45 1,45 0
    Jay Béaart Prins Hend...JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jeremy van Zutven Prins Hend...JC Team 1 6,10 +2.5 m/s5,90 828
    10 Rik Spelthan Prins Hend...JC Team 1 4,74 +3.5 m/s4,98 0
    11 Sjoerd Oberman Prins Hend...JC Team 2 4,34 +1.1 m/s3,77 486
    Jay Béaart Prins Hend...JC Team 2 DNS 3,58 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Finn Verhoeff Prins Hend...JD Team 1 10,48 +1.7 m/s10,70 709
    4 Viggo Tijbosch Prins Hend...JD Team 1 10,55 +1.7 m/s10,59 696
    8 Lans Timmermans Prins Hend...JD Team 1 11,57 +1.7 m/s11,40 0
    9 Sven van d...eerendonk Prins Hend...JD Team 2 11,86 +1.4 m/s--- 487
    13 Joey Soyo Prins Hend...JD Team 2 12,14 +2.9 m/s12,31 448
    19 Simen Thijssen Prins Hend...JD Team 3 13,00 +3.3 m/s13,30 340
    Max de Kruijf Prins Hend...JD Team 2 DNS 11,44 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Koen Diepen Prins Hend...JD Team 1 3:10,24 3:05,06 617
    2 Sven Grooters Prins Hend...JD Team 1 3:11,71 3:12,58 605
    3 Lans Timmermans Prins Hend...JD Team 1 3:12,47 3:05,15 0
    4 Sven van d...eerendonk Prins Hend...JD Team 2 3:16,92 3:12,99 567
    13 Robbie Smulders Prins Hend...JD Team 2 3:42,31 --- 407
    17 Ferencz Ketelaars Prins Hend...JD Team 3 3:52,49 3:46,64 352
    27 Xander Maarse Prins Hend...JD Team 3 4:19,79 4:11,50 227
    Max de Kruijf Prins Hend...JD Team 2 DNS 3:12,13 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Finn Verhoeff Prins Hend...JD Team 1 12,44 +2.8 m/s12,55 650
    4 Jens de Kock Prins Hend...JD Team 1 13,75 +2.8 m/s13,51 511
    5 Jake Romijn Prins Hend...JD Team 1 13,80 +2.8 m/s13,79 0
    9 Luc de Kruijf Prins Hend...JD Team 2 16,07 +2.0 m/s16,46 321
    12 Xavier van Zutven Prins Hend...JD Team 2 16,79 +2.2 m/s17,66 273
    14 Sven van d...eerendonk Prins Hend...JD Team 2 17,05 +2.0 m/s16,41 0
    25 Tim van der Bruggen Prins Hend...JD Team 3 17,84 +2.0 m/s17,08 210


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik JD Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 42,20 664
    2 AV Sprint JD Team 1 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 45,07 547
    3 AV Attila JD (4x80m) AV Attila - JJD 4 48,45 427
    4 Prins Hendrik JD Team 3 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 48,95 411
    5 Scorpio JD Team 1 (4x80m) Scorpio - JJD 4 49,17 404
    6 Scorpio JD Team 2 (4x80m) Scorpio - JJD 4 49,19 403
    7 Atledo JD (4x80m) Atledo - JJD 4 51,27 340
    8 AV Sprint JD Team 2 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 52,90 243
    9 AV Marvel JD (4x80m) AV Marvel - JJD 0 DNS 0
    9 DAK JD (4x80m) DAK - JJD 0 DNS 0
    9 O.S.S. - VOLO JD (4x80m) O.S.S. - VOLO - JJD 0 DNS 0
    9 Prins Hendrik JD Team 2 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 0 DNS 0
    9 Taxandria Atletiek JD (4x80m) Taxandria Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Jake Romijn Prins Hend...JD Team 1 33,50 35,31 548
    6 Robbie Smulders Prins Hend...JD Team 2 27,88 30,19 462
    7 Casper Couwenberg Prins Hend...JD Team 1 26,23 22,81 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Sven Grooters Prins Hend...JD Team 1 27,00 23,14 428
    3 Koen Diepen Prins Hend...JD Team 1 25,82 29,94 0
    6 Robbie Smulders Prins Hend...JD Team 2 21,23 18,69 330
    8 Luc de Kruijf Prins Hend...JD Team 2 18,94 17,78 0
    20 Simen Thijssen Prins Hend...JD Team 3 12,08 12,67 141
    21 Xander Maarse Prins Hend...JD Team 3 11,64 10,67 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Viggo Tijbosch Prins Hend...JD Team 1 11,17 11,70 577
    6 Pepijn Kremers Prins Hend...JD Team 3 6,90 7,35 360
    8 Luc de Kruijf Prins Hend...JD Team 2 6,71 7,12 349
    9 Casper Couwenberg Prins Hend...JD Team 1 6,39 6,26 0
    17 Xander Maarse Prins Hend...JD Team 3 4,90 4,34 0
    18 Joey Soyo Prins Hend...JD Team 2 4,90 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jake Romijn Prins Hend...JD Team 1 1,60 1,60 702
    11 Casper Couwenberg Prins Hend...JD Team 1 1,20 1,30 0
    13 Tim van der Bruggen Prins Hend...JD Team 3 1,20 1,30 389
    14 Joey Soyo Prins Hend...JD Team 2 1,20 1,25 0
    15 Xavier van Zutven Prins Hend...JD Team 2 1,20 1,25 389


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Viggo Tijbosch Prins Hend...JD Team 1 5,18 +1.6 m/s5,03 656
    4 Jens de Kock Prins Hend...JD Team 1 4,29 +3.8 m/s4,50 0
    6 Pepijn Kremers Prins Hend...JD Team 3 4,08 +2.4 m/s3,88 434
    11 Xavier van Zutven Prins Hend...JD Team 2 3,74 +1.2 m/s3,70 366
    13 Ferencz Ketelaars Prins Hend...JD Team 3 3,69 +1.9 m/s3,03 0
    Max de Kruijf Prins Hend...JD Team 2 DNS 4,29 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Daantje de Vet Prins Hendrik MC 10,32 +0.9 m/s10,58 738
    2 Nienke Meubermans Prins Hendrik MC 10,40 +0.9 m/s10,66 723
    4 Isabel van Bokhoven Prins Hendrik MC 10,69 +0.9 m/s10,94 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Nienke Meubermans Prins Hendrik MC 2:33,35 2:32,04 527
    5 Annemiek van Iersel Prins Hendrik MC 2:33,50 2:32,44 526
    9 Lotte Weevers Prins Hendrik MC 2:53,43 --- 0


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Daantje de Vet Prins Hendrik MC 48,32 49,19 592
    2 Sterre van Bragt Prins Hendrik MC 48,66 50,19 582
    7 Annemiek van Iersel Prins Hendrik MC 52,91 52,24 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik MC (4x80m) Prins Hendrik - MJC 4 40,09 760
    2 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 41,44 697
    3 AV Attila MC (4x80m) AV Attila - MJC 4 44,21 581
    4 DAK MC (4x80m) DAK - MJC 4 44,58 566
    5 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 4 44,75 559
    6 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 4 47,79 400
    7 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 0 DNS 0
    7 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 0 DNS 0
    7 Atledo MC (4x80m) Atledo - MJC 2 DNF 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Joanne Schaap Prins Hendrik MC 33,35 32,50 546
    6 Fien van Gelder Prins Hendrik MC 24,96 22,95 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Joanne Schaap Prins Hendrik MC 10,20 11,06 532
    6 Jeanou van Hout Prins Hendrik MC 8,30 7,99 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Sterre van Bragt Prins Hendrik MC 1,40 1,50 541
    10 Joanne Schaap Prins Hendrik MC 1,30 1,45 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Annemiek van Iersel Prins Hendrik MC 5,09 +1.8 m/s5,00 638
    4 Isabel van Bokhoven Prins Hendrik MC 4,71 +3.2 m/s4,56 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jessica Sluiter Prins Hend...MD Team 1 8,25 +2.8 m/s8,37 704
    3 Lise Romijn Prins Hend...MD Team 1 8,47 +2.8 m/s8,52 656
    5 Marloes Oomen Prins Hend...MD Team 1 8,79 +5.0 m/s9,50 0
    10 Maya Glaudemans Prins Hend...MD Team 2 9,31 +5.0 m/s9,74 492
    13 Jasmijn van Hoek Prins Hend...MD Team 2 9,52 +5.0 m/s9,57 455
    20 Lara van Bommel Prins Hend...MD Team 3 9,88 +1.6 m/s10,76 397
    Bente Oberman Prins Hend...MD Team 3 DNS 10,63 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Eline Smit Prins Hend...MD Team 1 3:28,84 3:23,59 487
    2 Tinke Grotenhuis Prins Hend...MD Team 1 3:29,25 3:20,62 484
    3 Jessica Sluiter Prins Hend...MD Team 1 3:30,00 3:21,32 0
    8 Eden Brouwers Prins Hend...MD Team 2 3:50,85 3:40,45 361


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Marloes Oomen Prins Hend...MD Team 1 10,78 +2.6 m/s11,20 507
    5 Lise Kappen Prins Hend...MD Team 1 11,19 +2.6 m/s11,06 460
    7 Renske van der Steen Prins Hend...MD Team 1 12,42 +2.6 m/s12,21 0
    9 Amélie Béaart Prins Hend...MD Team 2 13,02 +1.3 m/s12,44 283
    16 Lara van Bommel Prins Hend...MD Team 3 13,89 +3.7 m/s13,80 216


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik MD Team 1 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 32,59 687
    2 AV Sprint MD Team 1 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 33,48 588
    3 Prins Hendrik MD Team 2 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 35,35 545
    4 AV Sprint MD Team 3 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 36,79 479
    5 AV Attila MD (4x60m) AV Attila - MJD 4 36,88 475
    6 Scorpio MD (4x60m) Scorpio - MJD 4 37,41 453
    7 Gloria Atletiek MD (4x60m) Gloria Atletiek - MJD 4 39,12 383
    8 AV Marvel MD (4x60m) AV Marvel - MJD 0 DNS 0
    8 AV Sprint MD Team 2 (4x60m) AV Sprint - MJD 0 DNS 0
    8 DAK MD (4x60m) DAK - MJD 0 DNS 0
    8 Prins Hendrik MD Team 3 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 0 DNS 0
    8 Taxandria Atletiek MD (4x60m) Taxandria Atletiek - MJD 0 DNS 0
    8 O.S.S. - VOLO MD (4x60m) O.S.S. - VOLO - MJD 3 DNF 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Meike de Graauw Prins Hend...MD Team 1 27,85 24,96 441
    3 Eden Brouwers Prins Hend...MD Team 2 18,53 18,12 279
    8 Bente Oberman Prins Hend...MD Team 3 15,30 --- 213
    11 Renée Overmeijer Prins Hend...MD Team 1 13,89 15,21 0
    15 Jasmijn van Geloof Prins Hend...MD Team 3 11,66 13,04 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Meike de Graauw Prins Hend...MD Team 1 9,84 10,21 515
    5 Renée Overmeijer Prins Hend...MD Team 1 7,97 7,45 0
    6 Janne van den Berg Prins Hend...MD Team 2 7,48 7,54 393
    8 Amélie Béaart Prins Hend...MD Team 2 6,84 --- 0
    12 Jasmijn van Geloof Prins Hend...MD Team 3 6,48 6,02 335
    14 Bente Oberman Prins Hend...MD Team 3 5,84 5,88 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Marloes Oomen Prins Hend...MD Team 1 1,35 1,45 499
    6 Eden Brouwers Prins Hend...MD Team 2 1,30 1,25 462
    10 Lise Romijn Prins Hend...MD Team 1 1,25 1,25 0
    14 Jasmijn van Hoek Prins Hend...MD Team 2 1,15 1,20 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Renske van der Steen Prins Hend...MD Team 1 4,54 +1.2 m/s4,34 527
    4 Lise Kappen Prins Hend...MD Team 1 4,13 +0.9 m/s4,16 0
    6 Janne van den Berg Prins Hend...MD Team 2 3,94 +3.2 m/s3,84 406
    8 Maya Glaudemans Prins Hend...MD Team 2 3,83 +2.5 m/s2,95 0
    16 Lara van Bommel Prins Hend...MD Team 3 3,43 +2.7 m/s3,13 304