Vereniging 'O.S.S. - VOLO' op 'Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Joris Hageman JJC Hoog
  • 1,35
  • Mathias Koch JJC 100m
  • 14,24
  • Ilse Werners MJD Ver
  • 3,69
  • Mika Moors JJC Hoog
  • 1,30
  • Mare ter Wal MJD 60m
  • 10,16
  • Demi Veekens MJD 60m
  • 10,26
  • Mika Moors JJC 800m
  • 2:39,10
  • Ilse Werners MJD 1000m
  • 3:54,46
  • Mare ter Wal MJD Kogel
  • 6,61
  • Thomas Beisiegel JJC 100m
  • 14,45
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    20 Mathias Koch O.S.S. - VOLO JC 14,24 +2.6 m/s--- 504
    24 Thomas Beisiegel O.S.S. - VOLO JC 14,45 +2.6 m/s--- 480


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    16 Mika Moors O.S.S. - VOLO JC 2:39,10 --- 476


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    22 Mathias Koch O.S.S. - VOLO JC 1:00,17 --- 304
    26 Malik Bolder O.S.S. - VOLO JC 1:10,00 --- 138


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 49,55 730
    2 Prins Hendrik JC Team 1 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 49,97 714
    3 DAK JC (4x100m) DAK - JJC 4 51,30 665
    4 AV Attila JC (4x100m) AV Attila - JJC 4 51,45 609
    4 Scorpio JC (4x100m) Scorpio - JJC 4 52,70 616
    6 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 4 53,12 601
    7 AV Spiridon JC (4x100m) AV Spiridon - JJC 4 53,25 547
    8 Prins Hendrik JC Team 2 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 55,00 540
    9 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 55,81 515
    10 O.S.S. - VOLO JC (4x100m) O.S.S. - VOLO - JJC 4 56,77 486
    11 AV Marvel JC (4x100m) AV Marvel - JJC 0 DNS 0
    11 Gloria Atletiek JC (4x100m) Gloria Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    18 Joep Braakhuis O.S.S. - VOLO JC 14,33 --- 192
    20 Malik Bolder O.S.S. - VOLO JC 13,83 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Mika Moors O.S.S. - VOLO JC 7,78 --- 409
    16 Thomas Beisiegel O.S.S. - VOLO JC 7,08 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    16 Joris Hageman O.S.S. - VOLO JC 1,35 --- 499
    17 Mika Moors O.S.S. - VOLO JC 1,30 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    17 Joep Braakhuis O.S.S. - VOLO JC 3,81 +1.4 m/s--- 380
    19 Malik Bolder O.S.S. - VOLO JC 3,36 +3.6 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    25 Beer Vergeer O.S.S. - VOLO JD 13,86 +1.4 m/s--- 245


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    18 Midas Hezemans O.S.S. - VOLO JD 17,32 +2.9 m/s--- 240


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Melle Walschots O.S.S. - VOLO JD 16,70 --- 258


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Beer Vergeer O.S.S. - VOLO JD 14,85 --- 204
    13 Midas Hezemans O.S.S. - VOLO JD 14,62 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Melle Walschots O.S.S. - VOLO JD 1,30 --- 462
    10 Midas Hezemans O.S.S. - VOLO JD 1,25 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Melle Walschots O.S.S. - VOLO JD 3,60 +2.2 m/s--- 338
    16 Beer Vergeer O.S.S. - VOLO JD 3,38 +2.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    25 Mare ter Wal O.S.S. - VOLO MD 10,16 +1.6 m/s--- 354
    26 Demi Veekens O.S.S. - VOLO MD 10,26 +1.6 m/s--- 339


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Ilse Werners O.S.S. - VOLO MD 3:54,46 --- 342
    12 Pleun Weijkamp O.S.S. - VOLO MD 4:04,56 --- 293


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Manon Apeldoorn O.S.S. - VOLO MD DNF --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik MD Team 1 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 32,59 687
    2 AV Sprint MD Team 1 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 33,48 588
    3 Prins Hendrik MD Team 2 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 35,35 545
    4 AV Sprint MD Team 3 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 36,79 479
    5 AV Attila MD (4x60m) AV Attila - MJD 4 36,88 475
    6 Scorpio MD (4x60m) Scorpio - MJD 4 37,41 453
    7 Gloria Atletiek MD (4x60m) Gloria Atletiek - MJD 4 39,12 383
    8 AV Marvel MD (4x60m) AV Marvel - MJD 0 DNS 0
    8 AV Sprint MD Team 2 (4x60m) AV Sprint - MJD 0 DNS 0
    8 DAK MD (4x60m) DAK - MJD 0 DNS 0
    8 Prins Hendrik MD Team 3 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 0 DNS 0
    8 Taxandria Atletiek MD (4x60m) Taxandria Atletiek - MJD 0 DNS 0
    8 O.S.S. - VOLO MD (4x60m) O.S.S. - VOLO - MJD 3 DNF 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Mare ter Wal O.S.S. - VOLO MD 6,61 --- 343
    13 Pleun Weijkamp O.S.S. - VOLO MD 5,92 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    16 Ilse Werners O.S.S. - VOLO MD 1,10 --- 316
    Demi Veekens O.S.S. - VOLO MD DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Ilse Werners O.S.S. - VOLO MD 3,69 +3.1 m/s--- 356
    19 Mare ter Wal O.S.S. - VOLO MD 3,00 +2.0 m/s--- 0