Vereniging 'Gloria Atletiek' op 'Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Valerie Bruurmijn MJD Hoog
  • 1,20
  • Martijn Gulickx JJC Kogel
  • 5,65
  • Oakley Verheijen MJD 60mH
  • 13,12
  • Sanne Sprangers MJD 60m
  • 10,71
  • Femke Sprangers MJD Kogel
  • 8,06
  • Timo Timmermans JJC 800m
  • 2:33,15
  • Michiel Gulickx JJC Ver
  • 3,70
  • Timo Timmermans JJC Hoog
  • 1,45
  • Oakley Verheijen MJD 60m
  • 9,53
  • Timo Timmermans JJC Discus
  • 18,90
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    27 Michiel Gulickx Gloria Atletiek JC 16,34 +2.6 m/s--- 284


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Timo Timmermans Gloria Atletiek JC 2:33,15 --- 529
    23 Michiel Gulickx Gloria Atletiek JC 3:13,11 --- 237


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Timo Timmermans Gloria Atletiek JC 18,90 --- 286
    Martijn Gulickx Gloria Atletiek JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    20 Martijn Gulickx Gloria Atletiek JC 5,65 --- 284


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Timo Timmermans Gloria Atletiek JC 1,45 --- 582


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    18 Michiel Gulickx Gloria Atletiek JC 3,70 +2.0 m/s--- 358


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Oakley Verheijen Gloria Atletiek MD 9,53 +1.6 m/s--- 454
    28 Sanne Sprangers Gloria Atletiek MD 10,71 +1.6 m/s--- 276


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Valerie Bruurmijn Gloria Atletiek MD 4:10,72 --- 265


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Oakley Verheijen Gloria Atletiek MD 13,12 +3.7 m/s--- 275


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik MD Team 1 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 32,59 687
    2 AV Sprint MD Team 1 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 33,48 588
    3 Prins Hendrik MD Team 2 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 35,35 545
    4 AV Sprint MD Team 3 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 36,79 479
    5 AV Attila MD (4x60m) AV Attila - MJD 4 36,88 475
    6 Scorpio MD (4x60m) Scorpio - MJD 4 37,41 453
    7 Gloria Atletiek MD (4x60m) Gloria Atletiek - MJD 4 39,12 383
    8 AV Marvel MD (4x60m) AV Marvel - MJD 0 DNS 0
    8 AV Sprint MD Team 2 (4x60m) AV Sprint - MJD 0 DNS 0
    8 DAK MD (4x60m) DAK - MJD 0 DNS 0
    8 Prins Hendrik MD Team 3 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 0 DNS 0
    8 Taxandria Atletiek MD (4x60m) Taxandria Atletiek - MJD 0 DNS 0
    8 O.S.S. - VOLO MD (4x60m) O.S.S. - VOLO - MJD 3 DNF 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Femke Sprangers Gloria Atletiek MD 15,84 --- 225


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Femke Sprangers Gloria Atletiek MD 8,06 --- 424


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Valerie Bruurmijn Gloria Atletiek MD 1,20 --- 389


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    20 Sanne Sprangers Gloria Atletiek MD 2,82 +2.8 m/s--- 182