Vereniging 'DAK' op 'Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Merijn Verdijk
  • Jongens Junior D - Ver - 4,49
Anne van Nierop
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,50

Hoogtepunten

Anne van Nierop MJC 80m
  • 11,09
  • Nynke Verweij MJD 60m
  • 9,26
  • Anouk van Dal MJC Ver
  • 4,57
  • Ouren Röttjers JJC Ver
  • 5,19
  • Ouren Röttjers JJC Hoog
  • 1,55
  • Eva-Lin Mertens MJD 60m
  • 9,73
  • Lars van Spijk JJC 100m
  • 12,83
  • Steven Vriends JJC 800m
  • 2:32,45
  • Anne van Nierop MJC Hoog
  • 1,50
  • Merijn Verdijk JJD Ver
  • 4,49
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Lars van Spijk DAK JC 12,83 +2.1 m/s--- 693
    23 Thymen van Zon DAK JC 14,42 +2.1 m/s--- 483
    26 Lars Karremans DAK JC 15,14 +2.1 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Steven Vriends DAK JC 2:32,45 --- 536
    22 Lars Karremans DAK JC 2:56,36 --- 343


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    16 Lars van Spijk DAK JC 55,52 --- 402
    23 Steven Vriends DAK JC 1:00,42 --- 299


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 49,55 730
    2 Prins Hendrik JC Team 1 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 49,97 714
    3 DAK JC (4x100m) DAK - JJC 4 51,30 665
    4 AV Attila JC (4x100m) AV Attila - JJC 4 51,45 609
    4 Scorpio JC (4x100m) Scorpio - JJC 4 52,70 616
    6 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 4 53,12 601
    7 AV Spiridon JC (4x100m) AV Spiridon - JJC 4 53,25 547
    8 Prins Hendrik JC Team 2 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 55,00 540
    9 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 55,81 515
    10 O.S.S. - VOLO JC (4x100m) O.S.S. - VOLO - JJC 4 56,77 486
    11 AV Marvel JC (4x100m) AV Marvel - JJC 0 DNS 0
    11 Gloria Atletiek JC (4x100m) Gloria Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Kevin van Loon DAK JC 26,63 24,71 422
    19 Thymen van Zon DAK JC 13,92 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Kevin van Loon DAK JC 9,20 9,40 483


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Ouren Röttjers DAK JC 1,55 --- 663


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Ouren Röttjers DAK JC 5,19 +3.9 m/s--- 658
    16 Lars Karremans DAK JC 4,00 +2.6 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    21 Edwin Van...r Heijden DAK JD 13,20 +1.4 m/s--- 317
    26 Wesley Nagtzaam DAK JD 14,14 +1.4 m/s--- 216


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Rick Smits DAK JD 3:36,70 --- 439
    19 Jonas Vos DAK JD 3:53,06 --- 349
    25 Koen van Weerden DAK JD 4:03,91 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Merijn Verdijk DAK JD 15,07 +2.9 m/s--- 396
    24 Jonas Vos DAK JD 17,74 +2.9 m/s--- 215
    28 Koen van Weerden DAK JD 18,66 +2.9 m/s--- 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Edwin Van...r Heijden DAK JD 19,83 --- 321
    17 Rick Smits DAK JD 12,85 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    17 Jonas Vos DAK JD 13,81 --- 181
    19 Rick Smits DAK JD 13,65 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Edwin Van...r Heijden DAK JD 6,33 --- 326
    19 Wesley Nagtzaam DAK JD 4,69 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Merijn Verdijk DAK JD 1,30 --- 462
    Koen van Weerden DAK JD NM --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Merijn Verdijk DAK JD 4,49 +5.1 m/s--- 517
    19 Wesley Nagtzaam DAK JD 2,89 +2.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Anne van Nierop DAK MC 11,09 +4.0 m/s--- 604


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Ine Smits DAK MC 3:06,24 --- 278


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Anouk van Dal DAK MC 56,14 --- 388
    13 Ine Smits DAK MC 1:03,36 --- 244


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik MC (4x80m) Prins Hendrik - MJC 4 40,09 760
    2 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 41,44 697
    3 AV Attila MC (4x80m) AV Attila - MJC 4 44,21 581
    4 DAK MC (4x80m) DAK - MJC 4 44,58 566
    5 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 4 44,75 559
    6 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 4 47,79 400
    7 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 0 DNS 0
    7 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 0 DNS 0
    7 Atledo MC (4x80m) Atledo - MJC 2 DNF 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Karlijn van de Ven DAK MC 10,56 --- 116


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Karlijn van de Ven DAK MC 6,04 --- 308


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Anne van Nierop DAK MC 1,50 --- 623


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Anouk van Dal DAK MC 4,57 +1.2 m/s--- 533


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Nynke Verweij DAK MD 9,26 +1.6 m/s--- 501
    16 Eva-Lin Mertens DAK MD 9,73 +1.6 m/s--- 421


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Anne Smits DAK MD 4:04,56 --- 293
    19 Eva-Lin Mertens DAK MD 4:21,51 --- 220
    Jente van Loon DAK MD DNF --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    18 Anne Smits DAK MD 14,18 --- 195


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Jente van Loon DAK MD 13,75 --- 179


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Nynke Verweij DAK MD 5,58 --- 279


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Anne Smits DAK MD 1,15 --- 0
    14 Jente van Loon DAK MD 1,15 --- 352


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Nynke Verweij DAK MD 3,91 +2.1 m/s--- 400
    17 Eva-Lin Mertens DAK MD 3,18 +1.6 m/s--- 0