Vereniging 'AV Sprint' op 'Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Ties van Beek
  • Jongens Junior C - 100m - 11,60
Rick Mallens
  • Jongens Junior C - Kogel - 11,44
Thijs Baartmans
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,60
Jimmy Marcera
  • Jongens Junior D - 80m - 10,35
Dyamo Hoek
  • Jongens Junior D - 80m - 10,40
Jimmy Marcera
  • Jongens Junior D - 80mH - 12,93
Dyamo Hoek
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,20
Luuk Pelkmans
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,50
Jimmy Marcera
  • Jongens Junior D - Ver - 4,83
Nine Fransen
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,51
Linsy Heestermans
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,26
Daan de Reijdt
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,50
Linsy Heestermans
  • Meisjes Junior C - Ver - 5,13
Nahila Tebonou
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,39
Joss Ruedisueli
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,77
Joss Ruedisueli
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,73
Britt de Leeuw
  • Meisjes Junior D - Kogel - 8,94
Loïs Drent
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,45
Joss Ruedisueli
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,45
Loïs Drent
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,19

Hoogtepunten

Thijs Baartmans JJC Hoog
  • 1,60
  • Dyamo Hoek JJD 80m
  • 10,40
  • Daan de Reijdt MJC 80m
  • 10,96
  • Daan de Reijdt MJC Hoog
  • 1,50
  • Linsy Heestermans MJC Ver
  • 5,13
  • Pepijn Roels JJC 100m
  • 12,78
  • Nahila Tebonou MJD 60m
  • 8,39
  • Ties van Beek JJC 100m
  • 11,60
  • Jimmy Marcera JJD 80m
  • 10,35
  • Nine Fransen MJC 80m
  • 10,51
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Ties van Beek AV Sprint JC Team 1 11,60 +2.1 m/s11,78 895
    10 Pepijn Roels AV Sprint JC Team 1 12,78 +2.1 m/s1,12 701
    16 Jordy van der Westen AV Sprint JC Team 2 13,57 +2.6 m/s--- 589
    17 Stan van Tilburg AV Sprint JC Team 2 13,75 +2.1 m/s--- 566
    22 Michon Goddijn AV Sprint JC Team 2 14,39 +2.6 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Sem van Campen AV Sprint JC Team 1 2:19,84 2:21,74 664
    7 Pepijn Roels AV Sprint JC Team 1 2:21,97 2:24,97 641
    8 Joost Winkel AV Sprint JC Team 2 2:25,28 2:31,31 606
    12 Koen Tilman AV Sprint JC Team 1 2:29,67 2:22,67 0
    18 Maurits Kuipers AV Sprint JC Team 2 2:40,75 2:37,51 462
    20 Stan van Tilburg AV Sprint JC Team 2 2:41,76 2:41,07 0


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Mark Smolders AV Sprint JC Team 1 47,35 45,20 622
    13 Tibbe Teunissen AV Sprint JC Team 1 54,52 50,60 426
    20 Joost Winkel AV Sprint JC Team 2 58,16 --- 344
    24 Guus Guikink AV Sprint JC Team 2 1:01,80 --- 273
    25 Jort Bouman AV Sprint JC Team 2 1:07,13 --- 0
    Ties van Beek AV Sprint JC Team 1 DNF 41,30 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 49,55 730
    2 Prins Hendrik JC Team 1 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 49,97 714
    3 DAK JC (4x100m) DAK - JJC 4 51,30 665
    4 AV Attila JC (4x100m) AV Attila - JJC 4 51,45 609
    4 Scorpio JC (4x100m) Scorpio - JJC 4 52,70 616
    6 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 4 53,12 601
    7 AV Spiridon JC (4x100m) AV Spiridon - JJC 4 53,25 547
    8 Prins Hendrik JC Team 2 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 55,00 540
    9 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 55,81 515
    10 O.S.S. - VOLO JC (4x100m) O.S.S. - VOLO - JJC 4 56,77 486
    11 AV Marvel JC (4x100m) AV Marvel - JJC 0 DNS 0
    11 Gloria Atletiek JC (4x100m) Gloria Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Rick Mallens AV Sprint JC Team 1 34,21 32,42 537
    9 Mark Smolders AV Sprint JC Team 1 27,30 18,20 0
    17 Michon Goddijn AV Sprint JC Team 2 15,64 11,50 221
    Guus Guikink AV Sprint JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Rick Mallens AV Sprint JC Team 1 11,44 11,13 589
    10 Thijs Baartmans AV Sprint JC Team 1 8,95 8,81 0
    18 Jort Bouman AV Sprint JC Team 2 6,83 --- 356
    19 Jordy van der Westen AV Sprint JC Team 2 6,77 6,22 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Thijs Baartmans AV Sprint JC Team 1 1,60 1,60 702
    13 Tibbe Teunissen AV Sprint JC Team 1 1,40 1,45 0
    15 Joost Winkel AV Sprint JC Team 2 1,35 1,35 499
    Job van Gelderen AV Sprint JC Team 2 DNS 1,30 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Rick Mallens AV Sprint JC Team 1 4,89 +1.9 m/s4,73 599
    12 Jordy van der Westen AV Sprint JC Team 2 4,15 +2.3 m/s4,26 448
    15 Guus Guikink AV Sprint JC Team 2 4,01 +3.4 m/s4,22 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jimmy Marcera AV Sprint JD Team 1 10,35 +1.7 m/s10,32 732
    2 Dyamo Hoek AV Sprint JD Team 1 10,40 +1.7 m/s10,61 723
    16 Tijl van Kasteren AV Sprint JD Team 2 12,23 +3.3 m/s12,68 436
    20 Frank van ...n Franken AV Sprint JD Team 2 13,11 +3.3 m/s14,24 327
    24 Senn den Boer AV Sprint JD Team 2 13,44 +3.3 m/s13,72 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Luuk Pelkmans AV Sprint JD Team 1 3:22,91 3:20,60 526
    16 Jesse Boomaars AV Sprint JD Team 1 3:50,27 4:02,13 364
    18 Sam Janssens AV Sprint JD Team 1 3:52,95 3:41,52 0
    23 Jules van Kan AV Sprint JD Team 2 3:59,17 3:51,58 319
    28 Giel Huijsmans AV Sprint JD Team 2 4:23,07 4:09,70 214


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Jimmy Marcera AV Sprint JD Team 1 12,93 +2.8 m/s12,94 595
    3 Dyamo Hoek AV Sprint JD Team 1 13,20 +2.8 m/s13,17 566
    15 Senn den Boer AV Sprint JD Team 2 17,07 +2.0 m/s17,10 255
    22 Jesse Boomaars AV Sprint JD Team 1 17,63 +2.2 m/s17,57 0
    30 Frank van ...n Franken AV Sprint JD Team 2 19,68 +2.9 m/s20,35 115


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik JD Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 42,20 664
    2 AV Sprint JD Team 1 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 45,07 547
    3 AV Attila JD (4x80m) AV Attila - JJD 4 48,45 427
    4 Prins Hendrik JD Team 3 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 48,95 411
    5 Scorpio JD Team 1 (4x80m) Scorpio - JJD 4 49,17 404
    6 Scorpio JD Team 2 (4x80m) Scorpio - JJD 4 49,19 403
    7 Atledo JD (4x80m) Atledo - JJD 4 51,27 340
    8 AV Sprint JD Team 2 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 52,90 243
    9 AV Marvel JD (4x80m) AV Marvel - JJD 0 DNS 0
    9 DAK JD (4x80m) DAK - JJD 0 DNS 0
    9 O.S.S. - VOLO JD (4x80m) O.S.S. - VOLO - JJD 0 DNS 0
    9 Prins Hendrik JD Team 2 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 0 DNS 0
    9 Taxandria Atletiek JD (4x80m) Taxandria Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Luuk Pelkmans AV Sprint JD Team 1 30,59 --- 504
    11 David Geurts AV Sprint JD Team 2 20,20 --- 328
    16 Giel Huijsmans AV Sprint JD Team 2 13,14 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Merijn Coenen AV Sprint JD Team 1 22,22 --- 347
    9 David Geurts AV Sprint JD Team 2 17,43 --- 257
    14 Jules van Kan AV Sprint JD Team 2 14,59 --- 0
    15 Sam Janssens AV Sprint JD Team 1 14,33 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Merijn Coenen AV Sprint JD Team 1 7,70 --- 405
    11 Frank van ...n Franken AV Sprint JD Team 2 6,16 --- 316


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Luuk Pelkmans AV Sprint JD Team 1 1,50 --- 623


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Jimmy Marcera AV Sprint JD Team 1 4,83 +3.7 m/s--- 587
    15 Tijl van Kasteren AV Sprint JD Team 2 3,55 +2.7 m/s--- 328
    18 Senn den Boer AV Sprint JD Team 2 3,12 +2.9 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Nine Fransen AV Sprint MC Team 1 10,51 +0.9 m/s10,57 703
    6 Daan de Reijdt AV Sprint MC Team 1 10,96 +0.9 m/s11,08 625
    10 Bijou Leto AV Sprint MC Team 1 11,23 +1.9 m/s11,11 0
    16 Brandalise Isabella AV Sprint MC Team 2 12,06 +4.0 m/s--- 459
    Mia Anker AV Sprint MC Team 2 DNS --- 0
    Vélien Keus AV Sprint MC Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Daan de Reijdt AV Sprint MC Team 1 2:34,60 2:23,34 516
    8 Nine Fransen AV Sprint MC Team 1 2:42,74 2:42,63 446
    10 Vélien Keus AV Sprint MC Team 2 2:55,96 2:54,21 346
    Britta Driessen AV Sprint MC Team 1 DNS 2:43,02 0


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Bijou Leto AV Sprint MC Team 1 50,14 51,50 539
    6 Mikki Lips AV Sprint MC Team 1 51,81 52,10 494
    11 Pauline Bezems AV Sprint MC Team 1 1:00,55 52,30 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik MC (4x80m) Prins Hendrik - MJC 4 40,09 760
    2 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 41,44 697
    3 AV Attila MC (4x80m) AV Attila - MJC 4 44,21 581
    4 DAK MC (4x80m) DAK - MJC 4 44,58 566
    5 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 4 44,75 559
    6 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 4 47,79 400
    7 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 0 DNS 0
    7 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 0 DNS 0
    7 Atledo MC (4x80m) Atledo - MJC 2 DNF 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Mikki Lips AV Sprint MC Team 1 28,18 24,65 467
    5 Linsy Heestermans AV Sprint MC Team 1 26,88 28,32 0
    12 Mia Anker AV Sprint MC Team 2 9,26 --- 81


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Linsy Heestermans AV Sprint MC Team 1 9,26 9,90 486
    7 Femke Dam AV Sprint MC Team 1 8,23 8,54 0
    10 Brandalise Isabella AV Sprint MC Team 2 6,90 --- 360


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Daan de Reijdt AV Sprint MC Team 1 1,50 1,50 623
    6 Vélien Keus AV Sprint MC Team 2 1,40 1,30 541
    7 Pauline Bezems AV Sprint MC Team 1 1,40 1,40 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Linsy Heestermans AV Sprint MC Team 1 5,13 +4.6 m/s4,82 646
    7 Femke Dam AV Sprint MC Team 1 4,25 +3.8 m/s4,07 0
    11 Mia Anker AV Sprint MC Team 2 3,76 +5.2 m/s--- 370


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Nahila Tebonou AV Sprint MD Team 1 8,39 +2.8 m/s8,62 673
    6 Aurelia Davis AV Sprint MD Team 1 8,97 +2.8 m/s9,19 554
    7 Juul de Reijdt AV Sprint MD Team 1 8,98 +2.8 m/s9,09 0
    12 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint MD Team 3 9,49 +5.0 m/s9,55 461
    15 Juul Lammers AV Sprint MD Team 2 9,72 +5.0 m/s9,96 422
    16 Ylva den Heijer AV Sprint MD Team 3 9,73 +5.0 m/s9,89 421
    27 Pien Heddes AV Sprint MD Team 3 10,67 +1.6 m/s10,60 0
    Fenna Jacobs AV Sprint MD Team 2 DNS 9,81 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Nienke Blom AV Sprint MD Team 1 3:34,72 3:31,25 451
    10 Loïs Drent AV Sprint MD Team 1 3:56,97 3:37,35 330
    14 Aimee Rynart AV Sprint MD Team 2 4:07,52 3:50,04 280
    17 Femke Gijzen AV Sprint MD Team 3 4:16,68 3:55,57 240
    18 Lotte van Ham AV Sprint MD Team 1 4:19,63 4:27,44 0
    20 Pien Heddes AV Sprint MD Team 3 4:21,96 4:05,71 218
    21 Juul Lammers AV Sprint MD Team 2 4:22,99 4:13,41 214
    Fenna Jacobs AV Sprint MD Team 2 DNF 3:52,26 0
    Luna Faas AV Sprint MD Team 3 DNF 3:41,90 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Joss Ruedisueli AV Sprint MD Team 1 10,77 +2.6 m/s10,61 509
    4 Aurelia Davis AV Sprint MD Team 1 11,01 +2.6 m/s11,08 480
    6 Juul de Reijdt AV Sprint MD Team 1 12,33 +2.6 m/s11,41 0
    10 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint MD Team 3 13,04 +1.3 m/s13,14 281
    19 Pien Heddes AV Sprint MD Team 3 14,48 +3.7 m/s14,00 174
    Stella Stroober AV Sprint MD Team 3 DNF 13,52 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik MD Team 1 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 32,59 687
    2 AV Sprint MD Team 1 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 33,48 588
    3 Prins Hendrik MD Team 2 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 35,35 545
    4 AV Sprint MD Team 3 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 36,79 479
    5 AV Attila MD (4x60m) AV Attila - MJD 4 36,88 475
    6 Scorpio MD (4x60m) Scorpio - MJD 4 37,41 453
    7 Gloria Atletiek MD (4x60m) Gloria Atletiek - MJD 4 39,12 383
    8 AV Marvel MD (4x60m) AV Marvel - MJD 0 DNS 0
    8 AV Sprint MD Team 2 (4x60m) AV Sprint - MJD 0 DNS 0
    8 DAK MD (4x60m) DAK - MJD 0 DNS 0
    8 Prins Hendrik MD Team 3 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 0 DNS 0
    8 Taxandria Atletiek MD (4x60m) Taxandria Atletiek - MJD 0 DNS 0
    8 O.S.S. - VOLO MD (4x60m) O.S.S. - VOLO - MJD 3 DNF 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Nienke Blom AV Sprint MD Team 1 16,80 15,68 245
    5 Britt de Leeuw AV Sprint MD Team 1 16,71 16,09 0
    Sarah Buijs AV Sprint MD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Joss Ruedisueli AV Sprint MD Team 1 9,73 9,34 509
    3 Britt de Leeuw AV Sprint MD Team 1 8,94 9,08 0
    7 Stella Stroober AV Sprint MD Team 3 7,40 8,56 388
    Sarah Buijs AV Sprint MD Team 2 DNS 8,51 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Loïs Drent AV Sprint MD Team 1 1,45 1,50 0
    2 Joss Ruedisueli AV Sprint MD Team 1 1,45 1,53 582
    8 Aimee Rynart AV Sprint MD Team 2 1,25 1,30 426
    Femke Gijzen AV Sprint MD Team 3 NM 1,25 0
    Luna Faas AV Sprint MD Team 3 DNS 1,30 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Loïs Drent AV Sprint MD Team 1 4,19 +3.2 m/s4,20 456
    11 Lotte van Ham AV Sprint MD Team 1 3,67 +3.1 m/s4,01 0
    12 Ylva den Heijer AV Sprint MD Team 3 3,66 +3.2 m/s3,70 350
    Luna Faas AV Sprint MD Team 3 DNS 3,89 0
    Sarah Buijs AV Sprint MD Team 2 DNS 2,95 0