Vereniging 'AV Spiridon' op 'Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Max Kreeft
  • Jongens Junior C - 300mH - 45,85

Hoogtepunten

Max Kreeft JJC 300mH
  • 45,85
  • Marijn Leusink JJC Ver
  • 4,99
  • Noelle Schalk MJC Hoog
  • 1,35
  • Silkie Graafmans MJC Hoog
  • 1,45
  • Sanne Tuytelaars MJC 80m
  • 11,48
  • Max Kreeft JJC 100m
  • 12,52
  • Remo Brouwers JJC 100m
  • 13,43
  • Silkie Graafmans MJC 80m
  • 11,59
  • Danique Schalk MJC 80m
  • 11,73
  • Marijn Leusink JJC 100m
  • 12,80
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Max Kreeft AV Spiridon JC 12,52 +4.0 m/s12,95 740
    11 Marijn Leusink AV Spiridon JC 12,80 +4.0 m/s13,60 698
    14 Remo Brouwers AV Spiridon JC 13,43 +4.0 m/s13,80 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    17 Ryan Heeren AV Spiridon JC 2:39,40 --- 474


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Max Kreeft AV Spiridon JC 45,85 --- 671
    12 Remo Brouwers AV Spiridon JC 54,14 --- 435
    18 Ryan Heeren AV Spiridon JC 57,82 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 49,55 730
    2 Prins Hendrik JC Team 1 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 49,97 714
    3 DAK JC (4x100m) DAK - JJC 4 51,30 665
    4 AV Attila JC (4x100m) AV Attila - JJC 4 51,45 609
    4 Scorpio JC (4x100m) Scorpio - JJC 4 52,70 616
    6 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 4 53,12 601
    7 AV Spiridon JC (4x100m) AV Spiridon - JJC 4 53,25 547
    8 Prins Hendrik JC Team 2 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 55,00 540
    9 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 55,81 515
    10 O.S.S. - VOLO JC (4x100m) O.S.S. - VOLO - JJC 4 56,77 486
    11 AV Marvel JC (4x100m) AV Marvel - JJC 0 DNS 0
    11 Gloria Atletiek JC (4x100m) Gloria Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Max Kreeft AV Spiridon JC 36,54 --- 569
    6 Tygo Naafs AV Spiridon JC 34,92 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Thijs van Dijke AV Spiridon JC 10,12 --- 528


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Ryan Heeren AV Spiridon JC 1,40 --- 0
    14 Thijs van Dijke AV Spiridon JC 1,40 --- 541


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Marijn Leusink AV Spiridon JC 4,99 +3.1 m/s--- 619
    9 Tygo Naafs AV Spiridon JC 4,75 +1.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Sanne Tuytelaars AV Spiridon MC 11,48 +1.9 m/s11,47 543
    14 Silkie Graafmans AV Spiridon MC 11,59 +1.9 m/s12,20 526
    15 Danique Schalk AV Spiridon MC 11,73 +4.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Noelle Schalk AV Spiridon MC 3:02,14 --- 304
    15 Sanne Tuytelaars AV Spiridon MC 3:06,33 --- 277
    17 Vera van den Burg AV Spiridon MC 3:13,29 --- 0


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Danique Schalk AV Spiridon MC 59,21 --- 323
    12 Sanne Tuytelaars AV Spiridon MC 1:02,41 --- 261


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik MC (4x80m) Prins Hendrik - MJC 4 40,09 760
    2 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 41,44 697
    3 AV Attila MC (4x80m) AV Attila - MJC 4 44,21 581
    4 DAK MC (4x80m) DAK - MJC 4 44,58 566
    5 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 4 44,75 559
    6 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 4 47,79 400
    7 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 0 DNS 0
    7 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 0 DNS 0
    7 Atledo MC (4x80m) Atledo - MJC 2 DNF 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Loes van der Pennen AV Spiridon MC 18,31 --- 291
    14 Sophie Janssen AV Spiridon MC 7,95 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Loes van der Pennen AV Spiridon MC 7,67 --- 403
    14 Vera van den Burg AV Spiridon MC 4,99 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Silkie Graafmans AV Spiridon MC 1,45 --- 582
    8 Noelle Schalk AV Spiridon MC 1,35 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Silkie Graafmans AV Spiridon MC 4,11 +3.2 m/s--- 440
    14 Sophie Janssen AV Spiridon MC 2,98 +1.9 m/s--- 0