Vereniging 'AV Attila' op 'Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Jaco Delissen
  • Jongens Junior C - 100m - 12,31
Tristen Strooper
  • Jongens Junior D - Speer - 32,95
Tristen Strooper
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Hanna van Baast
  • Meisjes Junior C - 300mH - 49,55
Floor Alessie
  • Meisjes Junior C - Speer - 35,45
Hanna van Baast
  • Meisjes Junior C - Kogel - 11,23
Hanna van Baast
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,60
Floor Alessie
  • Meisjes Junior C - Ver - 5,29

Hoogtepunten

Olivier Pessers JJC Ver
  • 4,83
  • Barbara Karremans MJC 80m
  • 10,81
  • Hanna van Baast MJC Kogel
  • 11,23
  • Floor Alessie MJC Ver
  • 5,29
  • Hanna van Baast MJC Hoog
  • 1,60
  • Jaco Delissen JJC 100m
  • 12,31
  • Milan Watzeels JJC 800m
  • 2:20,77
  • Tijn van Aalst JJC 800m
  • 2:25,91
  • Jaimy Kraus JJC Ver
  • 5,26
  • Sibel de Vet MJC 80m
  • 11,20
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Jaco Delissen AV Attila JC 12,31 +2.1 m/s12,20 774
    20 Jules Karremans AV Attila JC 14,24 +4.0 m/s14,56 504
    Gijs Fuite AV Attila JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Milan Watzeels AV Attila JC 2:20,77 2:24,33 654
    9 Tijn van Aalst AV Attila JC 2:25,91 2:24,54 600
    10 Remko van den Hout AV Attila JC 2:28,45 2:30,57 0


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Jaco Delissen AV Attila JC 50,76 --- 522
    8 Olivier Pessers AV Attila JC 51,40 50,61 504
    11 Duc Hendriksen AV Attila JC 52,90 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 49,55 730
    2 Prins Hendrik JC Team 1 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 49,97 714
    3 DAK JC (4x100m) DAK - JJC 4 51,30 665
    4 AV Attila JC (4x100m) AV Attila - JJC 4 51,45 609
    4 Scorpio JC (4x100m) Scorpio - JJC 4 52,70 616
    6 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 4 53,12 601
    7 AV Spiridon JC (4x100m) AV Spiridon - JJC 4 53,25 547
    8 Prins Hendrik JC Team 2 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 55,00 540
    9 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 55,81 515
    10 O.S.S. - VOLO JC (4x100m) O.S.S. - VOLO - JJC 4 56,77 486
    11 AV Marvel JC (4x100m) AV Marvel - JJC 0 DNS 0
    11 Gloria Atletiek JC (4x100m) Gloria Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Finn Hultermans AV Attila JC 20,64 --- 319
    16 Jules Karremans AV Attila JC 16,89 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Finn Hultermans AV Attila JC 9,06 --- 476
    11 Jaimy Kraus AV Attila JC 8,64 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Olivier Pessers AV Attila JC 1,45 --- 582
    11 Duc Hendriksen AV Attila JC 1,40 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Jaimy Kraus AV Attila JC 5,26 +3.6 m/s--- 672
    8 Olivier Pessers AV Attila JC 4,83 +1.4 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Sam van der Burgt AV Attila JD 12,08 +3.3 m/s12,72 457
    18 Sem van Boxtel AV Attila JD 12,83 +3.3 m/s13,08 360
    27 Milan van Rooij AV Attila JD 14,57 +3.3 m/s15,19 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Kamiel Watzeels AV Attila JD 3:36,91 3:33,66 438
    21 Sem van Boxtel AV Attila JD 3:57,79 3:44,16 326
    24 Tim Versteijnen AV Attila JD 3:59,57 3:50,28 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Sam van der Burgt AV Attila JD 16,51 +2.9 m/s19,14 291
    19 Mathys Vermeulen AV Attila JD 17,34 +2.8 m/s15,95 239
    26 Tim Versteijnen AV Attila JD 17,88 +2.2 m/s18,98 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik JD Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 42,20 664
    2 AV Sprint JD Team 1 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 45,07 547
    3 AV Attila JD (4x80m) AV Attila - JJD 4 48,45 427
    4 Prins Hendrik JD Team 3 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 48,95 411
    5 Scorpio JD Team 1 (4x80m) Scorpio - JJD 4 49,17 404
    6 Scorpio JD Team 2 (4x80m) Scorpio - JJD 4 49,19 403
    7 Atledo JD (4x80m) Atledo - JJD 4 51,27 340
    8 AV Sprint JD Team 2 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 52,90 243
    9 AV Marvel JD (4x80m) AV Marvel - JJD 0 DNS 0
    9 DAK JD (4x80m) DAK - JJD 0 DNS 0
    9 O.S.S. - VOLO JD (4x80m) O.S.S. - VOLO - JJD 0 DNS 0
    9 Prins Hendrik JD Team 2 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 0 DNS 0
    9 Taxandria Atletiek JD (4x80m) Taxandria Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Tristen Strooper AV Attila JD 32,95 --- 540
    10 Matthijs van Os AV Attila JD 20,79 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Mathys Vermeulen AV Attila JD 23,30 --- 366
    11 Matthijs van Os AV Attila JD 15,06 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Sem van Boxtel AV Attila JD 5,70 --- 0
    13 Kars Goossens AV Attila JD 5,69 --- 287


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Tristen Strooper AV Attila JD 1,40 --- 541
    16 Tim Versteijnen AV Attila JD 1,15 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Sam van der Burgt AV Attila JD 3,74 +3.6 m/s--- 366
    17 Jayden Geerts AV Attila JD 3,34 +2.4 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Barbara Karremans AV Attila MC 10,81 +0.9 m/s10,99 650
    9 Sibel de Vet AV Attila MC 11,20 +4.0 m/s--- 586
    17 Fanny Kieboom AV Attila MC 12,15 +1.9 m/s12,39 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Annemarie Vergeer AV Attila MC 2:56,83 3:03,93 340
    13 Janna Bergink AV Attila MC 3:03,61 3:08,08 295
    16 Bridget van Rooij AV Attila MC 3:11,87 3:25,17 0


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Hanna van Baast AV Attila MC 49,55 --- 556
    8 Floor Alessie AV Attila MC 52,98 --- 463
    Barbara Karremans AV Attila MC DNF --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik MC (4x80m) Prins Hendrik - MJC 4 40,09 760
    2 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 41,44 697
    3 AV Attila MC (4x80m) AV Attila - MJC 4 44,21 581
    4 DAK MC (4x80m) DAK - MJC 4 44,58 566
    5 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 4 44,75 559
    6 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 4 47,79 400
    7 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 0 DNS 0
    7 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 0 DNS 0
    7 Atledo MC (4x80m) Atledo - MJC 2 DNF 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Floor Alessie AV Attila MC 35,45 --- 577
    9 Jill van Gurp AV Attila MC 16,49 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Hanna van Baast AV Attila MC 11,23 --- 580
    8 Lieselotte Wielage AV Attila MC 7,86 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Hanna van Baast AV Attila MC 1,60 --- 702
    Sibel de Vet AV Attila MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Floor Alessie AV Attila MC 5,29 +3.5 m/s--- 677
    6 Fenne Severijns AV Attila MC 4,32 +3.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    18 Yvette Hendriksen AV Attila MD 9,75 +1.6 m/s--- 417
    19 Anne van Kempen AV Attila MD 9,86 +1.6 m/s--- 400
    24 Pien van Berkel AV Attila MD 10,09 +1.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Emma Ardon AV Attila MD 3:48,84 --- 371
    11 Anne van Kempen AV Attila MD 4:01,19 --- 309
    22 Amber Box AV Attila MD 4:39,11 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    17 Emma Ardon AV Attila MD 14,06 --- 203
    20 Pien van Berkel AV Attila MD 14,76 --- 156
    Amber Box AV Attila MD DNF --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik MD Team 1 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 32,59 687
    2 AV Sprint MD Team 1 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 33,48 588
    3 Prins Hendrik MD Team 2 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 35,35 545
    4 AV Sprint MD Team 3 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 36,79 479
    5 AV Attila MD (4x60m) AV Attila - MJD 4 36,88 475
    6 Scorpio MD (4x60m) Scorpio - MJD 4 37,41 453
    7 Gloria Atletiek MD (4x60m) Gloria Atletiek - MJD 4 39,12 383
    8 AV Marvel MD (4x60m) AV Marvel - MJD 0 DNS 0
    8 AV Sprint MD Team 2 (4x60m) AV Sprint - MJD 0 DNS 0
    8 DAK MD (4x60m) DAK - MJD 0 DNS 0
    8 Prins Hendrik MD Team 3 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 0 DNS 0
    8 Taxandria Atletiek MD (4x60m) Taxandria Atletiek - MJD 0 DNS 0
    8 O.S.S. - VOLO MD (4x60m) O.S.S. - VOLO - MJD 3 DNF 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Lizzy Corsten AV Attila MD 14,87 --- 204
    13 Pien van Eeuwijk AV Attila MD 12,51 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    17 Pien van Eeuwijk AV Attila MD 5,47 --- 272
    18 Madelief Ruijters AV Attila MD 4,78 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Danique Bergman AV Attila MD 1,30 --- 462
    17 Inge Kribbe AV Attila MD 1,00 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Lizzy Corsten AV Attila MD 3,45 +4.0 m/s--- 308
    18 Inge Kribbe AV Attila MD 3,13 +2.6 m/s--- 0