Vereniging 'Atledo' op 'Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Ryan Marcus
  • Jongens Junior D - Kogel - 10,71
Anne de Jong
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:25,01

Hoogtepunten

Lise Aarden MJC 80m
  • 12,37
  • Pepijn Wijnen JJD 1000m
  • 3:39,63
  • Anne de Jong MJC 800m
  • 2:25,01
  • Susan Lodewijks MJC Hoog
  • 1,20
  • Quinten Bressers JJD 1000m
  • 3:58,50
  • Roos de Jong MJC 800m
  • 2:37,31
  • Ryan Marcus JJD Kogel
  • 10,71
  • Lise Aarden MJC Ver
  • 3,53
  • Kasper Baalmans JJD Hoog
  • 1,25
  • Ryan Marcus JJD 80mH
  • 16,13
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    22 Quinten Bressers Atledo JD 13,33 +3.3 m/s13,57 302
    28 Joris Baalmans Atledo JD 15,52 +1.4 m/s15,70 91
    Mika van Lieshout Atledo JD DNS 12,61 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Pepijn Wijnen Atledo JD 3:39,63 3:45,43 422
    22 Quinten Bressers Atledo JD 3:58,50 3:58,79 322
    Mika van Lieshout Atledo JD DNF 3:52,90 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Ryan Marcus Atledo JD 16,13 +2.0 m/s16,37 317
    27 Pepijn Wijnen Atledo JD 18,53 +2.9 m/s18,99 172


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik JD Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 42,20 664
    2 AV Sprint JD Team 1 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 45,07 547
    3 AV Attila JD (4x80m) AV Attila - JJD 4 48,45 427
    4 Prins Hendrik JD Team 3 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 48,95 411
    5 Scorpio JD Team 1 (4x80m) Scorpio - JJD 4 49,17 404
    6 Scorpio JD Team 2 (4x80m) Scorpio - JJD 4 49,19 403
    7 Atledo JD (4x80m) Atledo - JJD 4 51,27 340
    8 AV Sprint JD Team 2 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 52,90 243
    9 AV Marvel JD (4x80m) AV Marvel - JJD 0 DNS 0
    9 DAK JD (4x80m) DAK - JJD 0 DNS 0
    9 O.S.S. - VOLO JD (4x80m) O.S.S. - VOLO - JJD 0 DNS 0
    9 Prins Hendrik JD Team 2 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 0 DNS 0
    9 Taxandria Atletiek JD (4x80m) Taxandria Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Kasper Baalmans Atledo JD 19,38 --- 312
    Tim Kuijpers Atledo JD DNS 16,66 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Pepijn Wijnen Atledo JD 16,13 14,74 231
    Tim Kuijpers Atledo JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Ryan Marcus Atledo JD 10,71 8,99 556


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Kasper Baalmans Atledo JD 1,25 1,28 426


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    20 Joris Baalmans Atledo JD 2,84 +1.6 m/s2,84 186
    Tim Kuijpers Atledo JD DNS 3,24 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    19 Lise Aarden Atledo MC 12,37 +1.9 m/s--- 418
    21 Jolijn Coolen Atledo MC 13,43 +1.9 m/s--- 291


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Anne de Jong Atledo MC 2:25,01 2:20,00 609
    7 Roos de Jong Atledo MC 2:37,31 2:32,00 492


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Jolijn Coolen Atledo MC 1:10,52 --- 131
    15 Susan Lodewijks Atledo MC 1:11,76 --- 114


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik MC (4x80m) Prins Hendrik - MJC 4 40,09 760
    2 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 41,44 697
    3 AV Attila MC (4x80m) AV Attila - MJC 4 44,21 581
    4 DAK MC (4x80m) DAK - MJC 4 44,58 566
    5 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 4 44,75 559
    6 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 4 47,79 400
    7 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 0 DNS 0
    7 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 0 DNS 0
    7 Atledo MC (4x80m) Atledo - MJC 2 DNF 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Jolijn Coolen Atledo MC 7,98 --- 43


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Lise Aarden Atledo MC 6,25 --- 321


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Susan Lodewijks Atledo MC 1,20 --- 389


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Lise Aarden Atledo MC 3,53 +2.7 m/s--- 324