Vereniging 'HAC `63' op 'Indoor Stadskanaal 2019'

Prijzen

Rico Kleine
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 1050 punten
  • 50 meter   6,9
  • 60 meter   8,0
Rico Kleine
  • Jongens Junior A - Kogel - 10,75
Sander Baas
  • Jongens Junior A - Kogel - 10,14
Rico Kleine
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,70
Rasmillea Latulola
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1048 punten
  • 50 meter   7,7
  • 60 meter   8,9
Nina De Haes
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,35

Hoogtepunten

Rasmillea Latulola MJB 50m
  • 7,63
  • Rico Kleine JJA 60m
  • 7,98
  • Lorens Reumer JPA2 60m
  • 9,26
  • Daphne Veuger MPB 40m
  • 7,58
  • Lorens Reumer JPA2 Hoog
  • 1,15
  • Rasmillea Latulola MJB 60m
  • 8,85
  • Lorens Reumer JPA2 Kogel
  • 6,51
  • Rico Kleine JJA 50m
  • 6,84
  • Nina De Haes MJC 50m
  • 7,68
  • Nina De Haes MJC 60m
  • 9,11
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    3 Rico Kleine 6,84 7,98 1050
    4 Sander Baas 7,25 8,54 747


    Jongens Junior A - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Rico Kleine 10,75 ---
    3 Sander Baas 10,14 ---


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Rico Kleine 1,70 ---
    4 Sander Baas 1,45 ---


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    7 Bart Koster 7,35 8,81 643


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    5 Bart Koster 1,35 ---


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    11 Tim ten Kate 8,49 10,02 775
    20 Micah Djababoe DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    5 Lorens Reumer 9,26 6,51 1,15 1490


    Jongens Pupil A2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Lorens Reumer 2:14,15 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    13 Tijn Kohl 8,01 3,80 0,95 916


    Jongens Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    16 Tijn Kohl 2:48,27 ---


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    0 Eva Stienstra DNS DNS 0


    Meisjes Junior A - 50 meter horden

    # Naam ResOBP
    Eva Stienstra DNS ---


    Meisjes Junior A - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Eva Stienstra DNS ---


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Eva Stienstra DNS ---


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    3 Rasmillea Latulola 7,63 8,85 1048


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    4 Rasmillea Latulola 9,95 ---


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    7 Nina De Haes 7,68 9,11 1090


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Nina De Haes 1,35 ---


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    19 Danique Vredeveld 2:54,25 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    14 Danique Vredeveld 4,64 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    13 Danique Vredeveld 0,95 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    21 Suzanne Veuger 12,42 4,69 0,85 731


    Meisjes Pupil A2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    16 Suzanne Veuger 2:53,94 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    11 Daphne Veuger 7,58 2,92 0,95 920


    Meisjes Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    18 Daphne Veuger 2:57,17 ---