Vereniging 'Groningen Atletiek' op 'Indoor Stadskanaal 2019'

Prijzen

Julian Keun
  • Jongens Junior D - 600m - 1:57,17
Quinn van der Honing
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1835 punten
  • 60 meter   9,3
  • Kogelstoten   9,33
  • Hoogspringen   1,40
Storm Kievit
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 926 punten
  • 40 meter   7,4
  • Vortexwerpen   10,00
  • Hoogspringen   0,95
Hugo Ritsema
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 782 punten
  • 40 meter   7,9
  • Vortexwerpen   14,50
  • Hoogspringen   0,75
Stef Wilbers
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 743 punten
  • 40 meter   7,8
  • Vortexwerpen   14,00
  • Hoogspringen   0,70
Stef Wilbers
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:32,75
Hugo Ritsema
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:42,99
Danara Stoppels
  • Meisjes Junior B - Kogel - 14,42
Rozemarie Fokkema
  • Meisjes Junior B - Kogel - 12,07
Sterre Kievit
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 950 punten
  • 50 meter   8,1
  • 60 meter   9,5
Sascha Keukenkamp
  • Meisjes Junior D - 50mH - 9,43
Sascha Keukenkamp
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,37
Nica Lips
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1268 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten   5,25
  • Hoogspringen   1,10
Inez Keun
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1483 punten
  • 60 meter   10,0
  • Kogelstoten   7,70
  • Hoogspringen   1,20
Inez Keun
  • Meisjes Pupil A2 - 600m - 2:11,33
Liene Ritsema
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1321 punten
  • 40 meter   7,1
  • Kogelstoten   5,52
  • Hoogspringen   1,10
Elsza van der Honing
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1234 punten
  • 40 meter   7,2
  • Kogelstoten   4,29
  • Hoogspringen   1,10
Eva Wilbers
  • Meisjes Pupil B - 600m - 2:18,13
Charlene Okken
  • Senioren vrouwen - Kogel - 14,78

Hoogtepunten

Quinn van der Honing JPA2 Kogel
  • 9,33
  • Quinn van der Honing JPA2 Hoog
  • 1,40
  • Nica Lips MPA1 60m
  • 9,90
  • Elsza van der Honing MPB 40m
  • 7,11
  • Inez Keun MPA2 Kogel
  • 7,70
  • Quinn van der Honing JPA2 60m
  • 9,24
  • Liene Ritsema MPB 40m
  • 7,10
  • Eva Wilbers MPB 40m
  • 7,18
  • Job Mulder JPB 40m
  • 7,38
  • Manne Vl JPA2 60m
  • 9,80
  •  

    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    14 Mart Groenboom 9,05 10,72 579


    Jongens Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Julian Keun 1:57,17 1:51,56
    10 Jeroen Sibeijn 2:17,33 ---
    12 Mart Groenboom 2:19,44 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    14 Mart Groenboom 4,71 ---
    15 Jeroen Sibeijn 4,09 ---


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    8 Mart Groenboom 1,15 ---
    14 Jeroen Sibeijn 1,05 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    6 Thomas Spit 10,63 4,91 1,05 1101
    15 Maas van der Ham 10,50 4,24 0,90 961


    Jongens Pupil A1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Maas van der Ham 2:18,72 ---
    5 Thomas Spit 2:20,16 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Quinn van der Honing 9,24 9,33 1,40 1835
    8 Manne Vl 9,80 6,70 1,15 1409
    11 Timo Tervoort 11,47 6,74 1,10 1148


    Jongens Pupil A2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Quinn van der Honing 2:08,17 ---
    Timo Tervoort DNS ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    5 Job Mulder 7,38 4,59 1,05 1164
    15 Hugo Wijnholds 7,75 3,26 0,90 880
    17 Marnix van der Weide 7,87 3,37 0,85 832
    18 Reinier Sibeijn 8,49 4,07 0,90 824


    Jongens Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    7 Reinier Sibeijn 2:32,84 ---
    9 Marnix van der Weide 2:37,25 ---
    10 Job Mulder 2:37,88 ---
    12 Hugo Wijnholds 2:39,80 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    1 Storm Kievit 7,40 10,00 0,95 926


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Storm Kievit 2:37,25 ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    1 Hugo Ritsema 7,82 14,50 0,75 782
    2 Stef Wilbers 7,78 14,00 0,70 743


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Stef Wilbers 2:32,75 ---
    3 Hugo Ritsema 2:42,99 ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Danara Stoppels 14,42 ---
    2 Rozemarie Fokkema 12,07 11,80


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    3 Sterre Kievit 8,05 9,46 950
    17 Julia Dokter DNS DNS 0


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Sterre Kievit 2:00,91 2:23,04


    Meisjes Junior D - 50 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    1 Sascha Keukenkamp 9,43 ---
    Julia Dokter DNS ---


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    1 Sascha Keukenkamp 11,37 10,64
    Julia Dokter DNS 9,81


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    8 Sterre Kievit 7,21 7,80
    Julia Dokter DNS 9,40


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Julia Dokter DNS 1,55


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    3 Nica Lips 9,90 5,25 1,10 1268
    6 Jasmijn Kraima 10,54 4,97 1,10 1154
    9 Elsa Tichelaar 10,38 5,36 0,90 1056
    15 Dana Woudstra 10,87 4,26 0,90 913
    17 Kirsten Land 11,00 3,14 1,00 880
    19 Anouk Huisman 11,06 3,64 0,85 804


    Meisjes Pupil A1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Elsa Tichelaar 2:18,13 ---
    7 Jasmijn Kraima 2:19,01 ---
    8 Anouk Huisman 2:23,40 ---
    10 Dana Woudstra 2:30,76 ---
    12 Nica Lips 2:32,82 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Inez Keun 9,93 7,70 1,20 1483
    7 Jara De Boer 10,05 3,96 1,05 1115
    8 Esther Zijlstra 11,07 5,12 1,10 1094
    9 Meike Adriaanse 11,63 5,92 1,10 1080
    11 Joska Stol 10,51 4,37 0,95 1006
    18 Fieke Sportel DNS 6,27 1,15 875


    Meisjes Pupil A2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Inez Keun 2:11,33 ---
    13 Meike Adriaanse 2:42,68 ---
    Fieke Sportel DNS ---
    Jara De Boer DNS ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    1 Liene Ritsema 7,10 5,52 1,10 1321
    2 Elsza van der Honing 7,11 4,29 1,10 1234
    5 Eva Wilbers 7,18 3,84 0,95 1075


    Meisjes Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Eva Wilbers 2:18,13 ---
    5 Liene Ritsema 2:26,78 ---
    8 Elsza van der Honing 2:30,54 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    9 Jillis Boekaar 8,37 6,50 0,85 605
    18 Ella Wijnholds 8,99 6,00 0,70 394
    19 Enora Jong-A-Pin 8,30 6,00 NM 372


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Jillis Boekaar 2:38,67 ---
    8 Enora Jong-A-Pin 2:53,52 ---
    Ella Wijnholds DNF ---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Charlene Okken 14,78 ---