Vereniging 'EAC De Sperwers' op 'Indoor Stadskanaal 2019'

Prijzen

Luuk Forrer
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1479 punten
  • 50 meter   7,0
  • 60 meter   8,2
Luuk Forrer
  • Jongens Junior C - 50mH - 8,38
Luuk Forrer
  • Jongens Junior C - 60mH - 9,86
Luuk Forrer
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,60
Julan Wiering
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:38,57
Marloes ten Napel- Zacharias
  • Masters Vrouwen - Meerkamp - 10 punten
  • 50 meter   7,3
  • 60 meter   8,6
Irma Wesseling
  • Masters Vrouwen - Meerkamp - 7 punten
  • 50 meter   8,0
  • 60 meter   9,4
Marloes ten Napel- Zacharias
  • Masters Vrouwen - Kogel - 9,75
Sabine Struik
  • Meisjes Junior D - 600m - 1:58,33
Lyanne Spijkman
  • Meisjes Junior D - 600m - 1:59,51
Lyanne Spijkman
  • Meisjes Junior D - 50mH - 10,35
Lyanne Spijkman
  • Meisjes Junior D - 60mH - 12,24
Sabine Struik
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,30
Julie ten Napel
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 799 punten
  • 40 meter   7,8
  • Vortexwerpen   10,50
  • Hoogspringen   0,85
Iva Prins
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:30,10
Lotte Lubberman
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 582 punten
  • 40 meter   8,2
  • Vortexwerpen   8,50
  • Hoogspringen   0,70

Hoogtepunten

Cynthia de Vries MJC 50m
  • 7,89
  • Tess Gerdes MJC 50m
  • 7,97
  • Micah Wiering JPA2 60m
  • 10,47
  • Luuk Forrer JJC 50m
  • 6,91
  • Cynthia de Vries MJC 60m
  • 9,30
  • Loes Rode MJD Kogel
  • 8,91
  • Luuk Forrer JJC 60m
  • 8,15
  • Micah Wiering JPA2 Kogel
  • 5,66
  • Micah Wiering JPA2 Hoog
  • 1,10
  • Tess Gerdes MJC 60m
  • 9,47
  •  

    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    9 Bram Voors DNS DNS 0


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    5 Bram Voors 1,35 1,50


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    1 Luuk Forrer 6,91 8,15 1479


    Jongens Junior C - 50 meter horden

    # Naam ResOBP
    2 Luuk Forrer 8,38 ---


    Jongens Junior C - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Luuk Forrer 9,86 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Luuk Forrer 1,60 1,60


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    10 Micah Wiering 10,47 5,66 1,10 1210


    Jongens Pupil A2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    7 Micah Wiering 2:16,33 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    16 Teun Lubberman 8,17 3,57 0,90 835


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    5 Melle De Jong 8,38 11,00 1,00 810
    12 Matthijs Veldthuis 8,90 8,00 0,75 490


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    10 Matthijs Veldthuis 2:49,19 ---
    Melle De Jong DNS ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    5 Julan Wiering 8,97 10,50 0,65 459


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Julan Wiering 2:38,57 ---


    Masters Vrouwen - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    1 Marloes te...Zacharias V35 7,28 8,51 10
    2 Irma Wesseling V50 7,99 9,36 7


    Masters Vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Marloes te...Zacharias V35 9,75 ---


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    9 Cynthia de Vries 7,89 9,30 1011
    11 Tess Gerdes 7,97 9,47 964


    Meisjes Junior C - 50 meter horden

    # Naam ResOBP
    4 Tess Gerdes 9,22 ---
    7 Cynthia de Vries 9,55 ---


    Meisjes Junior C - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    4 Tess Gerdes 10,90 11,90
    6 Cynthia de Vries 11,28 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    7 Tess Gerdes 6,94 8,05


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    4 Lyanne Spijkman 8,15 9,54 916
    6 Meike Schuurman 8,31 9,88 830
    9 Roos Voors 8,42 10,52 715
    14 Lisa Komduur 9,17 10,57 580


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Sabine Struik 1:58,33 ---
    3 Lyanne Spijkman 1:59,51 ---
    17 Lisa Komduur 2:35,72 ---


    Meisjes Junior D - 50 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    3 Lyanne Spijkman 10,35 ---
    5 Roos Voors 10,85 ---
    7 Meike Schuurman 13,44 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    3 Lyanne Spijkman 12,24 ---
    4 Roos Voors 12,52 ---
    Meike Schuurman DNF ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    4 Loes Rode 8,91 9,38
    7 Sabine Struik 7,92 ---
    10 Meike Schuurman 6,91 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Sabine Struik 1,30 ---
    4 Roos Voors 1,25 1,30
    7 Lisa Komduur 1,20 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    5 Puck Voors 10,83 5,17 1,15 1165
    8 Fay Prins 10,82 5,28 1,05 1101
    14 Zonne Hozee 11,66 4,10 1,05 915
    18 Nienke Veldthuis 11,84 3,63 1,00 822
    25 Senne Lieberom 13,14 2,99 0,80 494


    Meisjes Pupil A1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Puck Voors 2:16,71 2:10,46
    13 Fay Prins 2:33,51 ---
    14 Zonne Hozee 2:37,36 ---
    15 Senne Lieberom 2:39,11 ---
    Nienke Veldthuis DNS ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    14 Suze Hemel 8,14 3,40 0,90 825
    18 Yinthe Wiering 8,28 3,13 0,90 780
    19 Lize Lieberom 9,72 1,90 0,80 395


    Meisjes Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    7 Yinthe Wiering 2:30,53 ---
    12 Suze Hemel 2:42,18 ---
    16 Lize Lieberom 2:55,48 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    3 Julie ten Napel 7,73 10,50 0,85 799
    11 Iva Prins 8,08 7,00 0,75 590


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Iva Prins 2:30,10 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    2 Lotte Lubberman 8,11 8,50 0,70 582