Vereniging 'AV Trias' op 'Triple Indoor Gala'

Prijzen

Timme Koster
  • Jongens Junior B - 60mH - 8,64
Ties Oosting
  • Jongens Junior D1 - 1000m - 3:30,16
Dante Cronie
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1337 punten
  • 40 meter   7,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,44
  • Hoogspringen   1,15
Djaleesh Anwar-Ali
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:31,49
Ilja Koelink
  • Meisjes Junior B - 60m - 8,91
Ilja Koelink
  • Meisjes Junior B - 60m_f - 8,83
Zoe Marissa Klous
  • Meisjes Junior B - 1500m - 6:19,08
Evy van der Steen
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:23,41

Hoogtepunten

Simone Winder MJC 60mH
  • 11,59
  • Skip Lemstra JJC 60m
  • 8,61
  • Timme Koster JJB 60mH
  • 8,64
  • Skip Lemstra JJC 60m_hf
  • 8,65
  • Ilja Koelink MJB 60m
  • 8,91
  • Ilja Koelink MJB 60m_f
  • 8,83
  • Skip Lemstra JJC 60mH
  • 10,69
  • Simone Winder MJC Hoog
  • 1,35
  • Skip Lemstra JJC 60mH_f
  • 10,57
  • Evy van der Steen MPC 40m
  • 7,86
  •  

    Jongens Junior B - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Timme Koster 8,64 8,40


    Jongens Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    10 Skip Lemstra 8,61q 8,50
    20 Gijs van der Kolk 9,21 ---


    Jongens Junior C - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    10 Skip Lemstra 8,65 8,61


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    4 Gijs van der Kolk 2:33,67 2:37,52


    Jongens Junior C - 60 meter horden (84cm)

    # Naam ResOBP
    5 Skip Lemstra 10,69q 10,87


    Jongens Junior C - 60 meter horden (84cm) finale

    # Naam ResQm
    4 Skip Lemstra 10,57 10,69


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    12 Gijs van der Kolk 1,30 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    13 Ivan Deugd 9,83 9,72
    15 Bas Appelman 9,94 9,87
    Ruben Lahat DNS 9,43


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Ties Oosting 3:30,16 3:26,00
    11 Bas Appelman 4:01,54 5:53,15
    Ruben Lahat DNS 3:35,00


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    7 Ties Oosting 12,74 ---
    15 Ivan Deugd 13,67 ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    11 Ivan Deugd 5,19 4,91 5,35 5,35 ---
    18 Bas Appelman 4,81 3,99 4,77 4,81 5,43
    Ties Oosting - DNS 9,52


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Ties Oosting 1,20 1,46
    Ruben Lahat DNS 1,15


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    9 Stan Bakker 9,89 ---


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Stan Bakker 3:54,31 3:54,47


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    7 Stan Bakker 4,72 5,31 5,08 5,31 ---


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Stan Bakker NM ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    20 Guus Appelman 10,83 4,36 1,00 998
    24 Yassine Anwar-Ali 10,94 4,41 0,95 952
    37 Tom Brouwer DNS 3,23 DNS 208
    38 Eli Wokke DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Guus Appelman 4:04,19 4:07,33
    16 Yassine Anwar-Ali 4:24,12 4:14,88
    Eli Wokke DNS 4:39,00
    Tom Brouwer DNS 4:22,76


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    7 Manuel Cronie 9,41 6,53 1,10 1428
    35 Quinn Wijnaar DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Manuel Cronie 3:37,15 3:45,40
    Quinn Wijnaar DNS 5:12,37


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    1 Dante Cronie 7,17 5,44 1,15 1337
    19 Thijs de Vries 8,10 3,34 0,75 717
    23 Jay Wijnaar DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Dante Cronie 4:00,10 ---
    Jay Wijnaar DNS ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    5 Djaleesh Anwar-Ali 8,16 2,63 0,75 645


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Djaleesh Anwar-Ali 2:31,49 2:42,52


    Meisjes Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Ilja Koelink 8,91q 8,75


    Meisjes Junior B - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    2 Ilja Koelink 8,83 8,91


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    2 Zoe Marissa Klous 6:19,08 ---


    Meisjes Junior C - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    12 Simone Winder 11,59 ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    6 Simone Winder 1,35 1,40


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    30 Brechtje Hermsen 11,27 2,88 DNS 482


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    21 Brechtje Hermsen 4:50,03 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    29 Tika Glorie 7,92 2,67 0,80 725


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    20 Tika Glorie 5:08,52 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    6 Evy van der Steen 7,86 3,95 0,85 880


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Evy van der Steen 2:23,41 2:30,24