Vereniging 'AV Hera' op 'Triple Indoor Gala'

Prijzen

Isa Kolle
  • Meisjes Junior B - Kogel - 12,16
Eva Boumans
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:53,03

Hoogtepunten

Isa Kolle MJB Kogel
  • 12,16
  • Obi George JPA2 Hoog
  • 1,15
  • Jamie Harderwijk MJD2 60m_f
  • 9,43
  • Sennen Has JJD1 60m
  • 9,89
  • Dmitri Sabados JPA1 60m
  • 9,88
  • Ilse Boumans MPB 40m
  • 7,49
  • Obi George JPA2 60m
  • 9,90
  • Jamie Harderwijk MJD2 60m_hf
  • 9,36
  • Dmitri Sabados JPA1 Kogel
  • 6,19
  • Jamie Harderwijk MJD2 60m
  • 9,32
  •  

    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    14 Sennen Has 9,89 ---
    16 Giel Lintjer 9,99 ---
    21 Nathan van...er Meulen 10,41 10,27
    22 Cas Battem 10,49 ---
    Kian Sanches DNS 9,34


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Thijmen van der Burg 3:51,51 3:39,14
    Kian Sanches DNS 3:59,78


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    4 Sennen Has 12,53q ---
    14 Giel Lintjer 13,63 ---
    Kian Sanches DNS 11,32
    Cas Battem DNF ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResQm
    5 Sennen Has 12,36 12,53


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    15 Cas Battem 4,27 4,98 4,62 4,98 ---
    16 Nathan van...er Meulen 4,19 4,85 4,97 4,97 ---
    17 Thijmen van der Burg 4,93 4,75 4,52 4,93 ---
    Kian Sanches - DNS ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Sennen Has 1,20 ---
    16 Giel Lintjer 1,10 ---
    16 Thijmen van der Burg 1,10 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    6 Dmitri Sabados 9,88 6,19 1,05 1294
    33 Stein Ruarus 10,92 3,74 0,70 720


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    15 Obi George 9,90 5,58 1,15 1325


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Isa Kolle 12,10 11,31 12,16 9,19 11,74 11,77 12,16 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    5 Jamie Harderwijk 9,32q ---
    22 Aisha Buskens 10,86 10,45
    Meike Rozemeijer DNS 9,61


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    5 Jamie Harderwijk 9,36q 9,32


    Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    6 Jamie Harderwijk 9,43 9,36


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    15 Aisha Buskens 5:29,38 5:07,60
    Meike Rozemeijer DNF 3:34,34


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    4 Malin Schouten 11,97q ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResQm
    4 Malin Schouten 11,74 11,97


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    15 Aisha Buskens 6,06 5,81 6,25 6,25 5,25


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    7 Malin Schouten 1,25 ---
    8 Jamie Harderwijk 1,20 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    5 Eva Boumans 10,29 4,87 1,10 1183


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Eva Boumans 3:53,03 3:56,96


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    19 Kim Duin 10,38 4,89 1,05 1135
    33 Suraya Buskens 12,22 4,22 0,90 754


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Kim Duin DNS 4:17,51


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    5 Ilse Boumans 7,49 4,41 0,90 1019
    22 Tessa Zwaanenburg 8,14 3,79 0,85 819
    30 Sara Pruiksma 8,05 2,82 0,80 717
    32 Lissy de Man 8,45 2,89 0,85 696


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Ilse Boumans 4:11,30 ---
    21 Tessa Zwaanenburg 5:09,79 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    4 Lotus Oosten 7,87 4,45 0,90 952
    16 Annemieke Iyimen 8,22 4,15 0,60 652


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    11 Annemieke Iyimen 2:44,26 2:30,38