Vereniging 'Groningen Atletiek' op 'Onder aan Diek Wedstried'

Prijzen

Leroy Oostman
  • Jongens Junior C - 800m - 2:22,71
Djalil Pater
  • Jongens Junior D - 80m - 10,91
Wu Ping Kuiper
  • Jongens Junior D - 600m - 1:43,80
Djalil Pater
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,17
Djalil Pater
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,50
Cuno Harmes
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2108 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   3:37,1
  • Kogelstoten   7,18
  • Hoogspringen   1,25
Job Mulder
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1645 punten
  • 40 meter   7,1
  • 600 meter   2:22,2
  • Vortexwerpen   24,00
  • Verspringen   3,47
Samuel Uit Oude Groeneveld
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1551 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:13,8
  • Vortexwerpen   21,00
  • Verspringen   3,21
Storm Kievit
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1068 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:35,8
  • Vortexwerpen   10,50
  • Verspringen   2,90
Maud Visscher
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,91
Maud Visscher
  • Meisjes Junior D - 600m - 1:54,07
Maud Visscher
  • Meisjes Junior D - Kogel - 11,90
Maud Visscher
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,45
Maud Visscher
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,24
Mila Aukema
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1735 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   4:07,8
  • Kogelstoten   6,36
  • Hoogspringen   1,05
Leya Topelen
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1317 punten
  • 60 meter   10,7
  • 1000 meter   4:44,5
  • Kogelstoten   5,20
  • Hoogspringen   1,00
Nica Lips
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1666 punten
  • 40 meter   6,8
  • 1000 meter   4:24,3
  • Kogelstoten   4,98
  • Verspringen   3,45
Jasmijn Kraima
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1547 punten
  • 40 meter   7,2
  • 1000 meter   4:04,3
  • Kogelstoten   4,20
  • Verspringen   3,20
Eva Wilbers
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1426 punten
  • 40 meter   7,1
  • 600 meter   2:17,3
  • Vortexwerpen   14,00
  • Verspringen   2,96
Veerle De Vries
  • Senioren vrouwen - Speer - 40,70

Hoogtepunten

Maud Visscher MJD 60m
  • 8,91
  • Nica Lips MPB 40m
  • 6,75
  • Wu Ping Kuiper JJD 600m
  • 1:43,80
  • Maud Visscher MJD Kogel
  • 11,90
  • Leroy Oostman JJC 800m
  • 2:22,71
  • Cuno Harmes JPA2 60m
  • 9,44
  • Veerle De Vries Vsen Speer
  • 40,70
  • Djalil Pater JJD 80m
  • 10,91
  • Djalil Pater JJD Hoog
  • 1,50
  • Maud Visscher MJD Hoog
  • 1,45
  •  

    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    2 Leroy Oostman Groningen 2:22,71 ---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam 80m OBP
    1 Djalil Pater Groningen 10,91 -0.9 m/s---
    5 Julian Keun Groningen 12,50 -0.9 m/s---


    Jongens Junior D - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    1 Wu Ping Kuiper Groningen 1:43,80 1:48,39
    4 Julian Keun Groningen 1:52,67 1:56,31


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    1 Djalil Pater Groningen 8,17 ---


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    1 Djalil Pater Groningen 1,50 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    6 Tom de Greef Groningen 11,91 DNS 2,98 0,90 687


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Cuno Harmes Groningen 9,44 3:37,09 7,18 1,25 2108
    4 Lasse Cnubben Groningen 10,09 DNF 6,25 1,25 1411
    5 Martijn Thoen Groningen 11,31 4:57,81 5,32 0,85 1086
    6 Arnel Ahmetspahic Groningen DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    2 Job Mulder Groningen 7,03 2:22,11 24,00 3,47 1645
    3 Samuel Ui...roeneveld Groningen 7,38 2:13,71 21,00 3,21 1551
    4 Hugo Wijnholds Groningen 8,26 2:38,12 12,00 2,19 864


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Storm Kievit Groningen 7,82 2:35,74 10,50 2,90 1068


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam 60m OBP
    2 Maud Visscher Groningen 8,91 -0.2 m/s9,10


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    1 Maud Visscher Groningen 1:54,07 1:54,00


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelOBP
    2 Maud Visscher Groningen 11,90 11,65


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    1 Maud Visscher Groningen 1,45 1,41


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    1 Maud Visscher Groningen 4,24 m/s4,35


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Mila Aukema Groningen 9,56 4:07,74 6,36 1,05 1735
    2 Leya Topelen Groningen 10,64 4:44,46 5,20 1,00 1317
    4 Joska Stol Groningen 10,56 4:45,33 3,62 1,00 1210
    5 Esther Zijlstra Groningen 10,82 4:57,37 3,66 1,00 1139


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    4 Birgit Havenga Groningen 10,34 4:25,36 5,71 1,00 1462
    7 Sterre Kievit Groningen DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Nica Lips Groningen 6,75 4:24,22 4,98 3,45 1666
    3 Jasmijn Kraima Groningen 7,19 4:04,25 4,20 3,20 1547
    5 Anouk Huisman Groningen 7,58 4:22,86 2,90 2,81 1206


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Eva Wilbers Groningen 7,08 2:17,27 14,00 2,96 1426


    Senioren vrouwen - Speerwerpen

    # Naam SpeerOBP
    1 Veerle De Vries Groningen 40,70 ---