Vereniging 'GSAV Vitalis' op 'Martinibokaal + NNK CD junioren'

Prijzen

Christopher Williamson
  • Senioren mannen - 100m - 11,09
Wouter Olthof
  • Senioren mannen - 100m - 11,28
Hendrik Thelken
  • Senioren mannen - 200m - 23,91
Wouter Olthof
  • Senioren mannen - 400m - 52,62
Eric van der Meer
  • Senioren mannen - 400m - 52,91
Patrick Sinnema
  • Senioren mannen - 800m - 1:59,86
Dennis Westra
  • Senioren mannen - 3000m - 9:28,39
Wouter Dijkstra
  • Senioren mannen - 3000m - 9:46,30
Arjan Feenstra
  • Senioren mannen - 3000m - 9:47,79
Andrej Sarnatskiy
  • Senioren mannen - 110mH - 18,05
Andrej Sarnatskiy
  • Senioren mannen - Speer - 37,79
Víctor Navarro Fernández
  • Senioren mannen - Hoog - 1,85
Andrej Sarnatskiy
  • Senioren mannen - Polshoog - 3,46
Femke van den Bos
  • Meisjes Junior A - 200m - 27,25
Anja Bekema
  • Meisjes Junior A - 200m - 27,78
Femke van den Bos
  • Meisjes Junior A - 100mH - 16,44
Anja Bekema
  • Meisjes Junior A - Speer - 29,89
Anja Bekema
  • Meisjes Junior A - Polshoog - 3,16
Ilona Bosma
  • Senioren vrouwen - 400m - 59,54
Silke Jonkman
  • Senioren vrouwen - 3000m - 10:22,78
Marije Hulzebos
  • Senioren vrouwen - 3000m - 10:33,98
Yara Stunnenberg
  • Senioren vrouwen - 3000m - 10:46,63

Hoogtepunten

Eva Mollema Vsen 400m
  • 1:00,13
  • Arjan Feenstra Msen 3000m
  • 9:47,79
  • Marije Hulzebos Vsen 3000m
  • 10:33,98
  • Ilona Bosma Vsen 400m
  • 59,54
  • Silke Jonkman Vsen 3000m
  • 10:22,78
  • Rowan Veenhuizen Msen 3000m
  • 9:52,95
  • Dennis Westra Msen 3000m
  • 9:28,39
  • Patrick Sinnema Msen 800m
  • 1:59,86
  • Wouter Dijkstra Msen 3000m
  • 9:46,30
  • Ilona Bosma Vsen 100m
  • 13,06
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Christophe...illiamson 11,09 +0.9 m/s11,08
    2 Wouter Olthof 11,28 +0.9 m/s11,30
    4 Hendrik Thelken 11,82 +0.6 m/s12,06


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Hendrik Thelken 23,91 -0.1 m/s24,53
    Christophe...illiamson DNS 22,77


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Wouter Olthof 52,62 51,49
    2 Eric van der Meer 52,91 52,33
    Christophe...illiamson DNS 51,96


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Patrick Sinnema 1:59,86 2:02,40
    4 Rindert Keulen 2:04,98 2:01,00
    7 Rowan Veenhuizen 2:15,61 2:12,00


    Senioren mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Dennis Westra 9:28,39 9:57,26
    2 Wouter Dijkstra 9:46,30 9:57,66
    3 Arjan Feenstra 9:47,79 9:20,50
    5 Rowan Veenhuizen 9:52,95 10:02,00
    6 Martijn van Haren 9:54,40 9:27,00
    7 Thijmen van der Loop 9:57,10 9:54,90
    8 Gerwin In t Veld 10:22,66 10:05,99
    Hindrik Jagersma DNS 9:31,32


    Senioren mannen - 110 meter horden

    # Naam Res OBP
    3 Andrej Sarnatskiy 18,05 +0.4 m/s18,18


    Senioren mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Andrej Sarnatskiy 37,79 38,00


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Víctor N...ernández 1,85 1,85


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Andrej Sarnatskiy 3,46 3,70


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Femke van den Bos 27,25 +1.1 m/s27,16
    2 Anja Bekema 27,78 +1.1 m/s27,95


    Meisjes Junior A - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    3 Femke van den Bos 16,44 +1.1 m/s16,71


    Meisjes Junior A - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    2 Anja Bekema 29,89 28,78


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Anja Bekema 3,16 3,10


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    4 Ilona Bosma 13,06 +0.5 m/s13,21
    5 Anouk Willems 14,78 +0.9 m/s14,21
    Marit Fiechter DNS 17,05
    Lotte Timmermans --- 13,08


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    3 Ilona Bosma 59,54 59,22
    4 Eva Mollema 1:00,13 1:00,03


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    4 Erika Bremer 2:21,81 2:20,37
    5 Isabel Andriessen 2:24,10 ---
    6 Renske Linstra 2:27,32 2:25,00


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Silke Jonkman 10:22,78 10:49,35
    2 Marije Hulzebos 10:33,98 10:35,00
    3 Yara Stunnenberg 10:46,63 10:34,24
    5 Sietske Dijkstra 11:44,90 11:42,33