Vereniging 'Groningen Atletiek' op 'Martinibokaal + NNK CD junioren'

Prijzen

Thomas Kwint
  • Jongens Junior A - 400m - 51,77
Jamie Verhagen
  • Jongens Junior B - 800m - 2:15,63
Martijn Douwes
  • Jongens Junior B - Speer - 37,21
Bouwe van Leeuwen
  • Jongens Junior B - Speer - 35,40
Boas Okken
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,70
Boas Okken
  • Jongens Junior B - Polshoog - 2,46
Anton Sarnatskiy
  • Jongens Junior C - 100m - 12,24
Mejias Rosario
  • Jongens Junior C - 100m - 12,70
Robin van Wijk
  • Jongens Junior C - Speer - 35,58
Finn Beugels
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,50
Anton Sarnatskiy
  • Jongens Junior C - Ver - 5,62
Ronald Mulder
  • Jongens Junior C - Ver - 4,66
Akaash Spikman
  • Jongens Junior D - 80m - 10,28
Djalil Pater
  • Jongens Junior D - 80m - 10,62
Thijs Sturing
  • Jongens Junior D - 80m - 11,05
Wu Ping Kuiper
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:04,40
Tobias Stuut
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:14,38
Akaash Spikman
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,25
Djalil Pater
  • Jongens Junior D - Discus - 19,63
Djalil Pater
  • Jongens Junior D - Kogel - 9,16
Kai Gorter
  • Jongens Junior D - Speer - 22,43
Djalil Pater
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,50
Akaash Spikman
  • Jongens Junior D - Ver - 4,80
Kai Gorter
  • Jongens Junior D - Ver - 4,25
Arjan Marchand
  • Masters Mannen - 3000m - 8:44,42
Henk-Jan Schaaphok
  • Senioren mannen - 100m - 11,37
Henk-Jan Schaaphok
  • Senioren mannen - 200m - 23,44
Niels Venema
  • Senioren mannen - Ver - 4,89
Melina Congiu
  • Masters Vrouwen - 100m - 13,92
Melina Congiu
  • Masters Vrouwen - 100mH - 17,79
Hanneke Vasse
  • Masters Vrouwen - Discus - 31,81
Hanneke Vasse
  • Masters Vrouwen - Kogel - 10,27
Wendy Koolhaas
  • Masters Vrouwen - Kogelsl - 65,34
Melina Congiu
  • Masters Vrouwen - Ver - 4,40
Fanny Spikman
  • Meisjes Junior A - 400m - 1:02,88
Benthe Tiegelaar
  • Meisjes Junior A - 400m - 1:08,11
Anneloes Wonink
  • Meisjes Junior A - Discus - 39,20
Anneloes Wonink
  • Meisjes Junior A - Kogel - 12,18
Brecht van der Vliet
  • Meisjes Junior B - 200m - 26,67
Noortje Huitema
  • Meisjes Junior B - 400m - 1:00,92
Aukje Vellinga
  • Meisjes Junior B - 100mH - 15,76
Vera Derksema
  • Meisjes Junior B - 400mH - 1:06,14
Emy Guikema
  • Meisjes Junior B - 400mH - 1:06,49
Isabeau Leegwater
  • Meisjes Junior B - 400mH - 1:18,66
Isabeau Leegwater
  • Meisjes Junior B - Kogel - 9,85
Isabeau Leegwater
  • Meisjes Junior B - Speer - 31,14
Danara Stoppels
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,65
Tiba Miran
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:18,50
Esmee Douma
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,40
Danara Stoppels
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,63
Nikita Nie
  • Meisjes Junior C - Discus - 24,84
Nikita Nie
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,25
Eva Martens
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,09
Esmee Douma
  • Meisjes Junior C - Speer - 28,65
Esmee Douma
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,55
Danique Huisjes
  • Meisjes Junior C - Polshoog - 2,16
Danara Stoppels
  • Meisjes Junior C - Ver - 5,03
Maud Visscher
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,53
Maud Visscher
  • Meisjes Junior D - Discus - 26,26
Maud Visscher
  • Meisjes Junior D - Kogel - 12,87
Lea Jurdzinski
  • Senioren vrouwen - 100m - 12,49
Dominique Veninga
  • Senioren vrouwen - 100m - 12,49
Dominique Veninga
  • Senioren vrouwen - 200m - 25,01
Lea Jurdzinski
  • Senioren vrouwen - 200m - 25,48
Bernice Meijer
  • Senioren vrouwen - 400m - 59,17
Carlijn Wagenaar
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:17,91
Machteld Mulder
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:20,10
Lieke Muller
  • Senioren vrouwen - 100mH - 15,20
Henderyke Wonink
  • Senioren vrouwen - 400mH - 1:02,51
Eva Reinders
  • Senioren vrouwen - Kogelsl - 52,85
Lieke Muller
  • Senioren vrouwen - Speer - 42,43
Veerle De Vries
  • Senioren vrouwen - Speer - 38,52
Robin Groen
  • Senioren vrouwen - Speer - 31,94
Lieke Muller
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,60
Aruna Rikkers
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,60

Hoogtepunten

Maud Visscher MJD Ver
  • 4,28
  • Danara Stoppels MJC 80m
  • 10,65
  • Djalil Pater JJD 80m
  • 10,62
  • Thijs Sturing JJD 80m
  • 11,05
  • Tiba Miran MJC 800m
  • 2:18,50
  • Akaash Spikman JJD 80m
  • 10,28
  • Maud Visscher MJD Kogel
  • 12,87
  • Tobias Stuut JJD 1000m
  • 3:14,38
  • Maud Visscher MJD Discus
  • 26,26
  • Wu Ping Kuiper JJD 1000m
  • 3:04,40
  •  

    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Thomas Kwint 51,77 52,98


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Boas Okken DNS 12,28


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    3 Jamie Verhagen 2:15,63 2:18,07
    4 Finn van Pijkeren 2:15,93 2:11,02


    Jongens Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    2 Martijn Douwes 37,21 34,46
    3 Bouwe van Leeuwen 35,40 34,82
    4 Jorrit Stada 29,75 32,78


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Boas Okken 1,70 1,80


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Boas Okken 2,46 2,45
    Bouwe van Leeuwen DNS 2,20


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Anton Sarnatskiy 12,24 +0.5 m/s12,13
    3 Mejias Rosario 12,70 +0.5 m/s12,41
    4 Robin van Wijk 13,25 +0.5 m/s13,35
    6 Ronald Mulder 13,39 +0.5 m/s13,35


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    4 Leroy Oostman 2:23,88 2:27,57
    8 Thijs Krul 2:37,48 2:38,00


    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    5 Robin van Wijk 27,14 16,28


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    2 Robin van Wijk 35,58 34,34
    5 Thijs Krul 22,24 22,15


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Finn Beugels 1,50 1,55


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Anton Sarnatskiy 5,62 +2.3 m/s5,76
    3 Ronald Mulder 4,66 -0.9 m/s4,56
    4 Robin van Wijk 4,40 +1.9 m/s3,96
    5 Thijs Krul 4,36 +1.0 m/s4,42


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Akaash Spikman 10,28 +0.8 m/s10,33
    2 Djalil Pater 10,62 +0.8 m/s11,19
    3 Thijs Sturing 11,05 +0.8 m/s11,10
    Krijn Tolboom DNS 14,19


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Wu Ping Kuiper 3:04,40 2:59,96
    2 Tobias Stuut 3:14,38 2:17,24
    4 Julian Keun 3:23,30 3:22,64
    9 Jasper de Jong 3:41,80 3:45,55


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Akaash Spikman 13,25 +0.6 m/s13,08


    Jongens Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    2 Djalil Pater 19,63 24,00


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Djalil Pater 9,16 8,80


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    3 Kai Gorter 22,43 21,20
    6 Jasper de Jong 17,87 18,37
    7 Krijn Tolboom 13,75 14,07


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Djalil Pater 1,50 1,50
    4 Jasper de Jong 1,20 1,25


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Akaash Spikman 4,80 +0.2 m/s5,27
    2 Kai Gorter 4,25 +0.6 m/s4,08
    4 Krijn Tolboom 2,96 +0.3 m/s2,85


    Masters Mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Arjan Marchand M40 8:44,42 9:12,00


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Henk-Jan Schaaphok 11,37 +0.9 m/s11,48


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Henk-Jan Schaaphok 23,44 -0.1 m/s23,45


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    5 Michel van Kruchten 2:11,88 2:09,00


    Senioren mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Tim Grelling 9:51,44 10:05,00


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    3 Niels Venema 4,89 +0.0 m/s6,25


    Masters Vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Melina Congiu V35 13,92 +0.9 m/s13,87


    Masters Vrouwen - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Melina Congiu V35 17,79 +1.1 m/s18,46


    Masters Vrouwen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Hanneke Vasse V45 31,81 31,95


    Masters Vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Hanneke Vasse V45 10,27 10,97


    Masters Vrouwen - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Wendy Koolhaas V35 65,34 64,14


    Masters Vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Melina Congiu V35 4,40 +0.4 m/s4,57


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Fanny Spikman 1:02,88 1:01,78
    2 Benthe Tiegelaar 1:08,11 1:07,42


    Meisjes Junior A - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Anneloes Wonink 39,20 40,54


    Meisjes Junior A - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Anneloes Wonink 12,18 13,14


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Brecht van der Vliet 26,67 +1.1 m/s27,30
    4 Sara Mina Saberi 27,61 +1.1 m/s27,94
    Suzanne Libbers DNS 26,57


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    2 Noortje Huitema 1:00,92 1:02,06
    Suzanne Libbers DNS 56,52


    Meisjes Junior B - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    2 Aukje Vellinga 15,76 +0.6 m/s15,98
    4 Britt Weerman 16,35 +0.6 m/s14,49


    Meisjes Junior B - 400 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Vera Derksema 1:06,14 1:04,41
    2 Emy Guikema 1:06,49 1:06,40
    3 Isabeau Leegwater 1:18,66 1:19,34


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Isabeau Leegwater 9,85 9,56


    Meisjes Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    2 Isabeau Leegwater 31,14 28,13


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    2 Danara Stoppels 10,65 +0.4 m/s10,72
    4 Noortje Huitema 10,93 +0.4 m/s11,00
    6 Danique Huisjes 11,01 +0.4 m/s10,93
    Brecht van der Vliet DNS 10,69
    Denise Zanferrari DNS 11,00


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tiba Miran 2:18,50 2:20,78
    4 Selma Spikman 2:28,81 2:32,09
    12 Aurore Sterrenburg 2:54,57 2:52,49


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Esmee Douma 12,40 +0.7 m/s12,32
    2 Danara Stoppels 12,63 +0.7 m/s12,84
    7 Danique Huisjes 14,04 +0.7 m/s13,50


    Meisjes Junior C - 300 meter horden

    # Naam ResOBP
    Britt Weerman DNS 46,12


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    2 Nikita Nie 24,84 26,02
    4 Eva Martens 22,31 22,78
    8 Noortje Huitema 17,86 22,00


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Nikita Nie 10,25 10,00
    3 Eva Martens 9,09 9,37
    8 Carmen Uildriks 7,39 7,02
    Denise Zanferrari DNS 9,88


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    3 Esmee Douma 28,65 25,22
    4 Eva Martens 26,50 23,27
    5 Nikita Nie 24,75 20,36
    7 Carmen Uildriks 21,16 19,24


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Esmee Douma 1,55 1,55
    7 Ellis van Leeuwen 1,15 1,25
    Britt Weerman DNS 1,70
    Noortje Huitema --- 1,45


    Meisjes Junior C - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Danique Huisjes 2,16 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Danara Stoppels 5,03 -0.1 m/s5,29
    5 Danique Huisjes 4,69 +0.2 m/s4,67
    6 Aurore Sterrenburg 4,25 -0.1 m/s4,05
    11 Ellis van Leeuwen 3,40 -0.4 m/s2,85
    Nikita Nie --- ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    14 Renske Lolkema 9,15 +0.1 m/s9,38
    16 Sascha Keukenkamp 9,21 +0.1 m/s9,38


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Renske Lolkema 3:40,34 3:37,47
    7 Nura Hofstra 4:08,67 4:07,43


    Meisjes Junior D - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    2 Maud Visscher 10,53 +0.1 m/s10,40
    6 Sascha Keukenkamp 11,34 -0.1 m/s11,94
    10 Marieke de Jong 12,97 -0.1 m/s13,80
    11 Nura Hofstra 13,89 -0.1 m/s15,00


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    2 Maud Visscher 26,26 24,97
    12 Nura Hofstra 12,72 12,05


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Maud Visscher 12,87 11,65


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    9 Tessa van ...aalduinen 9,13 8,34


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    6 Sascha Keukenkamp 1,35 1,30


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    4 Maud Visscher 4,28 +2.7 m/s4,35
    6 Sascha Keukenkamp 4,25 +1.7 m/s4,24
    15 Marieke de Jong 3,42 -0.6 m/s2,70


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Lea Jurdzinski 12,49 +0.5 m/s12,19
    1 Dominique Veninga 12,49 +0.5 m/s12,64


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Dominique Veninga 25,01 +0.1 m/s25,53
    2 Lea Jurdzinski 25,48 +0.1 m/s24,83


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    2 Bernice Meijer 59,17 56,21


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Carlijn Wagenaar 2:17,91 2:12,32
    3 Machteld Mulder 2:20,10 2:08,49
    7 Lynn van der Schaaf 2:37,24 2:24,00


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Lotte De Hosson 11:24,09 11:30,00


    Senioren vrouwen - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Lieke Muller 15,20 +1.1 m/s15,00


    Senioren vrouwen - 400 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Henderyke Wonink 1:02,51 1:01,50


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Eva Reinders 52,85 56,54


    Senioren vrouwen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Lieke Muller 42,43 46,29
    2 Veerle De Vries 38,52 44,76
    3 Robin Groen 31,94 38,23


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Lieke Muller 1,60 1,61
    2 Aruna Rikkers 1,60 1,60