Vereniging 'AV Impala' op 'Martinibokaal + NNK CD junioren'

Prijzen

Jarin van der Kooi
  • Jongens Junior A - Discus - 34,14
Jarin van der Kooi
  • Jongens Junior A - Kogel - 13,12
Jarin van der Kooi
  • Jongens Junior A - Speer - 44,00
Sven Smeman
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,65
Sven Smeman
  • Jongens Junior A - Polshoog - 2,76
Willem Jongsma
  • Jongens Junior B - 110mH - 18,28
Willem Jongsma
  • Jongens Junior B - 400mH - 1:08,14
Willem Jongsma
  • Jongens Junior B - Discus - 22,81
Piter Nijboer
  • Jongens Junior B - Kogelsl - 41,61
Florian Van der Dussen
  • Jongens Junior C - 100m - 12,25
Mark Scholten
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,44
Piter Nijboer
  • Jongens Junior C - Discus - 37,92
Piter Nijboer
  • Jongens Junior C - Kogel - 14,09
Jos Jongsma
  • Jongens Junior C - Kogel - 9,27
Piter Nijboer
  • Jongens Junior C - Speer - 39,77
Mark Scholten
  • Jongens Junior C - Ver - 4,99
Rodney Hoogterp
  • Senioren mannen - Ver - 6,68
Sarah de Vries
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:28,58
Tineke de Jong
  • Senioren vrouwen - 200m - 28,11
Anke Zonderland
  • Senioren vrouwen - 400mH - 1:04,28
Marlou Hospes
  • Senioren vrouwen - Kogelsl - 38,50
Louise Taatgen
  • Senioren vrouwen - HSS - 12,26

Hoogtepunten

Piter Nijboer JJC Discus
  • 37,92
  • Mark Scholten JJC Ver
  • 4,99
  • Piter Nijboer JJC Speer
  • 39,77
  • Alyssa Bulthuis MJD Hoog
  • 1,35
  • Florian Van der Dussen JJC 100m
  • 12,25
  • Sarah de Vries MJD 1000m
  • 3:28,58
  • Alyssa Bulthuis MJD 60mH
  • 11,21
  • Alyssa Bulthuis MJD 60m
  • 9,14
  • Piter Nijboer JJC Kogel
  • 14,09
  • Martje ter Doest MJD Hoog
  • 1,35
  •  

    Jongens Junior A - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Jarin van der Kooi 34,14 34,15


    Jongens Junior A - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Jarin van der Kooi 13,12 13,27


    Jongens Junior A - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    2 Jarin van der Kooi 44,00 44,15


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Sven Smeman 1,65 1,75


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Sven Smeman 2,76 2,90


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    5 Jesse-Joram Stork 2:19,00 2:17,00


    Jongens Junior B - 110 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Willem Jongsma 18,28 +0.4 m/s20,72


    Jongens Junior B - 400 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Willem Jongsma 1:08,14 1:08,97


    Jongens Junior B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    2 Willem Jongsma 22,81 19,42


    Jongens Junior B - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Piter Nijboer 41,61 38,49


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Florian Va...er Dussen 12,25 +0.5 m/s12,48


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Florian Va...er Dussen DNS 2:17,36


    Jongens Junior C - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    2 Mark Scholten 15,44 +0.6 m/s15,50


    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Piter Nijboer 37,92 34,38
    4 Jos Jongsma 28,91 29,83


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Piter Nijboer 14,09 12,82
    3 Jos Jongsma 9,27 9,01


    Jongens Junior C - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    Piter Nijboer --- 43,66


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Piter Nijboer 39,77 39,51
    Jos Jongsma DNS 19,40


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Mark Scholten 1,45 1,50


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Mark Scholten 4,99 +3.4 m/s5,18
    6 Florian Va...er Dussen 4,28 +3.9 m/s5,72


    Masters Mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Stefan van der Wal M45 DNS 2:33,00


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Rodney Hoogterp 6,68 +1.2 m/s6,84


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    7 Eline Vledder 2:34,83 2:43,67


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    5 Fiona de Vries 13,56 +0.7 m/s13,51


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    6 Karin Vlasblom 20,70 20,65


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    6 Karin Vlasblom 22,22 22,77


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Fiona de Vries 1,40 1,55


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Karin Vlasblom --- 4,10


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    13 Alyssa Bulthuis 9,14 +0.3 m/s9,20
    18 Martje ter Doest 9,46 +0.1 m/s9,70


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Sarah de Vries 3:28,58 3:36,46


    Meisjes Junior D - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    5 Alyssa Bulthuis 11,21 +0.1 m/s11,23


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    11 Martje ter Doest 14,00 16,12


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    13 Alyssa Bulthuis 7,12 9,09


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    5 Alyssa Bulthuis 22,28 18,43
    8 Martje ter Doest 17,60 17,80


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Martje ter Doest 1,35 1,40
    5 Alyssa Bulthuis 1,35 1,43


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Louise Taatgen DNS 13,33


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    3 Tineke de Jong 28,11 +1.1 m/s27,89


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    5 Anneke Kootstra 1:05,12 1:04,17
    6 Tineke de Jong 1:06,42 1:07,73


    Senioren vrouwen - 400 meter horden

    # Naam ResOBP
    2 Anke Zonderland 1:04,28 1:03,67


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    3 Marlou Hospes 38,50 40,99


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBP
    1 Louise Taatgen 12,26 +1.9 m/s12,22