Vereniging 'AV Horror Sneek' op 'Martinibokaal + NNK CD junioren'

Prijzen

Sytze Bram de Witte
  • Jongens Junior A - 400m - 52,84
Sytze Bram de Witte
  • Jongens Junior A - Ver - 6,16
Thijs Jorritsma
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,45
Rody de Wolff
  • Senioren mannen - 110mH - 14,76
Rody de Wolff
  • Senioren mannen - Hoog - 1,95
Sanne Haagsma
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,45
Larissa Wubbolts
  • Meisjes Junior B - HSS - 9,83
Karlijn van der Meeren
  • Meisjes Junior B - HSS - 9,41
Baudien Venema
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,46
Tess Jaarsma
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:23,08
Annamarijn van Ginneken
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35
Baudien Venema
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35

Hoogtepunten

Tjalle-Durk van der Eems JJC Hoog
  • 1,40
  • Tess Jaarsma MJD 1000m
  • 3:23,08
  • Annamarijn van Ginneken MJD Hoog
  • 1,35
  • Baudien Venema MJD 60m
  • 8,46
  • Thijs Jorritsma JJC Hoog
  • 1,45
  • Noortje Sieperda MJD Discus
  • 22,19
  • Baudien Venema MJD Hoog
  • 1,35
  • Tjalle-Durk van der Eems JJC Speer
  • 32,22
  • Rody de Wolff Msen Hoog
  • 1,95
  • Rody de Wolff Msen 110mH
  • 14,76
  •  

    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    2 Sytze Bram de Witte 52,84 54,23


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Sytze Bram de Witte 6,16 +0.5 m/s6,03


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Thijs Jorritsma DNS 14,19


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    4 Tjalle-Dur... der Eems 32,22 30,35


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Thijs Jorritsma 1,45 1,55
    5 Tjalle-Dur... der Eems 1,40 1,41


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    7 Tjalle-Dur... der Eems 4,22 +1.9 m/s4,23


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Sam Van der Werf DNS 3:02,16


    Senioren mannen - 110 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Rody de Wolff 14,76 +0.4 m/s14,53


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Rody de Wolff 1,95 1,94


    Meisjes Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    4 Sanne Haagsma 24,65 25,25


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Sanne Haagsma 1,45 1,40


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBP
    1 Larissa Wubbolts 9,83 +1.6 m/s---
    2 Karlijn va...er Meeren 9,41 +0.8 m/s9,36


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    3 Baudien Venema 8,46 +0.6 m/s8,38


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tess Jaarsma 3:23,08 3:25,71


    Meisjes Junior D - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    7 Annamarijn... Ginneken 11,42 -0.1 m/s11,58
    9 Noortje Sieperda 12,54 -0.1 m/s11,50


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    4 Noortje Sieperda 22,19 24,72


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    9 Tess Jaarsma 8,27 8,82


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    7 Noortje Sieperda 19,18 18,48


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Annamarijn... Ginneken 1,35 1,30
    3 Baudien Venema 1,35 1,35
    8 Tess Jaarsma 1,25 1,30