Vereniging 'AAC `61' op 'Martinibokaal + NNK CD junioren'

Prijzen

Jim Dhore
  • Jongens Junior A - 100m - 11,31
Wouter de Does
  • Jongens Junior A - 110mH - 16,34
Wouter de Does
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,85
Manolito Musters
  • Jongens Junior B - 800m - 2:02,18
Sweder Visser
  • Jongens Junior C - 800m - 2:18,92
Jelmer Rensing
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:16,45
Tim Duker
  • Jongens Junior D - Discus - 21,18
Mike Berends
  • Jongens Junior D - Discus - 19,55
Tim Duker
  • Jongens Junior D - Kogel - 7,86
Mike Berends
  • Jongens Junior D - Speer - 28,78
Mike Berends
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Wies Kesting
  • Meisjes Junior B - 400m - 1:00,86
Sanne Niestijl
  • Meisjes Junior B - 800m - 2:31,33
Lilian van Klinken
  • Meisjes Junior B - Kogelsl - 37,76
Rozemarie Fokkema
  • Meisjes Junior C - Discus - 28,89
Amber Slomp
  • Meisjes Junior C - Discus - 24,78
Rozemarie Fokkema
  • Meisjes Junior C - Kogel - 11,07
Rozemarie Fokkema
  • Meisjes Junior C - Kogelsl - 21,34
Rozemarie Fokkema
  • Meisjes Junior C - Speer - 29,52
Floor Dijkstra
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,60
Olivia Carli
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,23
Samarijn Pluijmert
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,69
Lotte Slomp
  • Meisjes Junior D - Discus - 23,21
Lotte Slomp
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,43
Lotte Slomp
  • Meisjes Junior D - Speer - 26,87
Olivia Carli
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,44
Noa Dhore
  • Senioren vrouwen - 100m - 12,92
Noa Dhore
  • Senioren vrouwen - Ver - 5,14

Hoogtepunten

Lotte Slomp MJD Kogel
  • 10,43
  • Lotte Slomp MJD 60m
  • 8,82
  • Olivia Carli MJD Ver
  • 4,44
  • Valenciano Roffel JJD 80m
  • 11,12
  • Olivia Carli MJD 60m
  • 8,23
  • Jelmer Rensing JJD 1000m
  • 3:16,45
  • Lotte Slomp MJD Discus
  • 23,21
  • Sweder Visser JJC 800m
  • 2:18,92
  • Leander van den Berg JJD 1000m
  • 3:23,95
  • Mike Berends JJD Speer
  • 28,78
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jim Dhore 11,31 +0.9 m/s12,00


    Jongens Junior A - 110 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Wouter de Does 16,34 +0.4 m/s16,68


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Wouter de Does 1,85 1,85


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Manolito Musters 2:02,18 2:02,88


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Sweder Visser 2:18,92 2:17,00


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    4 Valenciano Roffel 11,12 +0.8 m/s10,83
    7 Mike Berends 11,55 +0.8 m/s11,45


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Jelmer Rensing 3:16,45 3:18,53
    5 Leander van den Berg 3:23,95 3:28,13
    8 Ate Clobus 3:28,38 3:24,54
    11 Aris Remmerde 3:47,31 3:27,07


    Jongens Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Tim Duker 21,18 15,89
    3 Mike Berends 19,55 18,12


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Tim Duker 7,86 8,19


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Mike Berends 28,78 28,75
    4 Tim Duker 21,69 15,00


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Mike Berends 1,40 1,45


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Martijn Langen DNS 39,58


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Wies Kesting 1:00,86 1:01,59


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Sanne Niestijl 2:31,33 2:31,43


    Meisjes Junior B - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Lilian van Klinken 37,76 36,64


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    11 Elin Louise Slagt 2:54,19 2:39,98


    Meisjes Junior C - 300 meter horden

    # Naam ResOBP
    Elin Louise Slagt DNS 54,00


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Rozemarie Fokkema 28,89 29,56
    3 Amber Slomp 24,78 26,65
    5 Caya van der Mei 20,97 22,13


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Rozemarie Fokkema 11,07 10,97
    4 Amber Slomp 8,53 8,42
    6 Caya van der Mei 8,04 7,55


    Meisjes Junior C - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Rozemarie Fokkema 21,34 25,00


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Rozemarie Fokkema 29,52 27,68
    8 Caya van der Mei 20,92 20,00
    9 Amber Slomp 19,65 20,30


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Floor Dijkstra 1,60 1,60


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    4 Floor Dijkstra 4,74 +0.0 m/s4,97


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Olivia Carli 8,23 +0.6 m/s8,45
    8 Lotte Slomp 8,82 +0.6 m/s8,81
    12 Samarijn Pluijmert 9,12 +0.3 m/s8,98


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Nina Van Halen DNS 3:55,64


    Meisjes Junior D - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    3 Samarijn Pluijmert 10,69 +0.1 m/s10,82


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    3 Lotte Slomp 23,21 15,86
    6 Celine Dijkstra 18,99 9,79
    10 Samarijn Pluijmert 15,71 22,48


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    3 Lotte Slomp 10,43 9,51
    7 Celine Dijkstra 8,65 8,61


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    3 Lotte Slomp 26,87 24,63
    4 Samarijn Pluijmert 23,12 22,70
    6 Celine Dijkstra 19,57 13,80


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Olivia Carli 4,44 +2.6 m/s4,30
    8 Celine Dijkstra 3,91 +3.4 m/s3,89
    10 Nina Van Halen 3,86 +1.8 m/s3,91


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Noa Dhore 12,92 +0.5 m/s12,59


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Astrid Jonkers DNS 35,02


    Senioren vrouwen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Astrid Jonkers DNS 31,78


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Noa Dhore 5,14 +0.3 m/s5,65