Vereniging 'Groningen Atletiek' op '2e Medaillewedstrijden Groningen & Drenthe'

Jongens Pupil A - Meerkamp

Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
Adam Kanning 11,77 5:09,05 3,70 0,90 919
Arnel Ahmetspahic 9,09 3:32,61 8,60 1,20 2237
Bas ter Steege 9,98 4:27,10 5,30 1,15 1592
Cuno Harmes 9,31 3:34,51 7,50 1,20 2127
Dean Amsing 10,56 5:46,02 5,30 1,00 1161
Jens Niemeijer 10,75 4:31,20 6,20 1,05 1450
Jeroen Sibeijn 10,86 4:03,03 4,90 1,05 1469
Jerrik Thalen 10,94 4:06,12 3,80 1,00 1328
Jorrit Schipper 10,52 4:25,89 5,20 1,05 1438
Kaj Zwart 10,60 4:08,94 5,60 1,05 1524
Lasse Cnubben 9,93 3:27,84 6,50 1,25 2044
Luuk Pranger 10,76 4:34,09 4,10 0,90 1186
Manne Vlietstra 10,04 4:34,95 5,50 1,10 1530
Mart Groenboom 9,80 4:19,33 6,00 1,15 1696
Martijn Thoen 11,03 5:03,91 6,30 0,95 1237
Mats Reitsma 10,49 3:43,55 5,90 1,00 1648
Robin Bos 10,80 DNS 5,10 0,90 981
Robin Postma 9,74 3:42,74 5,60 1,10 1820
Ruben Oosterhof 10,39 4:30,00 6,10 1,00 1461
Tesse Kuper 11,27 4:30,98 4,60 0,85 1133
Thijs van Dam 9,96 DNS 6,30 DNS 908
Tim Hermans 9,64 4:07,06 5,60 1,00 1640
Timo Tervoort 11,67 DNS 6,10 1,00 1012
Timo de Vroome 10,50 3:52,52 5,10 1,00 1547
Tom de Greef 12,03 5:07,58 3,70 1,00 968
Willem Berg 10,77 4:39,86 3,80 0,95 1178
Yarne Dotinga 10,91 3:58,49 4,30 0,95 1370
Ylian Laarman 10,45 4:33,77 4,80 0,90 1280


Jongens Pupil B - Meerkamp

Naam 1000mVortexHoogVerPunten totaal
Nils ter Steege 4:39,20 13,00 0,95 2,50 985
Quinn van Dijk 4:32,81 16,50 0,90 2,80 1089
Rink Niemeijer 4:48,23 15,00 0,95 2,45 978
Stijn van den Berg 4:11,55 22,50 1,00 2,85 1344
Stijn Kats 4:37,91 11,50 0,90 2,40 905
Thijmen Lub 4:54,61 18,50 0,75 2,20 814
Thomas Hurley 4:10,04 17,00 1,10 2,80 1336


Jongens Pupil C - Meerkamp

Naam 40mM-balVortexVerPunten totaal
Benjamin Teunter 7,47 5,10 13,50 2,90 1317
Boris Bouwhuis 7,72 3,90 12,50 2,60 1106
Floris Vintges 8,61 4,00 12,00 1,80 799
Hugo Wijnholds 8,48 3,70 13,00 2,15 883
Job Mulder 7,13 5,30 16,00 3,20 1500
Kian Sportel 7,34 4,70 14,50 2,60 1272
Kyano Meijer 7,41 5,00 17,00 2,75 1349
Matthijs Kruizinga 8,95 3,60 8,50 1,65 621
Micha Berghuis 8,09 3,70 7,00 2,40 874
Ole Beukenkamp 8,45 3,30 12,00 2,30 868
Reinier Sibeijn 8,68 4,30 13,00 2,35 940
Samual Ui...Groenveld 7,45 5,60 19,00 2,45 1350
Sander van...aalduinen 8,16 4,00 12,50 2,15 947
Silvijn Smit 8,53 4,00 9,50 2,00 803
Thomas Kamps 7,86 4,00 8,00 2,65 1009
Tiemen Kuiper 7,69 3,50 7,00 2,60 967
Yorrick Rozema 8,13 4,50 14,00 2,25 1035


Jongens Pupil mini - Meerkamp

Naam 40mM-balVortexVerPunten totaal
Storm Kievit 7,70 3,20 9,00 2,05 876


VB Mannen - Meerkamp

Naam 100m400mKogelVerPunten totaal
Dennis Boersma 19,01 1:42,02 4,77 2,74 30
Mario Perquin 19,51 2:38,12 6,32 2,23 35
Maurice Perquin 1:27,45 9:19,94 1,22 DNS 5
Ronnie Perquin 1:09,45 3:46,45 6,08 1,52 24


Meisjes Pupil A - Meerkamp

Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
Birgit Havenga 10,45 4:31,45 6,10 1,00 1447
Eline Urban 10,96 4:58,37 4,20 1,00 1158
Eliza Huizinga 9,76 3:49,81 5,00 1,10 1739
Esther Zijlstra 11,24 4:57,54 3,40 0,90 991
Fieke Sportel 9,52 3:57,16 5,70 1,10 1787
Inez Keun 9,93 4:06,62 7,40 1,05 1740
Jara de Boer 10,06 4:37,18 4,20 0,95 1319
Jelka Verhagen 10,05 4:46,32 4,70 1,10 1434
Jetske Steenmeijer 11,80 4:48,63 3,00 0,85 884
Joska Stol 10,12 4:49,10 4,10 1,05 1335
Julia Dokter 8,71 3:30,55 8,50 1,50 2553
Karlijn Van Emmerik 10,97 4:27,01 4,00 1,00 1251
Kiki Beukenkamp 9,41 4:18,84 5,80 1,05 1677
Kirsten Huizenga 10,75 4:14,87 4,50 0,95 1330
Leya Topelen 10,38 4:53,89 4,80 1,05 1331
Lisanne Lub 11,21 4:43,86 5,80 0,95 1248
Liselot Smit 10,41 4:01,53 4,70 1,10 1560
Meike Adriaanse 10,85 4:42,76 4,90 1,00 1274
Mila Aukema 9,53 3:58,72 6,70 1,15 1875
Myrthe Engelsman 10,19 DNS 4,70 1,05 1148
Noor von Hebel 11,07 4:43,05 5,50 0,95 1248
Nynke Oosterloo 9,99 4:08,43 7,60 1,20 1844
Pascale Kruiter 10,38 4:47,62 4,50 1,05 1331
Roos Wekema 10,65 4:16,39 4,10 1,05 1381
Sterre Kievit 9,35 3:51,61 7,50 1,10 1952


Meisjes Pupil B - Meerkamp

Naam 1000mVortexHoogVerPunten totaal
Anne Sophie Kamps 5:00,82 10,00 0,80 2,50 748
Anouk Huisman 4:08,02 10,50 0,90 2,70 1066
Cynthia Urban 4:35,36 13,50 0,85 2,40 914
Femke Bakker 4:13,83 11,50 0,90 2,85 1090
Femke Bakker DNS DNS DNS DNS 0
Jasmijn Kraima 4:44,48 16,00 1,10 3,15 1256
Jitske Visser 4:41,70 10,00 0,90 2,65 913
Kishaya Camelia 5:36,75 13,50 0,85 2,45 740
Nica Lips 4:37,87 15,00 1,05 3,60 1317
Roos Mooibroek 4:25,77 10,00 0,75 2,65 862
Susanne Neerhof DNF 17,00 0,90 2,35 731


Meisjes Pupil C - Meerkamp

Naam 40mM-balVortexVerPunten totaal
Elin Thalen 7,73 4,00 12,00 2,60 1102
Eva Wilbers 7,02 5,30 18,50 3,00 1522
Liene Ritsema 7,27 5,90 14,50 2,45 1336
Mare Engelsman 8,16 3,20 10,50 2,20 856
Nika Dimov 8,15 3,20 8,00 2,30 826
Niloufer Rozeboom 8,80 2,70 6,50 1,80 549
Yinthe Beuving 8,11 3,70 8,50 2,20 864


Meisjes Pupil mini - Meerkamp

Naam 40mM-balVortexVerPunten totaal
Jillis Boekaar 8,60 2,80 5,50 1,90 580


VB Vrouwen - Meerkamp

Naam 100m400mKogelVerPunten totaal
Freida Zwiep 22,65 2:08,05 3,28 1,66 11
Roos Perquin 22,88 2:13,33 3,63 1,60 9
Simone Jacobs 30,07 2:58,58 3,03 1,47 4