Vereniging 'GAC Hilversum' op '3e wedstrijd pupillencompetitie Regio 2-5'

Prijzen

Thimo Gisius
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2110 punten
  • 60 meter   9,4
  • 1000 meter   3:36,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,34
  • Verspringen   3,94
Kealan Steba
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2049 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:38,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,00
  • Verspringen   3,93
Niels Bitter
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2252 punten
  • 60 meter   9,3
  • 1000 meter   3:37,4
  • Vortexwerpen   44,97
  • Verspringen   4,03
Marijn Walstra
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2014 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   3:49,8
  • Vortexwerpen   36,35
  • Verspringen   3,76
Thijmen van Wijchen
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 2082 punten
  • 40 meter   7,2
  • 1000 meter   3:32,8
  • Vortexwerpen   34,10
  • Hoogspringen   1,23
Florian van Wijchen
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1941 punten
  • 40 meter   7,0
  • 1000 meter   3:27,5
  • Vortexwerpen   29,12
  • Hoogspringen   1,00
Joep Deiman
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1776 punten
  • 40 meter   6,8
  • 1000 meter   3:52,7
  • Vortexwerpen   27,48
  • Hoogspringen   0,95
Frits Nijs
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1596 punten
  • 40 meter   7,2
  • 600 meter   2:16,9
  • Vortexwerpen   25,91
  • Verspringen   3,05
Jip ter Smitten
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1221 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:31,8
  • Vortexwerpen   18,10
  • Verspringen   2,84
Hidde Oldenhof
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1167 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:23,5
  • Vortexwerpen   14,41
  • Verspringen   2,55
Carmen van Soest
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1850 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   3:52,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,02
  • Verspringen   3,50
Kate Nijs
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1702 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   3:48,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,90
  • Verspringen   3,45
Florien van Kesteren
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1897 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   3:53,9
  • Vortexwerpen   28,19
  • Verspringen   3,75
Jinthe van Loon
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1512 punten
  • 40 meter   7,0
  • 1000 meter   3:53,7
  • Vortexwerpen   17,31
  • Hoogspringen   0,85
Evi Westerveld
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1502 punten
  • 40 meter   7,2
  • 1000 meter   4:11,2
  • Vortexwerpen   17,71
  • Hoogspringen   1,00
Cheyenne van den Bos
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1386 punten
  • 40 meter   7,5
  • 1000 meter   4:17,7
  • Vortexwerpen   18,12
  • Hoogspringen   0,95
Orla White
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1402 punten
  • 40 meter   7,3
  • 600 meter   2:17,6
  • Vortexwerpen   14,70
  • Verspringen   3,00
Annemette Hommema
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1264 punten
  • 40 meter   7,3
  • 600 meter   2:30,6
  • Vortexwerpen   12,87
  • Verspringen   2,97
Laura Vroon
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 767 punten
  • 40 meter   8,8
  • 600 meter   2:31,6
  • Vortexwerpen   8,03
  • Verspringen   2,22

Hoogtepunten

Florian van Wijchen JPB 1000m
  • 3:27,44
  • Florien van Kesteren MPA2 60m
  • 9,49
  • Evi Westerveld MPB 40m
  • 7,18
  • Jinthe van Loon MPB 40m
  • 6,98
  • Simon Egberts JPA2 60m
  • 9,29
  • Carmen van Soest MPA1 60m
  • 9,79
  • Joep Deiman JPB 40m
  • 6,77
  • Niels Bitter JPA2 Vortex
  • 44,97
  • Fleur Sleeman MPA2 60m
  • 9,86
  • Tijmen de Beer JPA2 60m
  • 8,79
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    2 Thimo Gisius 9,39 3:36,26 7,34 3,94 2110
    3 Kealan Steba 9,57 3:37,93 7,00 3,93 2049
    4 Youri van der Linden 9,39 3:48,74 7,15 3,94 2030
    5 Boudewijn ... den Haak 9,68 3:41,45 7,27 3,69 1977
    6 Nout van der Schoot 9,74 3:45,57 6,07 3,51 1838
    8 David Spieker 10,06 3:55,09 5,08 3,35 1643
    10 Thymen Moen 9,97 4:11,45 5,62 3,43 1631
    11 Kian Hullegie 10,15 4:07,54 5,21 3,43 1594
    14 Alex Spieker 10,29 4:05,72 5,65 3,11 1547
    18 Siebe van ...r Weerden 10,64 4:09,71 5,73 3,27 1517
    19 Kane van Verseveld 10,42 4:09,93 4,43 3,13 1430
    23 Wijnand Ubbens 10,37 5:17,46 5,59 3,50 1354
    25 Siebren Verra 11,22 4:29,21 4,99 3,22 1303
    27 Thomar Neidig 11,16 4:22,08 4,89 3,00 1288
    29 Liam Brouwer 11,05 4:49,91 4,69 3,10 1206
    32 Hugo Bosman 12,63 DNS 4,90 2,93 796


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC JPA1 team I GAC Hilversum - JPA1 4 35,92 618
    2 GAC JPA1 Team 2 GAC Hilversum - JPA1 4 37,97 529
    3 Spirt A1 Boys AV Spirit Lelystad - JPA1 4 39,75 459
    4 Zuidwal JPA1 team 1 AV Zuidwal - JPA1 4 40,09 447
    5 Zuidwal JPA1 team 2 AV Zuidwal - JPA1 4 42,17 374


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    1 Niels Bitter 9,30 3:37,37 44,97 4,03 2252
    3 Marijn Walstra 9,47 3:49,73 36,35 3,76 2014
    4 Daniël Westerweel 9,66 3:36,89 27,53 3,62 1927
    9 Boris van Zwam 9,63 3:48,33 24,44 3,66 1838
    10 Auke Zijlstra 9,67 3:50,55 26,41 3,59 1830
    11 Simon Egberts 9,29 4:00,69 25,00 3,55 1818
    12 Tim van der Knaap 9,65 3:54,56 25,18 3,61 1802
    13 Bas Wesselink 9,68 4:00,60 25,90 3,67 1788
    15 Borre Brouwer 10,32 4:05,66 32,31 3,50 1706
    17 Ruben Lagas 10,38 3:43,20 25,62 3,28 1690
    18 Jurre Dijkstra 10,35 4:04,42 28,37 3,47 1657
    21 Daan de Vries 10,56 4:07,08 33,22 3,13 1603
    25 Antoni Traversari 10,04 4:24,22 20,56 3,18 1460
    27 Bob Brekelmans 10,53 5:04,14 31,80 3,03 1361
    29 Tijmen de Beer 8,79 DNS DNS 4,35 1278
    31 Roy Ramaekers 10,69 4:29,56 16,03 3,02 1247
    32 Koen Bader 11,12 4:14,52 17,80 2,60 1196
    33 Thijs van den Berg 10,66 DNS 24,22 3,28 1131
    34 Qing Northolt 10,07 DNF 19,32 2,82 1057
    36 Tijs van der Meer 11,13 DNS 17,27 2,78 874
    37 Mees van der Pijl DNS DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC JPA2 team 1 GAC Hilversum - JPA2 4 35,15 654
    2 Zuidwal JPA2 team 1 AV Zuidwal - JPA2 4 37,73 539
    3 GAC JPA2 team 3 GAC Hilversum - JPA2 4 38,11 524
    4 GAC JPA2 team 2 GAC Hilversum - JPA2 4 38,71 499
    5 Spirit JPA2 Combi AV Spirit Lelystad - JPA2 4 39,94 452
    6 OSM JPA2 team 1 OSM `75 - JPA2 4 39,99 450
    7 Zuidwal JPA2 team 2 AV Zuidwal - JPA2 4 40,30 439
    8 GAC JPA2 team 5 GAC Hilversum - JPA2 4 40,93 416
    9 GAC JPA2 team 4 GAC Hilversum - JPA2 4 DQ 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexHoogPunten totaal
    1 Thijmen van Wijchen 7,15 3:32,77 34,10 1,23 2082
    2 Florian van Wijchen 6,92 3:27,44 29,12 1,00 1941
    3 Joep Deiman 6,77 3:52,68 27,48 0,95 1776
    4 Mika Strubbe 7,50 3:54,20 23,95 1,15 1714
    7 Luuk Buwalda 7,18 4:06,14 19,58 1,15 1662
    9 Melle de Lange 7,22 4:03,53 23,41 1,05 1645
    11 Mika Lam 7,01 4:21,29 24,11 1,05 1622
    13 Gavin Hulsman 7,05 4:21,56 18,34 1,00 1496
    14 Yuri Scholte 7,43 4:27,00 21,03 1,05 1471
    16 Roan Snel 7,80 4:30,53 20,64 0,95 1309
    19 Rick van Harn 8,14 4:17,96 14,88 0,95 1214
    20 Thijmen Middag 8,14 4:43,36 20,78 0,95 1206
    21 Flint Woolfitt 7,98 4:30,03 20,20 0,85 1199
    22 Luke van den Berg 7,46 4:07,28 21,61 NM 1177
    25 Boris Hendrix 7,55 4:31,68 11,18 0,80 1089
    26 Tom Brekelmans 8,29 4:51,84 15,32 0,90 1036
    27 Victor Jan Verweij 7,81 5:16,79 13,77 0,85 980
    30 Tibbe van Wee 8,16 7:08,38 18,00 0,85 852
    31 Anton Verweij 8,35 5:21,86 5,81 0,85 712
    32 Timo Knijff DNS DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Gac-jpb-1 GAC Hilversum - JPB 4 26,21 613
    2 GAC-jpb-2 GAC Hilversum - JPB 4 27,65 531
    3 Gac-jpb-3 GAC Hilversum - JPB 4 29,06 459
    4 Zuidwal JPB team 1 AV Zuidwal - JPB 4 29,38 444
    5 Gac-jpb-5 GAC Hilversum - JPB 4 30,32 400
    6 Gac-jpb-4 GAC Hilversum - JPB 4 30,49 393
    7 Spirit B Boys AV Spirit Lelystad - JPB 4 30,64 386


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    3 Frits Nijs 7,18 2:16,86 25,91 3,05 1596
    4 Jayden Jillings 7,09 2:29,10 19,27 3,64 1549
    6 Melle van der Meer 7,60 2:22,06 23,60 2,86 1403
    8 Robin van den Berg 7,42 2:18,59 16,91 2,61 1322
    9 Olivier va...uttervelt 7,72 2:24,79 19,39 2,55 1240
    10 Laurens Bijlard 8,08 2:21,09 17,87 2,55 1185
    12 Joep Wilhelmus 8,09 2:38,22 16,17 2,54 1032
    13 Tim Bultman 7,87 2:35,26 11,54 2,61 1024
    14 Merijn Senster 8,14 2:27,40 13,55 2,18 983
    15 Simon Renaud 8,02 2:33,73 12,58 2,32 969
    16 Ingmar Re...s-Winters 8,31 2:49,56 17,43 2,13 866
    20 Marnix Mooij 7,95 3:08,55 9,79 2,19 709
    22 Oscar Breunesse 8,96 2:46,95 11,25 2,15 687
    23 Mark Antoons 8,78 2:40,34 7,74 1,92 633
    24 Rens Ouwehand 8,88 2:55,58 9,14 2,02 583
    26 Matthijs Roumen 9,27 2:48,86 8,08 1,85 510


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Zuidwal JPC team 1 AV Zuidwal - JPC 4 27,64 532
    2 GAC JPC Team 1 GAC Hilversum - JPC 4 27,82 522
    3 GAC JPC Team 2 GAC Hilversum - JPC 3 31,30 358
    4 GAC JPC Team 3 GAC Hilversum - JPC 4 31,50 350
    5 Zuidwal JPC team 2 AV Zuidwal - JPC 4 32,99 291
    6 GAC JPC Team 4 GAC Hilversum - JPC 4 33,86 259


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    2 Jip ter Smitten 7,76 2:31,77 18,10 2,84 1221
    3 Hidde Oldenhof 7,76 2:23,45 14,41 2,55 1167
    5 Emmanuel Kwofie 7,52 2:28,97 10,04 2,23 1026
    7 Mees de Vries 8,01 2:42,39 13,90 2,41 956
    9 Abhav Sahu 8,40 2:37,68 11,13 2,45 881
    12 Quinten Gisius 8,22 DNF 14,95 2,47 775
    14 Lou de Vries 9,00 2:46,96 15,07 2,22 761
    16 Tygo Snel 9,01 2:45,08 11,42 2,26 716
    17 Peter Kliphuis 8,88 2:57,12 11,67 2,41 702
    21 Storm Snel 9,28 2:55,02 10,30 2,01 554
    24 Taeke van Wee 8,66 DNS 13,82 DNS 477
    26 Brent Wierenga 9,06 3:00,57 6,13 2,00 460
    30 Stijn van Harm 9,13 3:11,98 4,29 2,16 379
    32 Caed Steba 9,87 3:11,24 5,28 1,26 172
    33 Donato Russo DNS DNS DNS DNS 0
    33 Arsh Sahu DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Carmen van Soest 9,79 3:52,17 7,02 3,50 1850
    2 Kate Nijs 9,93 3:48,89 4,90 3,45 1702
    6 Lucile Verburg 10,60 4:00,03 4,83 3,08 1470
    7 Jet Molkenboer 10,44 3:58,98 4,21 3,08 1452
    8 Nora Oosterling 10,32 4:08,47 4,31 3,17 1450
    10 Anna Bilstra 10,67 4:06,93 4,30 2,97 1368
    13 Sophie Harms 10,94 4:34,87 5,13 3,21 1324
    14 Fay Spier 10,66 4:05,30 4,13 2,70 1310
    15 Anouk Lucassen 10,75 4:35,99 4,60 3,04 1274
    16 Loïcq Koutstaal 11,12 4:38,24 6,21 2,66 1248
    19 Eva Spreuwenberg 10,74 4:25,61 4,95 2,43 1218
    20 Noor Cents 11,53 4:37,22 4,12 2,91 1113
    21 Anouk Dekker 11,46 4:45,00 3,99 2,99 1100
    23 Rozemarijn...chelfhout 11,59 5:05,06 5,79 2,63 1073
    24 Bente van Delft 11,96 4:40,14 4,40 2,65 1022


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GACH MPA1 Team 1 GAC Hilversum - MPA1 4 38,86 494
    2 Zuidwal MPA1 team 1 AV Zuidwal - MPA1 4 40,98 415
    3 Zuidwal MPA1 team 2 AV Zuidwal - MPA1 4 41,36 401
    4 GACH MPA1 Team 3 GAC Hilversum - MPA1 4 42,17 374
    5 OSM MPA1 team 1 OSM `75 - MPA1 4 45,62 268
    6 GACH MPA1 Team 2 GAC Hilversum - MPA1 4 DQ 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    1 Florien van Kesteren 9,49 3:53,87 28,19 3,75 1897
    4 Maud Bleijs 10,19 3:43,76 26,03 3,43 1749
    5 Inte van Kralingen 9,98 3:49,85 23,55 3,57 1744
    6 Karlijn Greeve 9,87 4:07,82 29,91 3,48 1733
    9 Sylke Faber 10,05 4:10,61 17,47 3,60 1555
    10 Tess Wuring 10,56 4:16,00 27,67 3,36 1547
    11 Loes van der Linden 10,08 4:10,33 19,85 3,38 1542
    17 Sabine Renauld 10,63 4:10,82 21,25 3,29 1463
    24 Fleur Sleeman 9,86 DNS 20,44 3,18 1178
    26 Claire Voschezang 10,66 DNS 19,06 3,15 1035
    27 Noura Mangnus 10,50 DNS 16,01 3,14 1009
    29 Moira Macdaniel 10,32 DNS 15,05 3,01 993
    30 Jordan Baumbach 10,56 5:02,36 12,89 2,39 976
    31 Evi de Keizer 11,62 5:01,54 17,27 2,50 939
    34 Jasmijn van Winsen DNS 5:14,65 20,77 2,81 749
    35 Saar Fortuin DNS 5:13,36 14,23 2,64 620
    36 Lize Aben DNS DNS DNS DNS 0
    36 Kimmi Berg DNS DNS DNS DNS 0
    36 Aimee Groen DNS DNS DNS DNS 0
    36 Anna-Sophi...der Haven DNS DNS DNS DNS 0
    36 Lune Heiwegen DNS DNS DNS DNS 0
    36 Isabella Lord DNS DNS DNS DNS 0
    36 Julia Velt DNS DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC MPA2 Team 1 GAC Hilversum - MPA2 4 36,58 589
    2 Zuidwal MPA2 team 1 AV Zuidwal - MPA2 4 37,73 539
    3 GAC MPA2 Team 2 GAC Hilversum - MPA2 4 38,98 489
    4 Spirit A2 Girls AV Spirit Lelystad - MPA2 4 39,94 452
    5 GAC MPA2 Team 4 GAC Hilversum - MPA2 4 40,55 430
    6 Zuidwal MPA2 team 2 AV Zuidwal - MPA2 4 41,08 411
    7 GAC MPA2 Team 3 GAC Hilversum - MPA2 4 42,80 353
    8 GAC MPA2 Team 5 GAC Hilversum - MPA2 4 DNS 0
    8 Zuidwal MPA2 team 3 Combi AV Zuidwal - MPA2 4 DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexHoogPunten totaal
    1 Jinthe van Loon 6,98 3:53,61 17,31 0,85 1512
    2 Evi Westerveld 7,18 4:11,11 17,71 1,00 1502
    3 Cheyenne van den Bos 7,47 4:17,61 18,12 0,95 1386
    4 Maaike van Klei 7,27 4:48,16 14,81 1,05 1334
    5 Fay Janssen 7,51 4:20,73 15,09 0,95 1318
    7 Merle Brocks 7,66 4:17,09 13,36 0,90 1240
    10 Mees Millenaar 7,85 4:42,16 14,03 0,95 1158
    12 Kiki Spier 7,75 4:34,72 11,25 0,90 1116
    14 Regina Ubbens 7,97 4:45,21 14,21 0,85 1056
    16 Lotte van Erkelens 7,94 4:43,12 10,90 0,85 1009
    17 Isabella de Bruin 8,16 4:37,22 9,92 0,80 938
    19 Nienke Smit 8,31 4:50,00 11,25 0,85 932
    22 Sienna van Arkel 8,36 4:59,40 11,41 0,80 861
    24 Zoë Janssen 8,83 4:42,40 12,30 0,70 790
    25 Tara van Vliet 7,49 DNS 8,56 0,80 769
    27 Quirine Frehen 8,39 DNS 9,14 0,90 699
    29 Ilse Klievink 8,46 DNS 6,59 0,95 667
    32 Bente Verberne 8,68 DNS 5,77 0,75 468
    33 Madelief ...swijveren 9,31 5:45,22 4,47 0,70 372
    34 Suze Uttien DNS DNS DNS DNS 0
    34 Stine Welp DNS DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC MPB Team 1 GAC Hilversum - MPB 4 28,05 510
    2 GAC MPB Team 2 GAC Hilversum - MPB 4 29,15 455
    3 Zuidwal MPB team 1 AV Zuidwal - MPB 4 29,42 442
    4 Spirit B Girls AV Spirit Lelystad - MPB 4 30,65 386
    5 GAC MPB Team 4 GAC Hilversum - MPB 4 31,35 356
    6 GAC MPB Team 3 GAC Hilversum - MPB 4 31,96 331
    7 Zuidwal MPB team 2 AV Zuidwal - MPB 4 32,13 324
    8 GAC MPB Team 5 GAC Hilversum - MPB 4 32,95 292


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Orla White 7,28 2:17,53 14,70 3,00 1402
    2 Annemette Hommema 7,28 2:30,55 12,87 2,97 1264
    5 Liv Marshall 8,08 2:35,42 14,80 2,60 1042
    6 Julia Wouda 8,39 2:29,20 16,31 2,50 1040
    8 Roos Hogervorst 7,74 2:30,76 9,82 2,57 1037
    9 Linn Koekoek 8,09 2:40,15 14,04 2,59 995
    10 Franca Koutstaal 8,10 2:39,96 13,80 2,55 982
    13 Joëlle van Wilsum 8,18 2:39,70 12,45 2,61 960
    14 Hanna Karsijns 8,14 2:27,63 8,09 2,35 909
    17 Carlijn Meijer 7,97 2:44,87 7,77 2,47 841
    18 Elena Mobach 8,04 2:44,28 7,50 2,54 841
    19 Amy van Gameren 8,27 2:41,36 9,06 2,46 840
    22 Aafke Oostveen 8,33 2:56,44 9,85 2,65 799
    23 Maud van der Meer 9,04 2:35,77 10,30 2,46 788
    26 Roos van Schijndel 8,23 2:51,86 7,57 2,27 715
    27 Isolde Schwencke 8,42 2:57,56 8,89 2,23 676
    30 Heleen van Popta 8,68 2:51,80 5,28 2,44 624
    31 Julia Wahlen 8,64 2:48,62 5,72 2,07 584
    33 Julie van den Berg 8,44 3:14,39 4,61 2,29 502


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC MPC 1 GAC Hilversum - MPC 4 29,15 455
    2 Zuidwal MPC team 1 AV Zuidwal - MPC 4 30,20 406
    3 GAC MPC 5 Combi GAC Hilversum - MPC 4 30,49 393
    4 GAC MPC 3 GAC Hilversum - MPC 4 31,84 336
    5 GAC MPC 2 GAC Hilversum - MPC 4 31,86 335
    6 Spirit MPC Combi AV Spirit Lelystad - MPC 4 32,24 320
    7 Zuidwal MPC team 2 AV Zuidwal - MPC 4 32,28 318
    8 GAC MPC 4 GAC Hilversum - MPC 4 33,06 288


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    2 Laura Vroon 8,71 2:31,57 8,03 2,22 767
    4 Melia Hulsman 8,98 3:04,10 6,46 1,91 444
    8 Quahneah van den Bos 9,09 3:10,71 7,11 1,80 393