Vereniging 'AV Zuidwal' op '3e wedstrijd pupillencompetitie Regio 2-5'

Prijzen

Diede Schotsman
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2175 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:25,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,03
  • Verspringen   3,89
Tion Hilgeman
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2045 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   3:55,7
  • Vortexwerpen   42,66
  • Verspringen   3,94
Daniel Hall
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1852 punten
  • 40 meter   7,0
  • 600 meter   2:09,0
  • Vortexwerpen   25,16
  • Verspringen   3,80
Stan Kriek
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1748 punten
  • 40 meter   6,9
  • 600 meter   2:05,3
  • Vortexwerpen   22,37
  • Verspringen   3,15
Tess Kuijer
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1678 punten
  • 60 meter   10,3
  • 1000 meter   4:00,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,08
  • Verspringen   3,45
Maud te Pas
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1846 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   3:33,0
  • Vortexwerpen   19,36
  • Verspringen   3,70
Caro Gardenier
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1227 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:14,5
  • Vortexwerpen   13,49
  • Verspringen   2,64
Lienne Bleijenburg
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 762 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:48,5
  • Vortexwerpen   6,92
  • Verspringen   2,37

Hoogtepunten

Jasmijn Ketelaar MPA2 Ver
  • 3,80
  • Tion Hilgeman JPA2 Vortex
  • 42,66
  • Jasmijn Ketelaar MPA2 60m
  • 9,49
  • Maud te Pas MPA2 1000m
  • 3:32,96
  • Diede Schotsman JPA1 1000m
  • 3:25,90
  • Iris Tanck MPA2 60m
  • 9,73
  • Maud te Pas MPA2 60m
  • 9,74
  • Diede Schotsman JPA1 60m
  • 9,55
  • Stan Kriek JPC 40m
  • 6,87
  • Daniel Hall JPC 40m
  • 6,98
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Diede Schotsman 9,55 3:25,90 8,03 3,89 2175
    12 Simon Grimbergen 10,43 4:21,90 6,42 3,44 1571
    13 Niels Hagen 9,99 4:16,97 5,34 3,27 1555
    15 Colin Hendriksen 10,33 4:24,56 6,30 3,33 1545
    21 Teun Koppenberg 11,08 4:16,38 5,84 3,06 1395
    22 Storm Muilwijk 10,76 4:25,39 5,55 3,02 1373
    24 Stijn Bakker 11,40 3:58,72 4,99 2,87 1342
    26 Jippe Bleijenburg 10,77 4:51,70 5,14 3,23 1293
    28 Jorre Vlug 10,40 4:41,70 3,78 2,88 1210
    33 Thigo de Leeuw DNS DNS 4,46 DNS 303


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC JPA1 team I GAC Hilversum - JPA1 4 35,92 618
    2 GAC JPA1 Team 2 GAC Hilversum - JPA1 4 37,97 529
    3 Spirt A1 Boys AV Spirit Lelystad - JPA1 4 39,75 459
    4 Zuidwal JPA1 team 1 AV Zuidwal - JPA1 4 40,09 447
    5 Zuidwal JPA1 team 2 AV Zuidwal - JPA1 4 42,17 374


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    2 Tion Hilgeman 9,70 3:55,62 42,66 3,94 2045
    5 Jesper Rosier 9,81 4:01,85 36,14 3,66 1875
    8 Vincent Bezemer 9,66 3:54,59 24,87 3,84 1841
    14 Otis Notenboom 9,74 3:58,88 25,97 3,51 1755
    20 Yuri van den Berg 10,37 4:02,35 27,34 3,23 1604
    22 Pepijn Koot 10,33 4:05,58 23,69 3,45 1593
    24 Thijmen Koot 9,98 4:12,48 21,57 3,12 1520
    26 Ot Geelen 10,49 4:07,67 18,55 3,23 1446
    28 Laurens Biesbroek 10,96 4:48,32 26,37 3,00 1283


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC JPA2 team 1 GAC Hilversum - JPA2 4 35,15 654
    2 Zuidwal JPA2 team 1 AV Zuidwal - JPA2 4 37,73 539
    3 GAC JPA2 team 3 GAC Hilversum - JPA2 4 38,11 524
    4 GAC JPA2 team 2 GAC Hilversum - JPA2 4 38,71 499
    5 Spirit JPA2 Combi AV Spirit Lelystad - JPA2 4 39,94 452
    6 OSM JPA2 team 1 OSM `75 - JPA2 4 39,99 450
    7 Zuidwal JPA2 team 2 AV Zuidwal - JPA2 4 40,30 439
    8 GAC JPA2 team 5 GAC Hilversum - JPA2 4 40,93 416
    9 GAC JPA2 team 4 GAC Hilversum - JPA2 4 DQ 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexHoogPunten totaal
    6 Lars van Wijk 7,21 3:54,62 27,62 0,95 1669
    8 Quint van Wengen 7,24 3:49,28 19,30 1,05 1656
    12 Thomas Quik 7,24 3:54,87 14,60 1,00 1517
    28 Bram Holsappel 8,04 5:24,10 14,75 0,90 973


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Gac-jpb-1 GAC Hilversum - JPB 4 26,21 613
    2 GAC-jpb-2 GAC Hilversum - JPB 4 27,65 531
    3 Gac-jpb-3 GAC Hilversum - JPB 4 29,06 459
    4 Zuidwal JPB team 1 AV Zuidwal - JPB 4 29,38 444
    5 Gac-jpb-5 GAC Hilversum - JPB 4 30,32 400
    6 Gac-jpb-4 GAC Hilversum - JPB 4 30,49 393
    7 Spirit B Boys AV Spirit Lelystad - JPB 4 30,64 386


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Daniel Hall 6,98 2:08,96 25,16 3,80 1852
    2 Stan Kriek 6,87 2:05,29 22,37 3,15 1748
    5 Laurens Alberga 7,66 2:30,36 27,40 3,03 1411
    7 Jens de Leeuw 7,42 2:29,87 22,80 2,98 1393
    11 Warre Snel 7,68 2:30,89 15,02 2,63 1152
    18 Desmond van Zon 8,10 2:54,27 12,23 2,25 813
    21 Pim Boerman 8,57 2:52,94 9,03 2,34 703
    25 Samuel Molenaar 8,88 2:54,19 6,28 2,00 521


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Zuidwal JPC team 1 AV Zuidwal - JPC 4 27,64 532
    2 GAC JPC Team 1 GAC Hilversum - JPC 4 27,82 522
    3 GAC JPC Team 2 GAC Hilversum - JPC 3 31,30 358
    4 GAC JPC Team 3 GAC Hilversum - JPC 4 31,50 350
    5 Zuidwal JPC team 2 AV Zuidwal - JPC 4 32,99 291
    6 GAC JPC Team 4 GAC Hilversum - JPC 4 33,86 259


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    4 Timo Hagen 8,07 2:16,74 13,04 2,55 1145
    6 Daan de Boer 8,18 2:28,03 10,54 2,39 959
    8 Federico Andreucci 8,06 2:40,73 11,60 2,33 902
    10 Silas Lamme 8,30 2:45,18 10,84 2,44 844
    11 Ruben van Zon 8,38 2:33,88 11,07 2,08 834
    19 Thijs ter Borg 8,79 2:55,50 8,58 2,18 616
    20 Jesse Burger 8,42 3:02,53 6,01 2,13 564
    22 Jayden Bakker 9,19 2:55,29 9,36 1,97 537
    23 Milan Baas 8,41 2:47,34 5,35 1,63 528
    25 Stijn ten Kate 9,11 3:01,67 8,16 1,89 474
    27 Roan Barbier 8,79 3:13,02 8,93 1,70 445
    28 Rutger Alberga 9,30 3:01,47 8,53 1,65 410
    29 Daniël Klaver 9,14 2:59,53 3,18 2,07 403
    31 Valentino ...Andreucci 9,63 DNS 8,63 1,30 253


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    3 Tess Kuijer 10,22 4:00,07 6,08 3,45 1678
    4 Mirthe Knibbe 10,44 3:53,79 4,46 3,36 1551
    5 Lotte Westland 10,48 4:11,11 4,72 3,33 1478
    11 Lotte Konijn 10,45 4:24,27 4,42 3,09 1358
    12 Linde Wouda 10,15 4:39,60 3,52 3,40 1336
    18 Larissa Visser 11,01 4:22,51 3,98 2,91 1221
    22 Sigrid Schaap 10,78 4:56,55 4,18 2,58 1079


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GACH MPA1 Team 1 GAC Hilversum - MPA1 4 38,86 494
    2 Zuidwal MPA1 team 1 AV Zuidwal - MPA1 4 40,98 415
    3 Zuidwal MPA1 team 2 AV Zuidwal - MPA1 4 41,36 401
    4 GACH MPA1 Team 3 GAC Hilversum - MPA1 4 42,17 374
    5 OSM MPA1 team 1 OSM `75 - MPA1 4 45,62 268
    6 GACH MPA1 Team 2 GAC Hilversum - MPA1 4 DQ 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    2 Maud te Pas 9,74 3:32,96 19,36 3,70 1846
    7 Jasmijn Ketelaar 9,49 4:06,80 16,36 3,80 1686
    8 Hannah Rebel 10,49 3:52,03 20,74 3,43 1592
    12 Iris Tanck 9,73 4:10,61 14,54 3,40 1519
    13 Lisette Wagemaker 10,56 4:42,75 31,35 3,45 1504
    20 Julie Meulenbroek 10,11 4:32,49 13,27 3,39 1347
    25 Kyra Barneveld 10,93 4:37,51 14,58 2,82 1123
    28 Floor Leeflang 11,46 4:55,94 14,10 2,92 1008
    32 Daphne Vermaas 10,72 DNF 11,99 2,90 863
    33 Kiek Brockhoff 11,96 5:01,31 12,49 2,59 841
    36 Alessandra Krijnen DNS DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC MPA2 Team 1 GAC Hilversum - MPA2 4 36,58 589
    2 Zuidwal MPA2 team 1 AV Zuidwal - MPA2 4 37,73 539
    3 GAC MPA2 Team 2 GAC Hilversum - MPA2 4 38,98 489
    4 Spirit A2 Girls AV Spirit Lelystad - MPA2 4 39,94 452
    5 GAC MPA2 Team 4 GAC Hilversum - MPA2 4 40,55 430
    6 Zuidwal MPA2 team 2 AV Zuidwal - MPA2 4 41,08 411
    7 GAC MPA2 Team 3 GAC Hilversum - MPA2 4 42,80 353
    8 GAC MPA2 Team 5 GAC Hilversum - MPA2 4 DNS 0
    8 Zuidwal MPA2 team 3 Combi AV Zuidwal - MPA2 4 DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexHoogPunten totaal
    8 Hannah Kruijmer 7,60 4:32,56 13,18 0,90 1186
    9 Jolijn Thiel 7,57 4:27,09 10,48 0,90 1164
    13 Josefien Bentum 8,06 4:23,79 9,95 0,90 1079
    15 Danique Roest 7,60 4:26,89 8,47 0,80 1045
    21 Fileine Rebel 8,47 4:48,65 7,22 0,90 865
    23 Debora Slingerland 8,49 DNF 12,48 1,00 821
    26 Nienke de Raadt 8,55 5:34,27 8,40 0,85 711
    30 Kayleigh Vosseberg 8,56 5:47,29 7,97 0,80 633


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC MPB Team 1 GAC Hilversum - MPB 4 28,05 510
    2 GAC MPB Team 2 GAC Hilversum - MPB 4 29,15 455
    3 Zuidwal MPB team 1 AV Zuidwal - MPB 4 29,42 442
    4 Spirit B Girls AV Spirit Lelystad - MPB 4 30,65 386
    5 GAC MPB Team 4 GAC Hilversum - MPB 4 31,35 356
    6 GAC MPB Team 3 GAC Hilversum - MPB 4 31,96 331
    7 Zuidwal MPB team 2 AV Zuidwal - MPB 4 32,13 324
    8 GAC MPB Team 5 GAC Hilversum - MPB 4 32,95 292


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    3 Caro Gardenier 7,86 2:14,41 13,49 2,64 1227
    4 Tess de Boer 7,38 2:37,50 9,85 2,54 1054
    7 Veerle Koot 8,06 2:36,30 13,11 2,74 1039
    15 Elynn Barneveld 8,20 2:32,68 8,18 2,37 870
    16 Letta Bakker 8,37 2:31,89 7,39 2,49 856
    21 Britt Heutink 7,52 DNF 6,87 2,81 808
    24 Merel Wouda 8,05 2:47,52 7,14 2,34 772
    25 Mathilde Heiner 8,81 2:43,69 7,82 2,48 721
    29 Lotte Vlug 8,59 2:54,31 6,52 2,37 642
    32 Bo Gulitz 8,49 DNF 7,34 2,35 563


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC MPC 1 GAC Hilversum - MPC 4 29,15 455
    2 Zuidwal MPC team 1 AV Zuidwal - MPC 4 30,20 406
    3 GAC MPC 5 Combi GAC Hilversum - MPC 4 30,49 393
    4 GAC MPC 3 GAC Hilversum - MPC 4 31,84 336
    5 GAC MPC 2 GAC Hilversum - MPC 4 31,86 335
    6 Spirit MPC Combi AV Spirit Lelystad - MPC 4 32,24 320
    7 Zuidwal MPC team 2 AV Zuidwal - MPC 4 32,28 318
    8 GAC MPC 4 GAC Hilversum - MPC 4 33,06 288


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    3 Lienne Bleijenburg 8,08 2:48,41 6,92 2,37 762
    5 Saar Horstman 9,25 5:41,95 6,65 2,31 434
    6 Ilse Schipper 9,17 3:28,21 9,89 1,89 431
    7 Liz Holsappel 8,75 DNF 4,78 2,07 403
    9 Fenna Speksnijder 9,30 3:59,85 7,24 1,89 357
    10 Luna Ossewold 9,41 3:23,57 5,76 1,75 279
    11 Isa Gulitz 9,37 DNS 5,98 1,60 260
    12 Erica van Stratum 10,18 3:28,89 3,90 1,95 179
    15 Zanna Waarhuijs 11,19 4:10,06 6,01 1,56 93
    16 Eefke Bleijenburg DNS DNF DNS 1,07 0
    16 Kailyn Wiersma DNS DNS DNS DNS 0