Vereniging 'Marathon Pim Mulier' op 'Baaninstuif AV Rijssen'

Prijzen

Mart Ruben Nijhuis
  • Jongens Junior A - 3000m - 9:31,42
Pim Weghorst
  • Jongens Junior B - 100m - 11,91
Pim Weghorst
  • Jongens Junior B - 200m - 23,98
Bjorn Kottink
  • Jongens Junior C - 100m - 13,25
Bjorn Kottink
  • Jongens Junior C - Speer - 33,12
Tjeerd de Vries
  • Jongens Junior D - 80m - 12,67
Tjeerd de Vries
  • Jongens Junior D - Ver - 4,11
Martin Platenkamp
  • Senioren mannen - Discus - 20,85
Martin Platenkamp
  • Senioren mannen - Kogel - 8,71
Lichelle Scholing
  • Meisjes Junior A - Speer - 29,21
Lichelle Scholing
  • Meisjes Junior A - Discus - 36,48
Lichelle Scholing
  • Meisjes Junior A - Kogel - 9,32
Marjolein Klaren
  • Meisjes Junior B - Speer - 28,85
Marjolein Klaren
  • Meisjes Junior B - Kogel - 9,97
Renske de Vries
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,45
Marjolein Klaren
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,80
Kiara Smedes
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,61
Kiara Smedes
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,25
Kiara Smedes
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,32
Milou van der Schaaf
  • Senioren vrouwen - Ver - 4,68

Hoogtepunten

Kiara Smedes MJD Hoog
  • 1,25
  • Marjolein Klaren MJB Kogel
  • 9,97
  • Bjorn Kottink JJC Speer
  • 33,12
  • Pim Weghorst JJB 100m
  • 11,91
  • Sven van Leeuwen JJB 200m
  • 25,12
  • Marjolein Klaren MJB Speer
  • 28,85
  • Tom Benerink Msen 3000m
  • 9:06,75
  • Kiara Smedes MJD Ver
  • 3,32
  • Kiara Smedes MJD 60m
  • 9,61
  • Pim Weghorst JJB 200m
  • 23,98
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    4 Yvar - Schoorlemmer 12,27 -0.2 m/s11,80


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    4 Yvar - Schoorlemmer 24,70 -0.3 m/s23,86


    Jongens Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Mart Ruben Nijhuis 9:31,42 9:50,00


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Pim Weghorst 11,91 -0.7 m/s11,96
    4 Sven van Leeuwen 12,38 -0.7 m/s12,40


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Pim Weghorst 23,98 -0.3 m/s23,85
    4 Sven van Leeuwen 25,12 -0.3 m/s25,31


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    4 Thijmen Trouw 2:17,30 2:22,00
    5 Sven van Leeuwen 2:29,04 2:22,13


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Bjorn Kottink 13,25 -1.4 m/s---


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Bjorn Kottink DNS ---


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBP
    1 Bjorn Kottink 33,12 ---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Tjeerd de Vries 12,67 -3.1 m/s---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Tjeerd de Vries 4,11 ---


    Senioren mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Tom Benerink 9:06,75 9:10,00
    Arne te Nijenhuis DNF 9:50,00


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Martin Platenkamp 20,85 22,14


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Martin Platenkamp 8,71 8,93


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Susan Wouda DNS 29,08


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBP
    1 Lichelle Scholing 29,21 ---


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Lichelle Scholing 36,48 34,08


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Lichelle Scholing 9,32 10,20


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Susan Wouda - DNS 4,90


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBP
    1 Marjolein Klaren 28,85 30,00


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Marjolein Klaren 9,97 10,00


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Renske de Vries 1,45 ---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Marjolein Klaren 4,80 4,80 4,70


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Kiara Smedes 9,61 -2.0 m/s---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    5 Kiara Smedes 5,99 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Kiara Smedes 1,25 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Kiara Smedes 3,32 ---


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Milou van der Schaaf 4,68 ---