Vereniging 'AV Rijssen' op 'Baaninstuif AV Rijssen'

Prijzen

Wilbert Dennekamp
  • Jongens Junior A - Speer - 42,36
Wilbert Dennekamp
  • Jongens Junior A - Discus - 36,17
Wilbert Dennekamp
  • Jongens Junior A - Kogel - 12,71
Hidde Hofsté
  • Jongens Junior B - Speer - 46,80
Hidde Hofsté
  • Jongens Junior B - Discus - 31,80
Hidde Hofsté
  • Jongens Junior B - Kogel - 11,01
Willem Boerman
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,55
Niels Dennekamp
  • Jongens Junior B - Ver - 5,21
Twan Ligtenberg
  • Jongens Junior C - Kogel - 9,93
Twan Ligtenberg
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,50
Julian van den Belt
  • Jongens Junior C - Ver - 4,73
Herman Kreijkes
  • Masters Mannen - 100m - 14,46
Herman Kreijkes
  • Masters Mannen - 200m - 29,56
Elly Graven Fikkers
  • Masters Vrouwen - 3000m - 15:42,71
Marlot Bruggink
  • Meisjes Junior B - 800m - 2:27,48
Naomi Wessels
  • Meisjes Junior C - Speer - 21,38
Lotte Nijkamp
  • Meisjes Junior C - Speer - 18,79
Naomi Wessels
  • Meisjes Junior C - Discus - 25,93
Anne Bijpost
  • Meisjes Junior C - Discus - 18,86
Naomi Wessels
  • Meisjes Junior C - Kogel - 11,07
Lisa Nijkamp
  • Meisjes Junior D - 60m - 10,09
Loes Davenschot
  • Meisjes Junior D - 800m - 3:02,62
Britt Koster
  • Meisjes Junior D - 800m - 3:10,85
Amber Koster
  • Meisjes Junior D - Discus - 8,93
Amber Koster
  • Meisjes Junior D - Kogel - 7,30
Lisa Nijkamp
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,25
Britt Koster
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,20
Lisa Nijkamp
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,09

Hoogtepunten

Naomi Wessels MJC Discus
  • 25,93
  • Herman Baan M35 3000m
  • 12:35,12
  • Hidde Hofsté JJB Kogel
  • 11,01
  • Naomi Wessels MJC Kogel
  • 11,07
  • Twan Ligtenberg JJC Kogel
  • 9,93
  • Jan Tijhuis M60 3000m
  • 12:59,55
  • Amber Koster MJD Kogel
  • 7,30
  • Hidde Hofsté JJB Speer
  • 46,80
  • Loes Davenschot MJD 800m
  • 3:02,62
  • Naomi Wessels MJC Speer
  • 21,38
  •  

    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam ResOBP
    2 Wilbert Dennekamp 42,36 47,57


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Wilbert Dennekamp 36,17 39,41


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Wilbert Dennekamp 12,71 12,35


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    7 Maarten Kreijkes 14,11 -1.4 m/s---


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    8 Maarten Kreijkes 28,59 -0.2 m/s---


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    8 Willem Boerman 2:32,12 2:35,00


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam ResOBP
    1 Hidde Hofsté 46,80 ---
    4 Niels Dennekamp 37,16 41,56


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Hidde Hofsté 31,80 ---


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Hidde Hofsté 11,01 ---


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Willem Boerman 1,55 ---


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Niels Dennekamp 5,21 5,24


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    4 Twan Ligtenberg 21,35 ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Twan Ligtenberg 9,93 9,42 X 9,93 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Twan Ligtenberg 1,50 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Julian van den Belt 4,73 ---


    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Herman Kreijkes M50 14,46 -1.4 m/s14,00


    Masters Mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Herman Kreijkes M50 29,56 -0.4 m/s29,00


    Masters Mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    5 Jacob Wietsma M50 2:44,05 2:40,83


    Masters Mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    12 Herman Baan M35 12:35,12 12:30,00
    13 Jan Tijhuis M60 12:59,55 12:29,00
    15 Benno Braamhaar M60 14:53,62 14:00,00
    16 Jan van Pijkeren M70 16:43,63 16:30,00


    Senioren mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Wilco Nijkamp 12:54,39 12:50,00


    Masters Vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Elly Graven Fikkers V60 15:42,71 ---


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Marlot Bruggink 2:27,48 2:27,04


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBP
    2 Naomi Wessels 21,38 ---
    3 Lotte Nijkamp 18,79 ---
    5 Anne Bijpost 17,77 16,91


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Naomi Wessels 19,75 20,51 25,93 25,93 ---
    3 Anne Bijpost 18,86 18,86 15,84
    4 Lotte Nijkamp 17,18 17,18 19,65


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Naomi Wessels 11,07 ---
    4 Anne Bijpost 8,55 8,86
    6 Lotte Nijkamp 8,17 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    2 Lisa Nijkamp 10,09 -2.0 m/s---


    Meisjes Junior D - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Loes Davenschot 3:02,62 2:58,30
    3 Britt Koster 3:10,85 3:07,00


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    4 Amber Koster 8,62 ---


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    2 Amber Koster 8,93 8,93 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Amber Koster 7,30 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Lisa Nijkamp 1,25 ---
    3 Britt Koster 1,20 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    3 Lisa Nijkamp 3,09 ---