Vereniging 'AV Archeus' op 'Baaninstuif AV Rijssen'

Prijzen

Max Meuleman
  • Jongens Junior A - 800m - 2:07,72
Jesse Nijmeijer
  • Jongens Junior A - 800m - 2:11,14
Douwe Bentsink
  • Jongens Junior C - 3000m - 11:28,41
Maurice Nijrolder
  • Masters Mannen - 200m - 31,85
Maurice Nijrolder
  • Masters Mannen - Speer - 31,50
Maurice Nijrolder
  • Masters Mannen - Discus - 20,59
Maurice Nijrolder
  • Masters Mannen - Kogel - 8,53
Bram Gerritsen
  • Senioren mannen - 100m - 12,95
Domenique Schreurs
  • Senioren mannen - Speer - 40,50
Bram Gerritsen
  • Senioren mannen - Speer - 39,58
Bram Gerritsen
  • Senioren mannen - Kogel - 8,91
Ilona van Dam-te Pas
  • Masters Vrouwen - Speer - 17,77
Ilona van Dam-te Pas
  • Masters Vrouwen - Discus - 20,29
Christel Labee
  • Masters Vrouwen - Discus - 14,27
Ilona van Dam-te Pas
  • Masters Vrouwen - Kogel - 6,61
Christel Labee
  • Masters Vrouwen - Kogel - 5,73
Christel Labee
  • Masters Vrouwen - Hoog - 1,05
Pleun Grevers
  • Meisjes Junior A - 200m - 27,05
Pleun Grevers
  • Meisjes Junior A - Ver - 4,40
Eline van Dam
  • Meisjes Junior B - Discus - 19,48
Nynke van Dam
  • Meisjes Junior C - 100m - 16,01
Levi Labee
  • Meisjes Junior C - 100m - 16,54
Nynke van Dam
  • Meisjes Junior C - 800m - 3:19,10
Jinte Kusters
  • Meisjes Junior C - 800m - 3:21,79
Nynke van Dam
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,25
Jinte Kusters
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,10
Nynke van Dam
  • Meisjes Junior C - Ver - 3,44
Levi Labee
  • Meisjes Junior C - Ver - 2,93
Lize Wensink
  • Meisjes Junior D - 60m - 10,80
Lize Wensink
  • Meisjes Junior D - Speer - 20,34
Saskia de Jong
  • Meisjes Junior D - Speer - 13,60
Nadia de Jong
  • Meisjes Junior D - Speer - 13,45
Mare Kusters
  • Meisjes Junior D - Discus - 13,00
Lize Wensink
  • Meisjes Junior D - Kogel - 7,29
Saskia de Jong
  • Meisjes Junior D - Kogel - 6,17

Hoogtepunten

Domenique Schreurs Msen 800m
  • 2:26,28
  • Lize Wensink MJD Speer
  • 20,34
  • Saskia de Jong MJD Speer
  • 13,60
  • Saskia de Jong MJD Kogel
  • 6,17
  • Bram Gerritsen Msen 100m
  • 12,95
  • Domenique Schreurs Msen Speer
  • 40,50
  • Bram Gerritsen Msen Kogel
  • 8,91
  • Mare Kusters MJD Discus
  • 13,00
  • Bram Gerritsen Msen Speer
  • 39,58
  • Lize Wensink MJD Kogel
  • 7,29
  •  

    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    2 Max Meuleman AV Archeus 2:07,72 2:09,88
    3 Jesse Nijmeijer AV Archeus 2:11,14 2:09,88


    Jongens Junior C - 3000 meter

    # Naam 3000mOBP
    1 Douwe Bentsink AV Archeus 11:28,41 ---


    Masters Mannen - 200 meter

    # Naam Categorie 200m OBP
    3 Maurice Nijrolder AV Archeus M35 31,85 -0.2 m/s33,20


    Masters Mannen - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Categorie SpeerOBP
    1 Maurice Nijrolder AV Archeus M35 31,50 22,94


    Masters Mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Categorie DiscusOBP
    2 Maurice Nijrolder AV Archeus M35 20,59 22,86


    Masters Mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Categorie KogelOBP
    1 Maurice Nijrolder AV Archeus M35 8,53 8,19


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    3 Bram Gerritsen AV Archeus 12,95 -1.4 m/s---
    4 Domenique Schreurs AV Archeus 13,06 -1.4 m/s---


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    4 Domenique Schreurs AV Archeus 2:26,28 ---
    5 Bram Gerritsen AV Archeus 2:31,46 3:00,00


    Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

    # Naam SpeerOBP
    2 Domenique Schreurs AV Archeus 40,50 ---
    3 Bram Gerritsen AV Archeus 39,58 36,93


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam KogelOBP
    2 Bram Gerritsen AV Archeus 8,91 9,65
    5 Domenique Schreurs AV Archeus 8,36 ---


    Masters Vrouwen - 800 meter

    # Naam Categorie 800mOBP
    Nicole Ni...r-Haarman AV Archeus V35 DNS ---


    Masters Vrouwen - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Categorie SpeerOBP
    1 Ilona van Dam-te Pas AV Archeus V35 17,77 ---


    Masters Vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Categorie DiscusOBP
    2 Ilona van Dam-te Pas AV Archeus V35 20,29 ---
    3 Christel Labee AV Archeus V35 14,27 ---


    Masters Vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Categorie KogelOBP
    1 Ilona van Dam-te Pas AV Archeus V35 6,61 ---
    2 Christel Labee AV Archeus V35 5,73 ---


    Masters Vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Categorie HoogOBP
    1 Christel Labee AV Archeus V35 1,05 ---


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam 200m OBP
    1 Pleun Grevers AV Archeus 27,05 +0.1 m/s---


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    1 Pleun Grevers AV Archeus 4,40 m/s---


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam SpeerOBP
    4 Eline van Dam AV Archeus 16,27 ---


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam DiscusOBP
    2 Eline van Dam AV Archeus 19,48 ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    4 Eline van Dam AV Archeus 7,55 ---


    Meisjes Junior C - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    1 Nynke van Dam AV Archeus 16,01 -1.1 m/s---
    2 Levi Labee AV Archeus 16,54 -1.1 m/s---


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    1 Nynke van Dam AV Archeus 3:19,10 ---
    2 Jinte Kusters AV Archeus 3:21,79 ---


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam SpeerOBP
    6 Levi Labee AV Archeus 10,90 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    7 Jinte Kusters AV Archeus 6,01 ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    2 Nynke van Dam AV Archeus 1,25 ---
    3 Jinte Kusters AV Archeus 1,10 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    1 Nynke van Dam AV Archeus 3,44 m/s---
    2 Levi Labee AV Archeus 2,93 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam 60m OBP
    3 Lize Wensink AV Archeus 10,80 -2.0 m/s---


    Meisjes Junior D - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    4 Nadia de Jong AV Archeus 3:13,67 ---
    5 Saskia de Jong AV Archeus 3:14,90 ---


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam SpeerOBP
    1 Lize Wensink AV Archeus 20,34 ---
    2 Saskia de Jong AV Archeus 13,60 ---
    3 Nadia de Jong AV Archeus 13,45 ---


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam DiscusOBP
    1 Mare Kusters AV Archeus 13,00 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelOBP
    2 Lize Wensink AV Archeus 7,29 ---
    3 Saskia de Jong AV Archeus 6,17 ---
    4 Nadia de Jong AV Archeus 6,03 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    4 Mare Kusters AV Archeus 1,05 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    4 Lize Wensink AV Archeus 2,99 m/s---
    5 Mare Kusters AV Archeus 2,46 m/s---