Vereniging 'Almere `81' op '51e Nationale C spelen'

Prijzen

Justin Labrijn
  • Jongens Junior C - 100m - 12,06
Justin Labrijn
  • Jongens Junior C - 150m - 17,77
Justin Labrijn
  • Jongens Junior C - 150m_f - 17,73
Jamie Sesay
  • Jongens Junior C - Hoog_f - 1,86
Sarah van Tuijl
  • Meisjes Junior C - Ver - 5,24

Hoogtepunten

Justin Labrijn JJC 150m
  • 17,77
  • Jamie Sesay JJC 100m
  • 12,12
  • Kim Lutgendorp MJC 80mH
  • 13,65
  • Micha Groen JJC 100mH
  • 15,86
  • Kim Lutgendorp MJC 300mH
  • 51,59
  • Justin Labrijn JJC 100m
  • 12,06
  • Sarah van Tuijl MJC Ver
  • 5,24
  • Kim Lutgendorp MJC Hoog
  • 1,45
  • Jamie Sesay JJC Hoog
  • 1,70
  • Sarah van Tuijl MJC 150m
  • 20,33
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Justin Labrijn 12,06Q -1.1 m/s11,69
    5 Jamie Sesay 12,12Q -1.1 m/s12,07


    Jongens Junior C - 100 meter halve finale

    # Naam Res Qm
    5 Justin Labrijn 12,06Q -1.9 m/s12,06
    6 Jamie Sesay 12,08q -1.9 m/s12,12


    Jongens Junior C - 100 meter finale

    # Naam Res Qm
    5 Justin Labrijn 12,14 -0.8 m/s12,06
    7 Jamie Sesay 12,23 -0.8 m/s12,08


    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    2 Justin Labrijn 17,77Q +0.4 m/s17,67


    Jongens Junior C - 150 meter finale

    # Naam Res Qm
    2 Justin Labrijn 17,73 +1.8 m/s17,77


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    29 Djimon de Groot 2:20,67 2:19,27


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBP
    25 Micha Groen 15,86 -0.5 m/s15,17
    26 Djimon de Groot 16,10 +0.0 m/s18,18


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    23 Djimon de Groot 45,93 46,93
    32 Tim Weber 47,26 48,91


    Jongens Junior C - 1500 meter steeple

    # Naam ResOBP
    5 Max van Liempdt 5:02,35 ---


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    4 Micha Groen 49,31 - - 49,31Q 42,54


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram Finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    5 Micha Groen 44,80 45,67 X X X 47,72 47,72 49,31


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    4 Micha Groen 13,49 - - 13,49Q 13,34
    18 Tim Weber 10,52 10,23 10,26 10,52 10,41


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    11 Micha Groen X 10,63 11,77 11,77 13,49


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam 1.401.451.501.551.601.651.70ResOBP
    11 Jamie Sesay - - - - - - XO 1,70Q 1,85


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    32 Tim Weber 4,64 X 4,57 4,64 -0.4 m/s4,68


    Jongens Junior C - Hoogspringen Finale

    # Naam 1.651.681.711.741.771.801.831.861.89ResQm
    2 Jamie Sesay - - O - O O XO XXO XXX 1,86 1,70


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    13 Sarah van Tuijl 20,33Q -1.4 m/s18,89


    Meisjes Junior C - 150 meter finale

    # Naam Res Qm
    8 Sarah van Tuijl 20,34 -2.4 m/s20,33


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    25 Kim Lutgendorp 13,65 +0.0 m/s13,02


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    24 Kim Lutgendorp 51,59 51,91


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    15 Kim Lutgendorp 1,45 1,60


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    2 Sarah van Tuijl X 5,24 5,24Q +0.0 m/s5,38


    Meisjes Junior C - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res Qm
    6 Sarah van Tuijl X 5,17 4,92 5,24 X X 5,24 -0.2 m/s5,24