Vereniging 'Phanos' op '51e Nationale C spelen'

Prijzen

Beer Harms
  • Jongens Junior C - 300m - 38,13
Beer Harms
  • Jongens Junior C - 300m_f - 37,71
Beer Harms
  • Jongens Junior C - 800m - 2:00,49
Miro Vlasman
  • Meisjes Junior C - 80m_f - 10,46
Miro Vlasman
  • Meisjes Junior C - 150m - 19,42
Miro Vlasman
  • Meisjes Junior C - 150m_f - 19,60
Fenna Heijbroek
  • Meisjes Junior C - 1500m SC - 5:18,02

Hoogtepunten

Miro Vlasman MJC 150m
  • 19,42
  • Miro Vlasman MJC 80m
  • 10,62
  • Yohannes Hiensch JJC 800m
  • 2:11,64
  • Eyoël Hiensch JJC 800m
  • 2:06,31
  • Fenna Heijbroek MJC 1500m
  • 4:55,63
  • Franklyn Nwanaforo JJC Ver
  • 5,39
  • Antonia Benevento MJC 150m
  • 21,49
  • Beer Harms JJC 800m
  • 2:00,49
  • Miro Vlasman MJC 80mH
  • 12,59
  • Tomaz I Rooth JJC 100mH
  • 15,23
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Tomaz I Rooth --- 12,62


    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Tomaz I Rooth DNS 19,32


    Jongens Junior C - 300 meter

    # Naam ResOBP
    2 Beer Harms 38,13q ---


    Jongens Junior C - 300 meter finale

    # Naam ResQm
    2 Beer Harms 37,71 38,13


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Beer Harms 2:00,49 2:07,27
    6 Eyoël Hiensch 2:06,31 2:10,49
    18 Yohannes Hiensch 2:11,64 2:08,93
    26 Fedor Musil 2:17,51 2:19,01
    35 Jorrit Wynia 2:27,64 2:24,90


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBP
    13 Tomaz I Rooth 15,23Q -0.3 m/s15,63


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm) halve finale

    # Naam Res Qm
    22 Tomaz I Rooth 15,72 +1.6 m/s15,23


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Feniks Jongens AV Feniks - JJC 4 47,46 8
    2 Unitas Jongens AV Unitas - JJC 4 48,77 7
    3 Altis Jongens Altis - JJC 4 48,88 6
    4 Eindhoven Jongens Eindhoven Atletiek - JJC 4 49,11 5
    5 Phanos Jongens Phanos - JJC 4 49,66 4
    6 Spado Jongens Spado - JJC 4 DQ 0
    6 Afgemelddd Haag Atletiek - JJC 3 DNS 0
    6 Nijmegen Atletiek Jongens Nijmegen Atletiek - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    16 Demy River Wit 27,21 29,72 23,59 29,72 36,68


    Jongens Junior C - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    7 Lucius Bout 2,90 3,00


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    15 Franklyn Nwanaforo 5,15 5,38 5,39 5,39 -0.4 m/s5,73


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    4 Miro Vlasman 10,62Q -0.1 m/s10,49


    Meisjes Junior C - 80 meter halve finale

    # Naam Res Qm
    8 Miro Vlasman 10,59Q +0.5 m/s10,62


    Meisjes Junior C - 80 meter finale

    # Naam Res Qm
    3 Miro Vlasman 10,46 +1.1 m/s10,59


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    2 Miro Vlasman 19,42Q -1.0 m/s18,89
    32 Antonia Benevento 21,49 -1.4 m/s20,81


    Meisjes Junior C - 150 meter finale

    # Naam Res Qm
    3 Miro Vlasman 19,60 -2.4 m/s19,42


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    45 Maysoun Juliana 2:47,45 2:42,11


    Meisjes Junior C - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    7 Fenna Heijbroek 4:55,63 4:56,38
    20 Maria Kuipers 5:45,52 5:47,11


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    4 Miro Vlasman 12,59Q -0.8 m/s12,36
    32 Antonia Benevento 14,07 -1.5 m/s13,53


    Meisjes Junior C - 80 meter horden halve finale

    # Naam Res Qm
    10 Miro Vlasman 12,71 -1.4 m/s12,59


    Meisjes Junior C - 1500 meter steeple

    # Naam ResOBP
    3 Fenna Heijbroek 5:18,02 5:32,75


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Simone Schouws --- 30,08


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    16 Simone Schouws X 25,71 23,48 25,71 26,14


    Meisjes Junior C - Kogelslingeren 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    9 Simone Schouws 25,65 X X 25,65 19,34


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    26 Maria Kuipers 1,40 1,50


    Meisjes Junior C - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Maria Kuipers NM 1,83