Vereniging 'Eindhoven Atletiek' op '51e Nationale C spelen'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Fleur Boender MJC 300m
  • 49,31
  • Merlijn van der Velden JJC 1500m
  • 4:36,37
  • Max Munsters JJC 100m
  • 12,73
  • Fleur Boender MJC 150m
  • 22,75
  • Max Munsters JJC 100mH
  • 15,62
  • David van Warmerdam JJC 100m
  • 12,94
  • Arend Eijk JJC 100mH
  • 15,59
  • Fleur Boender MJC Ver
  • 4,29
  • Noa Snijders MJC 300m
  • 46,87
  • Naomi van Opstal MJC 300m
  • 45,80
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    21 Max Munsters 12,73q -2.0 m/s12,53
    30 David van Warmerdam 12,94 -2.0 m/s12,69
    37 Arend Eijk 13,25 -2.0 m/s12,75


    Jongens Junior C - 100 meter halve finale

    # Naam Res Qm
    22 Max Munsters 12,89 -1.9 m/s12,73


    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    13 David van Warmerdam 18,76 +1.4 m/s18,82


    Jongens Junior C - 300 meter

    # Naam ResOBP
    15 Arend Eijk 43,19 ---


    Jongens Junior C - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    11 Merlijn va...er Velden 4:36,37 4:27,33


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBP
    18 Arend Eijk 15,59q +0.8 m/s15,36
    19 Max Munsters 15,62Q -0.6 m/s14,80


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm) halve finale

    # Naam Res Qm
    17 Arend Eijk 15,34 +2.4 m/s15,59
    Max Munsters DQ 15,62


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    24 Arend Eijk 46,24 45,08


    Jongens Junior C - 1500 meter steeple

    # Naam ResOBP
    7 Thorben Segers 5:16,25 5:16,81


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Feniks Jongens AV Feniks - JJC 4 47,46 8
    2 Unitas Jongens AV Unitas - JJC 4 48,77 7
    3 Altis Jongens Altis - JJC 4 48,88 6
    4 Eindhoven Jongens Eindhoven Atletiek - JJC 4 49,11 5
    5 Phanos Jongens Phanos - JJC 4 49,66 4
    6 Spado Jongens Spado - JJC 4 DQ 0
    6 Afgemelddd Haag Atletiek - JJC 3 DNS 0
    6 Nijmegen Atletiek Jongens Nijmegen Atletiek - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    28 Joep Teisman X 4,56 4,78 4,78 +0.1 m/s5,29


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    43 Fleur Boender 22,75 -1.4 m/s23,02


    Meisjes Junior C - 300 meter

    # Naam ResOBP
    15 Naomi van Opstal 45,80 45,56
    18 Noa Snijders 46,87 ---
    21 Fleur Boender 49,31 53,07


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Fleur Boender --- ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    33 Fleur Boender 1,35 1,40


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    36 Fleur Boender 4,29 3,96 4,05 4,29 -0.9 m/s4,49