Vereniging 'AV Unitas' op '51e Nationale C spelen'

Prijzen

Sica Verwasch
  • Meisjes Junior C - HSS - 11,01
Nina Borger
  • Meisjes Junior C - HSS - 10,93
Sica Verwasch
  • Meisjes Junior C - Ver_f - 5,38

Hoogtepunten

Dion Eijssen JJC 800m
  • 2:09,75
  • Nina Borger MJC Ver
  • 4,72
  • Bert Hermens JJC Ver
  • 5,57
  • Ruben van Groenewoud JJC 800m
  • 2:11,33
  • Nina Borger MJC HSS
  • 10,93
  • Milo Hanssen JJC 100m
  • 12,35
  • Sica Verwasch MJC HSS
  • 11,01
  • Sica Verwasch MJC Ver
  • 5,18
  • Sica Verwasch MJC Ver_f
  • 5,38
  • Milo Hanssen JJC Ver
  • 5,16
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    7 Milo Hanssen 12,35Q -1.5 m/s11,95


    Jongens Junior C - 100 meter halve finale

    # Naam Res Qm
    12 Milo Hanssen 12,46 -1.5 m/s12,35


    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    10 Bert Hermens 18,68 +1.4 m/s18,58


    Jongens Junior C - 300 meter

    # Naam ResOBP
    4 Danièl Castro 40,06q 39,61
    13 Cedric Smits 42,16 ---


    Jongens Junior C - 300 meter finale

    # Naam ResQm
    5 Danièl Castro 39,88 40,06


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    13 Dion Eijssen 2:09,75 ---
    17 Ruben van Groenewoud 2:11,33 2:17,27
    27 Cedric Smits 2:18,09 2:17,52
    38 Gerben Vaessen 2:30,12 2:30,81


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Feniks Jongens AV Feniks - JJC 4 47,46 8
    2 Unitas Jongens AV Unitas - JJC 4 48,77 7
    3 Altis Jongens Altis - JJC 4 48,88 6
    4 Eindhoven Jongens Eindhoven Atletiek - JJC 4 49,11 5
    5 Phanos Jongens Phanos - JJC 4 49,66 4
    6 Spado Jongens Spado - JJC 4 DQ 0
    6 Afgemelddd Haag Atletiek - JJC 3 DNS 0
    6 Nijmegen Atletiek Jongens Nijmegen Atletiek - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    10 Pim Visser 42,63 45,32 42,88 45,32q 41,34


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram Finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    12 Pim Visser 38,48 X X 38,48 45,32


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    11 Bert Hermens 5,17 5,32 5,57 5,57q -0.9 m/s5,72
    21 Milo Hanssen 5,16 5,10 4,78 5,16 -2.3 m/s5,44


    Jongens Junior C - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res Qm
    Bert Hermens - DNS 5,57


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    36 Emer Zuijlen 14,92 -0.5 m/s13,21


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    29 Carlijn Mols 53,35 52,72
    32 Emer Zuijlen 53,73 51,49


    Meisjes Junior C - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Sica Verwasch 10,40 10,64 10,90 11,01 - 11,00 11,01 -0.5 m/s10,70
    2 Nina Borger 10,78 10,93 X 10,88 - 10,85 10,93 -2.4 m/s10,80


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    4 Sica Verwasch 5,18 5,18q +0.5 m/s5,37
    14 Nina Borger 4,72 X 4,55 4,72qR -0.2 m/s5,40


    Meisjes Junior C - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res Qm
    3 Sica Verwasch 5,15 5,29 X 5,38 4,88 5,20 5,38 +3.6 m/s5,18
    5 Nina Borger 5,25 5,31 5,14 X 5,11 5,18 5,31 +1.5 m/s4,72