Vereniging 'PAC' op '51e Nationale C spelen'

Prijzen

Damian Felter
  • Jongens Junior C - 100m - 11,61
Damian Felter
  • Jongens Junior C - 100m_hf - 11,53
Julian Mejame Ejong
  • Jongens Junior C - Kogel - 13,76
Julian Mejame Ejong
  • Jongens Junior C - Kogel_f - 15,10
Taron Punt
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,70
Damian Felter
  • Jongens Junior C - Ver - 6,16
Taron Punt
  • Jongens Junior C - Hoog_f - 1,80
Damian Felter
  • Jongens Junior C - Ver_f - 6,83
Britt de Blaauw
  • Meisjes Junior C - 150m_f - 19,40
Michelle Frowijn
  • Meisjes Junior C - 1500m - 4:46,08
Britt de Blaauw
  • Meisjes Junior C - 80mH_hf - 12,30
Britt de Blaauw
  • Meisjes Junior C - 80mH_f - 12,14
Britt de Blaauw
  • Meisjes Junior C - 300mH_f - 44,86
Joyce van Welie
  • Meisjes Junior C - Kogel - 11,74
Joyce van Welie
  • Meisjes Junior C - Kogel_f - 12,86
Kristina Tergau
  • Meisjes Junior C - Polshoog - 3,30
Britt de Blaauw
  • Meisjes Junior C - Ver - 5,44
Britt de Blaauw
  • Meisjes Junior C - Ver_f - 5,62

Hoogtepunten

Damian Felter JJC Ver
  • 6,16
  • Niels van Weesep JJC 100mH
  • 14,92
  • Olario Kartodimedjo JJC 100m
  • 12,37
  • Britt de Blaauw MJC 150m
  • 20,00
  • Damian Felter JJC 100m
  • 11,61
  • Kika de Vos MJC 800m
  • 2:32,46
  • Britt de Blaauw MJC 80mH
  • 12,62
  • Britt de Blaauw MJC Ver
  • 5,44
  • Timo Spiering JJC 100m
  • 12,47
  • Noa Wingbermuhle MJC 80m
  • 10,88
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Damian Felter 11,61Q -1.0 m/s11,31
    9 Olario Kartodimedjo 12,37Q -2.0 m/s12,14
    14 Timo Spiering 12,47q -1.0 m/s12,68


    Jongens Junior C - 100 meter halve finale

    # Naam Res Qm
    1 Damian Felter 11,53Q -1.3 m/s11,61
    11 Olario Kartodimedjo 12,37 -1.9 m/s12,37
    12 Timo Spiering 12,46 -1.5 m/s12,47


    Jongens Junior C - 100 meter finale

    # Naam Res Qm
    4 Damian Felter 12,06 -0.8 m/s11,53


    Jongens Junior C - 300 meter

    # Naam ResOBP
    8 Enrique van Velzen 41,12q 40,99


    Jongens Junior C - 300 meter finale

    # Naam ResQm
    7 Enrique van Velzen 41,25 41,12


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    42 Witte Jaspers 2:41,29 2:41,79
    Gijs de Haan --- 2:09,23
    Elijah Kaijser --- 2:17,63


    Jongens Junior C - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    7 Gijs de Haan 4:29,92 4:29,06
    13 Tjebbe Hemler 4:38,11 4:37,24
    30 Jesper Ponstein 5:21,15 5:26,37


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBP
    6 Niels van Weesep 14,92Q +0.7 m/s15,28
    33 Ronin van der Holst 17,13 -0.6 m/s17,05


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm) halve finale

    # Naam Res Qm
    8 Niels van Weesep 14,68Q +1.6 m/s14,92


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm) finale

    # Naam Res Qm
    7 Niels van Weesep 15,28 -0.3 m/s14,68


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    18 Julian Mejame Ejong 45,38 42,53
    21 Niels van Weesep 45,62 46,17
    27 Enrique van Velzen 46,73 44,71


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    6 Julian Mejame Ejong 45,50 - - 45,50Q 49,69


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram Finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    6 Julian Mejame Ejong 45,49 X X 38,98 X X 45,49 45,50


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Julian Mejame Ejong 13,76 - - 13,76Q 15,90


    Jongens Junior C - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    7 Etienne Verwaal 32,37 X 27,60 30,78 30,45 29,72 32,37 34,16


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    3 Julian Mejame Ejong X 13,81 14,20 15,10 14,61 14,96 15,10 13,76


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam 1.401.451.501.551.601.651.70ResOBP
    1 Taron Punt - - - - - O O 1,70Q 1,90
    Timo Spiering --- 1,70


    Jongens Junior C - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    9 Olario Kartodimedjo 2,40 2,31


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    3 Damian Felter 6,16 6,16Q -0.2 m/s6,90
    9 Enrique van Velzen 5,34 5,53 5,58 5,58q -1.7 m/s5,28
    33 Olario Kartodimedjo 4,63 4,36 4,31 4,63 -0.5 m/s4,85


    Jongens Junior C - Hoogspringen Finale

    # Naam 1.651.681.711.741.771.801.831.861.89ResQm
    3 Taron Punt - - O - O XO XXX 1,80 1,70


    Jongens Junior C - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res Qm
    1 Damian Felter 6,61 6,59 6,61 6,05 X 6,83 6,83 +2.7 m/s6,16
    7 Enrique van Velzen X 5,68 5,60 X 5,41 5,56 5,68 +1.5 m/s5,58


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    11 Noa Wingbermuhle 10,88q -0.1 m/s10,87
    24 Sara Bossche 11,15q -0.2 m/s10,84
    28 Lieke Cox 11,28 -0.2 m/s11,12
    45 Linde Sluimer 11,66 -0.8 m/s11,34
    51 Kènya Ramos 12,13 -0.1 m/s11,52


    Meisjes Junior C - 80 meter halve finale

    # Naam Res Qm
    12 Noa Wingbermuhle 10,77 +0.5 m/s10,88
    22 Sara Bossche 11,11 +2.0 m/s11,15


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    6 Britt de Blaauw 20,00Q -2.2 m/s18,66


    Meisjes Junior C - 150 meter finale

    # Naam Res Qm
    2 Britt de Blaauw 19,40 -2.4 m/s20,00


    Meisjes Junior C - 300 meter

    # Naam ResOBP
    6 Joyce van Welie 43,29q ---


    Meisjes Junior C - 300 meter finale

    # Naam ResQm
    5 Joyce van Welie 43,27 43,29


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    18 Kika de Vos 2:32,46 2:28,20
    25 Teuntje Uiters 2:38,41 2:29,74
    34 Demi van Mourik 2:41,09 2:25,81
    41 Emily van der Hoeff 2:44,54 2:44,58


    Meisjes Junior C - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    2 Michelle Frowijn 4:46,08 4:45,04


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    5 Britt de Blaauw 12,62Q -1.5 m/s11,77
    13 Sofie Thomas 12,96Q +0.0 m/s12,46
    17 Kika de Vos 13,21q -0.8 m/s13,10


    Meisjes Junior C - 80 meter horden halve finale

    # Naam Res Qm
    3 Britt de Blaauw 12,30Q -1.4 m/s12,62
    12 Sofie Thomas 12,83 -1.4 m/s12,96
    20 Kika de Vos 13,29 -1.7 m/s13,21


    Meisjes Junior C - 80 meter horden finale

    # Naam Res Qm
    2 Britt de Blaauw 12,14 -0.6 m/s12,30


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    4 Britt de Blaauw 46,95Q 43,58
    10 Linde Sluimer 48,77 50,22


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResQm
    1 Britt de Blaauw 44,86 46,95


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Meisjes Haag Atletiek - MJC 4 40,84 8
    2 PH Meisjes Prins Hendrik - MJC 4 41,12 7
    3 Hellas Utrecht Meisjes Hellas Utrecht - MJC 4 41,38 6
    4 Flits CAV Energie - MJC 4 42,91 5
    5 AV 56 Meisjes AV `56 - MJC 4 44,70 4
    6 Afgemeld Altis - MJC 0 DNS 0
    6 Afgemeld- ARV Ilion - MJC 0 DNS 0
    6 Afgemeldd PAC - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    7 Joyce van Welie 35,00 - - 35,00Q 39,96
    17 Meike Kroon X 26,94 29,38 29,38 30,51
    Marit Speerstra --- 31,93


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram Finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    5 Joyce van Welie 33,79 X 35,78 33,00 35,67 35,40 35,78 35,00


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    14 Hagar Bruil X 24,79 26,67 26,67 29,77
    Merel Pijnenburg --- 23,94


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Joyce van Welie 11,74 X X 11,74Q 13,17
    10 Meike Kroon X 10,62 9,94 10,62q 11,27
    11 Hagar Bruil 10,54 10,32 9,18 10,54q 10,96
    24 Romee Hermse 8,28 8,96 8,35 8,96 10,36
    Merel Pijnenburg - - DNS 10,87


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    3 Joyce van Welie 11,59 12,86 11,92 12,22 11,94 10,97 12,86 11,74
    10 Meike Kroon 10,42 10,88 10,54 10,88 10,62
    12 Hagar Bruil 8,90 10,29 9,90 10,29 10,54


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Anne Zuijdgeest 1,55Q 1,65
    15 Noa Wingbermuhle 1,45 1,55
    23 Judith Haarsma 1,45 1,47
    28 Teuntje Uiters 1,40 1,50


    Meisjes Junior C - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    6 Kika de Vos 9,80 9,57 10,06 9,80 - 10,33 10,33 -2.7 m/s9,75


    Meisjes Junior C - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Kristina Tergau 3,30 3,41
    5 Sofie Thomas 2,80 2,81
    7 Sara Bossche 2,70 2,91
    8 Lieke Cox 2,50 2,30
    10 Emily van der Hoeff 1,80 2,13


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    1 Britt de Blaauw 5,19 5,44 - 5,44Q +0.0 m/s5,53
    28 Romee Hermse 4,22 4,40 4,46 4,46 +0.1 m/s4,79
    47 Kènya Ramos 3,92 3,91 3,93 3,93 +1.0 m/s4,31


    Meisjes Junior C - Hoogspringen Finale

    # Naam 1.481.511.541.571.601.631.66ResQm
    9 Anne Zuijdgeest - O XO XXX 1,54 1,55


    Meisjes Junior C - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res Qm
    1 Britt de Blaauw 5,37 5,33 5,42 5,34 5,62 5,62 +0.9 m/s5,44