Vereniging 'Hellas Utrecht' op '51e Nationale C spelen'

Prijzen

Stan Atsma
  • Jongens Junior C - 150m_f - 17,84
Stan Atsma
  • Jongens Junior C - 300mH_f - 41,74
Tim de Wild
  • Jongens Junior C - 1500m SC - 4:39,69

Hoogtepunten

Kim Brouwer MJC 80m
  • 11,46
  • Joeri Steenman JJC 100m
  • 13,27
  • Tim de Wild JJC 1500m SC
  • 4:39,69
  • Stan Atsma JJC 150m
  • 17,92
  • Coos Veldpaus MJC 80m_hf
  • 10,56
  • Coos Veldpaus MJC 80m
  • 10,64
  • Stan Atsma JJC 300mH
  • 43,41
  • Coos Veldpaus MJC 150m
  • 20,01
  • Nienke Overgoor MJC Kogel
  • 10,27
  • Michael Quirk JJC 100m
  • 13,38
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    38 Joeri Steenman 13,27 -1.0 m/s12,99
    40 Michael Quirk 13,38 -1.4 m/s12,67


    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    4 Stan Atsma 17,92Q +1.4 m/s18,06
    25 Joeri Steenman 20,18 +0.4 m/s---
    26 Stefan Dijkstra 20,49 +1.2 m/s20,90
    Tim Consemulder --- 20,12


    Jongens Junior C - 150 meter finale

    # Naam Res Qm
    3 Stan Atsma 17,84 +1.8 m/s17,92


    Jongens Junior C - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    William Knol --- 4:40,76


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBP
    35 Joeri Steenman 17,29 -0.3 m/s17,68
    36 Tim Consemulder 17,35 +0.7 m/s17,71


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    8 Stan Atsma 43,41Q 42,00
    33 Stefan Dijkstra 47,59 49,02


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResQm
    2 Stan Atsma 41,74 43,41


    Jongens Junior C - 1500 meter steeple

    # Naam ResOBP
    2 Tim de Wild 4:39,69 4:51,38
    4 William Knol 4:57,70 5:23,92


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    18 Stan Atsma 38,01 X 34,67 38,01 43,05


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    21 Michael Quirk 10,07 8,95 9,10 10,07 9,16


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam 1.401.451.501.551.601.651.70ResOBP
    Michael Quirk --- 1,60


    Jongens Junior C - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    12 Tim Consemulder 9,99 10,35 9,43 10,35 -2.0 m/s---


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    5 Coos Veldpaus 10,64Q -0.1 m/s10,37
    33 Kim Brouwer 11,46 -0.8 m/s11,00


    Meisjes Junior C - 80 meter halve finale

    # Naam Res Qm
    6 Coos Veldpaus 10,56Q +0.5 m/s10,64


    Meisjes Junior C - 80 meter finale

    # Naam Res Qm
    5 Coos Veldpaus 10,58 +1.1 m/s10,56


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    7 Coos Veldpaus 20,01Q -2.2 m/s19,68
    35 Kim Brouwer 21,62 -1.5 m/s20,75
    Isis Hordijk --- 19,27


    Meisjes Junior C - 150 meter finale

    # Naam Res Qm
    7 Coos Veldpaus 20,29 -2.4 m/s20,01


    Meisjes Junior C - 300 meter

    # Naam ResOBP
    7 Isis Hordijk 43,48q 42,38


    Meisjes Junior C - 300 meter finale

    # Naam ResQm
    7 Isis Hordijk 43,78 43,48


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    40 Marloes Bosman 2:44,11 2:41,67


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Meisjes Haag Atletiek - MJC 4 40,84 8
    2 PH Meisjes Prins Hendrik - MJC 4 41,12 7
    3 Hellas Utrecht Meisjes Hellas Utrecht - MJC 4 41,38 6
    4 Flits CAV Energie - MJC 4 42,91 5
    5 AV 56 Meisjes AV `56 - MJC 4 44,70 4
    6 Afgemeld Altis - MJC 0 DNS 0
    6 Afgemeld- ARV Ilion - MJC 0 DNS 0
    6 Afgemeldd PAC - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Lisanne Boot --- 20,78


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    21 Lisanne Boot 23,60 22,91 X 23,60 24,73
    Nienke Overgoor X X X NM 24,63


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    14 Nienke Overgoor 10,06 9,14 10,27 10,27 10,24
    28 Lisanne Boot 8,55 X 8,27 8,55 9,18


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    Isis Hordijk --- 5,15